565
  • bogyoka
    #405
    igen, ugyanígy ki is raktam, és az a gondom, hogy ott a két vastagabbik terelőből csak az egyiket találom egyszerüen nem látszik a monitoromon nekem így hogy melyik az a vastag, komolyan mind egyformának látszik, és azért csesződik el az időm. (pedig 19 colos monitorom van:D )

  • Vlala #404
    Az oldalra be kell jelentkezni.
  • Wheeler
    #403
    milyen belépős?
  • Vlala #402
    Jaj, ez belépős.
  • raven87
    #401
    Remélem erre gondoltál:
  • bogyoka
    #400
    aranyos vagy köszke, de nem ott dekkolok, ott már tovább jutottam rég:D

    Bár most nem játszottam azóta, mióta beírtam ide, egy heckelésnél tartok ami kifogott rajtam:))
  • buum
    #399
    csinálj füstöt, akkor látod, hogy a lézerek ki-be kapcsolódnak.
  • bogyoka
    #398
    tudom, én is szeretem,eddig ment is mind simán, de ez most nagyon kifog rajtam, csak egy kis rudacska miatt, és elizélem az időt teljesen:D
  • raven87
    #397
    Pedig a hackelés a legjobb :D
  • bogyoka
    #396
    még mindig kitartok

    amúgy még a heckelésügyileg vagyok ilyen:D
  • Lord Myn
    #395
    Kitartás... :)
  • raven87
    #394
    Meg is meg nem is. Pl. Lelövik vagy felrobban de akkor vissztölti a játék azt amit előtte csináltál.
  • Vlala #393
    Köszönjük.
  • sheva94
    #392
    hi!
    George meg tud halni a játékban, vagy van olyan rész ahol esetleg game over van?
  • csgj
    #391
    a hangulat miatt csakúgy beírok ide :)
  • bogyoka
    #390
    Én is hamarosan végigtolom már, most még állandóan felrobbanok, de majd sikerül:))

    Szerintem is így egész hangulatosabb lett az sg:))
  • raven87
    #389
    Hohó! Kijátszottam! Nagyon nagy királyság volt!
    És arányleg hosszú is 12 óra lett a végső játékidőm. :)
    ---
    Tök jól néz ki az oldal :D
  • Wheeler
    #388
    Sziasztok!

    A játékhoz teljeskörű magyar nyelvű végigjátszás, képekkel itt:

    http://www.thesource.hu/index.php?md=dls&id=227&
  • Bandi Corp
    #387
    Emberek! annál a szalámis résznél vok leragadva! már meghalgattam a maffiabeszélgetést, van szalámim meg ienek, de nem tom h a jéggel h és mit kéne kifüstölni! :S van vmi szoba ahol ien husikat füstölnek de, most leragadtam! pls help vki!
    előre is thx
  • bogyoka
    #386
    már sikerült, köszönöm csak egyvalami miatt nem sikerült, mégpedi azért, mert rohantam:DD
  • rockymitymók
    #385
    Én nem találtam magyarul. Ne fordítsd le csak azt, amit nem tudsz megcsinálni. Amúgy szerintem azok a végigjátszások, amiket adtam, jobbak, mint a hivatalos honlapon
  • buum
    #384
    Azért a magyarosítással mégegyszer végig megyek. Hátha értelmesebb lesz a vége...
  • buum
    #383
    A bombához kell egy csodálatosan szép színű kesztyű....

    Na, vége van. Érdekes volt....?
  • Ombika
    #382
    Nincs varj magyarositasra en is azt teszem! :PPP
  • buum
    #381
    Magyarul nincs? Megőrülök, mire mindent lefordítok. Angolul meg van a revolution honlapon is.

    link: http://www.revolution.co.uk/bs4_hints.php

    hy
  • buum
    #380
    Köszönöm, az volt az egyetlen, amit nem próbáltam ki. Mindenki figyelmébe: NEM SZABAD ROHANNI, CSAK SÉTÁLNI.

    Most szorgalmasan robbangatok.:) A hack-kel kész vagyok, de hiába, nem tudok a bombához nyúlni.
  • Lord Myn
    #379
    Azt meg már csak ki kell cselezni, amikor háttal van simán be tudsz rohanni... (azért remélem nem írok nagy hülyeséget, azaz igazság, hogy már rég végigjátszottam a játékot és emlékezetből segítek és nekem így rémlik... )
  • Ombika
    #378
    MAr irtam regebben is ,nemfogom magam naponta ismetelni azert,mert vki nem olvas!!
  • bogyoka
    #377
    jól van, ha szépen írod le és nem ilyen káromkodásokkal, én akkor is megértem bazze!
  • rockymitymók
    #376
    bocsi, a második, harmadik ugyanaz, csak más linken:)
  • rockymitymók
    #375
    Jah, amúgy a végigjátszások: egyik
    másik (az oldal alja felé kell menni)
    harmadik, de még nincs teljesen kész
  • rockymitymók
    #374
    Várj meg!!!!
  • Ombika
    #373
    Tok mind1 bazze,ha tovabbjutasrol irsz akkor intezd ugy,mint atobbiek hogy csak kijeloles utan lehessen latni please,mert ez faszsag igy!!

    Koszonom
  • bogyoka
    #372
    Nem tudtam, hogy ez spoiler, volt itt más is akkor, ami spoiler, amit nem én írtam. Mást nem írtam hogy utána mit csináljon.
  • Ombika
    #371
    DE bazdmeg ha spoiler akkor tudod mi teendo fax!!!
  • bogyoka
    #370
    ez röhej, az őrőket simán kicselezem egy szerzetessel meg nemtok elbánni:DD
  • bogyoka
    #369
    beszélj Annával, és ő az egyik őrt lefoglalja majd beszélget vele, elhívja a sarokba, addig simán egyenesen tovább mész, és ott folytasd, nekem nagyon tetszett:DD
  • NeBby
    #368
    aztat hogy kell megcsinálni a topkapi elején , hogy amikor beenged az 1. őr és monnya hogy a másik ismeri azt a o' nemtomkit ( ) akkor utána ottvan 4 őr. na azokon hogy kell átjutni??me nem tok rájönni
  • bogyoka
    #367


    Kár, hogy nem tartasz a szerzeteseknél még:)) Én ott dekkolok:D
  • bogyoka
    #366
    az nálam megvan, de akkor sem tudok sehogy az ajtón bejutni mert ott ólálkodik egy szerzetes az nem akarja a galambokat nézni

    De még logikázom de már mindenfélét csináltam:DDD