565
  • Lord RZA a PUNK
    #285
    hali, elakadtam a hotelban. ott tartok hogy a szellözöt elcsöztem, bemászott mariska és legubbasztott az ágyra... tollat felvettem...az iróasztalon kubai szivart találtam, a mi elviskénk mostmár a liftben ácsorog és beugat ha nyitnám az amugyis számzárral védett ajtót :D már senkivel nemtok semmit beszélni .

    az lenne nagy seggítég ha elmondanátok hogy pontosan mi módon tudnám megszerezni a számkombinációt a takarító szobájába

    kösz
  • keeroy
    #284
    Igen, ezt jomagam is megtekintettem mar, de ez semmikeppen nem segitseg, mivel egyetlen targgyal lehet interaktalni (Anna Marian kivul), az pediglen az ajto. Az osszes targyamat megprobaltam mar az osszessel kombinalni (szerintem), Anna Marianak adni, es az ajton is. Vegigpasztaztam az osszes teruletet, de a vilagon semmi. Ugyhogy itt joideje be vagyok mar akadva.

    Ha valaki tudja/rajon a megoldasra, kerem ne tartsa magaban!
  • kekerenyi
    #283
    A tipp oldalon ezt írja:
    Knight Door: Pyromania will provide the ‘warm heart’ that the knight requires
    magyarul: Pirománia biztosítja a meleg szivet, amit a lovag követel.
    Ha ez segít valakinek segítsen nekem is. thx
  • kekerenyi
    #282
    Köszi működik, csak utána nem:( Valaki aki megcsinálta legyen olyan kedves mondja es hogyan csinált tüzet. thx
  • keeroy
    #281
    SPOILER:

    A dolog valoban nehez, en is elbibelodtem vele egy ideig.

    Az a lenyeg, hogy van egy 4x3as kis ablakocskank. Vizszintesen nezzuk a sorokat, balrol jobbra. Ilyen iranyban haladva eszre lehet venni, hogy az oramutatoval ellentetesen fordulnak a keresztek, szamszerint mindig eggyel. A harmadik sorban pedig ha leszamolod, ugyanez, harommal. Nos, a masodik sorban akkor adott, hogy mennyivel kell es merre forgatni a dolgunkat, csak azt nem tudjuk, hogy hol 'kezdodik' a kereszt allasa. Szoval 3 db hianyzo keresztunk van, ez pedig a megfelelo sorrendbe teve ott van a manuscriptben, ami alapjan ha kipotlod az elso es a harmadik sort, akkor megkapod a hianyzo darabot, ami igazolj a fent leirt kepletet.

    Innen mar csak az a dolgod, hogy meglasd, hogy nekunk a kozepso alakzatra lesz szuksegunk, amikor a kollega cipeli a keresztjet, tehat ~10 oranak all a dolog. Tehat, elso karika: ÉK fele, második a manuscript szerint ÉNY fele, a harmadik DNY fele, a negyedik pedig DK fele kell hogy alljon.

    (mindez azert nem 100%, de en igy emlekszem a megoldasra)

    Utana az ajto pedig magatol nyilik. Ha esetleg a kovetkezo reszhez ersz es sikeresen megoldottad:

    "The Fourth, the Master shall show the way through the warmth of his heart."

    Akkor kerlek oszd meg, mert lassan mesterseges fejszorzet-potlo kezelesre szorulok miatta.
  • kekerenyi
    #280
    megcsinaltam a kereszteket ugy ahogy leirta valaki az elobb, de nem nyílik semmi. PLZ help me!!!
  • csgj
    #279
    hehh.. de menő..a kiindulópontot felcserélték a célponttal
  • keeroy
    #278
    Szia.

    Spoiler lesz, de mivel nem tudom, hogy kell rendesen dobozt csinalni neki, ezert igy irom.

    Szoval, ha jol emlekszem, akkor a dagadt palitol akarod megszerezni a kulcsot, miutan 'elramoltak' a maffiozok egy hatraeso helysegbe. Vissza kell gyalogolni az eloterbe a cuccaidert az oltozoszekrenyedig, utana pedig a rozsafuzerre (rosary) racsatolni a biztositotut (paperclip)...aztan miutan lelogatod neki, ki tudod halaszni. Remelem jol emlekszem.
  • dudlibond
    #277
    PLÍz
  • dudlibond
    #276
    Ha valaki tart már ott az segíthetne, hogy hogyan kell a kulcsot megszerezni Duanne-től.
  • keeroy
    #275
    "The Fourth, the Master shall show the way through the warmth of his heart."

    Azaz a legvége felé a negyedik feladvány. Ötletek esetleg?
  • csgj
    #274

    ez volt az oldalon :) a Vatican gép hackelése
  • Angel017
    #273
    Ha bárki bárhol elakad, nyugodtan nézzen bele... csak hints-ek...: http://www.revolution.co.uk/bs4_hints.php
  • csgj
    #272
    ja, de mindig beleütközik a falba...én is egy órát vacakoltam vele, de semmi
  • heliosz007
    #271
    hogy kell ezt hackelni? :(
  • heliosz007
    #270
    de én most megcsináltam h mind a 3 gépen átmegy a fény + 3 fénycsóva a megadott helyen van de semmi:(:( help!
  • csgj
    #269
    rendben, nyomnék én képet, ha megcsinálom...csakhogy nem tudom mivel kell benne screenshot-ot csinálni. az F12, meg a print screen se műkszik. külön progim meg nincs hozzá
  • heliosz007
    #268
    Zooey : én is ott tartok menj vissza az apartmanba és hackeld meg a gépet! ( de olyan állat nehéz EZ a hackelés mint atom!) ha megcsinálod nyomj má róla 1 képet pls!:D
  • Shinigami
    #267
    Ezekre már van post nézzetek vissza. Én átjutottam a Monasterybe... De mikor felmászok a monkokhoz ott hogyan lehet bemenni vhova?Mindig észrevesznek a szerzetesek... Annyira rájöttem hogy kenyeret lehet szórni a galamboknak... de sokminden nem változik tőle... Vki pls megoldás esetleg?
  • csgj
    #266
    én a vatikánnál még ott tartok, hogy beszéltem az apácákkal, az őrők nem engednek be, meg némák...stb.. de már semmiről nem tudok beszélni, és nem találok semmilyen tárgyat sem
  • heliosz007
    #265
    most tartok a vatikánnál !! :D bmeg má 1 órája szórakozom ezzel a szerverfeltöréssel!:D 3 sugárt kell abba a szarba irányítani?? 2-t má sikerült:D NA DE 3-AT? segítsetek má:D
  • heliosz007
    #264
    de a csaj segít! először próbálj bemenni ! az őr nem enged! utána beszélj a csajjal! ennyi!
  • Madgamer88
    #263
    valaki monja már meg hogy lehet elmenni az első járőröző őr mellet, me csaj nem segít!
  • GrofDaniel
    #262
    Bocs, most ahogy visszaolvastam a hozzászólásomat, elég értelemtlennek tűnik, bocs, de nemtok értelemsen írni!!:D:D
  • Shinigami
    #261
    Hát, hogy öszinte legyek ezt nem értettem... köcc a tanácsot pont most csináltam meg... vohgy ugy volt hogy nytva hagytama végét és odament az osszes víz de nem tortént semmi... aztán elzártam. hátha fel lehet robbantani a csövet vagy mittomen... aztan vmiert ujra megnyitottam és kitolta a követ... hát... ez felhuzott... de azért köcc^^
  • GrofDaniel
    #260
    Én, azt csináltam a csatornás résznél, hogy a Viz folyását nem engedtem, h lefollyon, h leghátul, follyon a víz, és akkor az utolsó csapot ki be kapcsolgasd!! Akkor, szerintem látni, hogy egy kő ki fog esni!
  • NorbyI
    #259
    Helló mindenkinek.
    Csak annyi lenne a kérdésem hogy nincs-e valakinek problémája a hanggal, különösen a beszéddel. A mondatok nagyrészét nem hallani viszont van olyan amibe belekezd de a végét már nem hallani. A kértyám Live 5.1 és még soha egyetlen játék sem produkált ilyen dolgot. Minden driver jól van felrakva DXdiag futott és semmi baja. Minden filmnél van hang szintén. Nincs fenn codecpack csak divx xvid és ac3 codeck.
    Ha valakinek van ötlete ne kíméljen.
  • Ombika
    #258
    Remeljuk vki belekezd magyarositasba mihamarabb!
  • Shinigami
    #257
    Továbbra is érdekelne mit kell odalenn a csatornák legelején csinálni...:P
    Pls vki körmölje már ide:)
  • GrofDaniel
    #256
    A börtönösnél, mi a lényeg, h kijussak? NEmtom, h mire jó az egér, me gami még nálam van, de a golyókra már rájöttem:D!!
  • Shinigami
    #255
    Hali! Láttam sok utalást már a szökőkút alatti csövekre... Vki megmondaná, hogy kell őket csavargatni?:S Nem nagyon akar összejönni... Nem értem minek kéne összejönnie csak azt tom hogy mikor mennyi víz megy át a csövön... Lehet n00b vagyok de pls vki mondja meg hogyan tovább...
  • szotyimutyi
    #254
    Szívesen.
  • traxy
    #253
    thx
  • szotyimutyi
    #252
    A fiókból kiveszi a kendőbe csomagolt fényképet, kibontja. A kendőt bezsírozza a füstölőben és a kendővel eltolja a szekrényt.
  • traxy
    #251
    Sziasztok!
    Légyszi segitsetek.a szalámi gyárban vagyok és nem tudom,hogy kell kiszedni a kéziratot a szekrényből.
  • Vlala #250
    Megtennétek a késett játékosok kedvéért, hogy spoilert használtok? Köszi!
  • Angel017
    #249
    Nah végigvittem....Elég hülye vége van, ráadásul eléggé elvágták..gyorsan akarták befejezni...Hát az előző részek jobbak voltak, mondjuk nekem a 3 is tetszett...
  • Angel017
    #248
    Nézd a keresztek kombinációját soronként...az első sorban mindig egyet forgat az óra járásával ellentétes irányba...a harmadik sorban mindig 3 forgat...akkor a második sorban mindig kettőt...a 3 hiányzó az benne van a manuscriptbe, és így könnyű...de ezek szerint nemsokára eljutsz oda ahol van egy szobor az ajtón, és én ott akadtam el...a manuscript szerint vmolyan kell ami bizonyítja a "warm heart"-ot, szal gondolom vmi tűz féle kell, de az öngyújtó nem használ...
  • Haversrác
    #247
    A legvégén a kerszteek kombinációját árulja el valaki mert semmi köze a kézirathoz és nincs kedvem végigpörgetni.
  • Jinx4169
    #246
    oké az már megvan és utána?az őr agyonlő ha megmutatom neki az IDmet! gondolom a járőröző őr mellett kéne bemennni valahogy de hogyan mer a csaj nem segít?