565
  • ibrik
    #525
    A telepítés elkezdéséhez 2 GB szabad helyre van szükség, mert a módosítandó PAK fájl is 2 GB-os.
  • Csoder
    #524
    Hey,
    tapasztalt már valaki olyat, hogy a magyarítás nem települ fel "Nincs elég szabad hely" kifogással? :S
    másfél GB nehogy már ne legyen elég.
  • Mayorpapa
    #523
    Tévedsz, "képben" vagyok...tudom, miért adták ki más néven az amcsik.
    Még ha nem is erről szólt az eszmecsere, azért csak hozzá lehet szólni hozzászólásod MINDEN részéhez, nem?
    Elfogadom, hogy ezzel nem a vallás ellen szóltál, de máskor fogalmazz jobban, kevésbé félreérthetően, és akkor nem lesz mibe belekötni...
  • ibrik
    #522
    OFF, Spoiler, stb...
    Ha "képben" lennél, akkor tudnád, hogy nem a vallás ellen szólt, amit írtam, hanem az Amerikában tapasztalható, a "vallás nevében" elkövetett hülyeségeik=baromságaik miatt.

    Úgyhogy be lehet fejezni a lekezelő "primitív barátom" beszólást. Nem őriztünk együtt libákat...

    Különben sem erről szólt az eszmecsere, hanem a fordítás nehézségéről az amerikai változat tekintetében.
    Szeretem, amikor ismeretlenek olyasmibe kötnek bele, ami közvetlenül nem is a téma...
  • Mayorpapa
    #521
    kár ezért a "vallásos barmok" elszólásért... Ezzel most aztán jól megmondtad a magadét, primitiv "barátom"...
  • ibrik
    #520
    Dehogynem...
    Bittorrent, DC++,... stb., számtalan lehetőség van, ahol megtalálhatod.
  • mariann84
    #519
    pff. most nézem hogy írtál.. ok. köszi,mind1 :s azt nem tudom beszerezni..
  • mariann84
    #518
    patchelni se engedi, azt írja ki hogy nincs a játék a gépemen, pedig ez a broken sword 4, belenéztem, csak más a neve.Ibrik! Nem lehetne a magyarítást úgy megcsinálni hogy secret of the ark nevű verzióval is jó legyen? :(((
  • ibrik
    #517
    Valójában majdnem ugyanarról a játékról van szó. Az amerikai változat kapta a Secret of The Ark címet, mert Amerikában nem szeretik a "csúnya" címeket.
    A vallásos barmok mindig elkúrják a játékokat, ezért a magyarítás sem jó az amerikai változathoz.
    Szerezd be az európai változatot (Angel of Death), a magyarítás ahhoz készült.

    És még mielőtt megkérdeznéd: Nem fogunk az amerikai változattal foglalkozni, mert ahhoz nem jó a programunk (amit mmster készített). A magyarítás telepítője is erre a programra épül, ezért jelez hibát telepítésnél, mert az amerikai változat fájljaival nem tud mit kezdeni.
  • mariann84
    #516
    Sziasztok, segítsen valaki. csk azért töltö9ttem le ezt a játékot, mert végre egy kalandjáték magyarul. Igaz hogy nem úgy töltöttem le hogy broken sword 4, hanem secret of the ark a neve, de az infoban az volt hogy az a brok.s4, csak az amerikai változatban más a neve mint az europaiban. Ez nem a negyedik rész? mert a magyarosítás exe azt írja ki hogy ismeretlen verzió...
  • Ombika
    #515
    Fogad a bogarat es rateszed a szamlap aljan levo kiugro reszre,de szinte barhol jokell legyen bar nekem volt,hogy nemsikerult elmentem beszelni a tulajjal ,majd vissza es mar ment is!!
  • Husywalker
    #514
    Sziasztok

    van egy kis gondom elakadtam segitseg kell.

    A hotelben vagyok, a bogarat kellene a tulaj orajara tegyem de sehogy nem akar sikerulni. Mar probaltam 6000 sogbol s megsem megy.
    Ha valakinek van valami otlete szeretnem ha megosztana velem Koszi
  • Pistike 007
    #513
    Köszi, megpróbálom.
  • ibrik
    #512
    Lehet, hogy vagy a számítógéped nem elegendő hardveresen a játékhoz, vagy egy újabb VGA driverrel is próbálkozhatsz.
  • Pistike 007
    #511
    Már nem is tudom hogy merjek-e kérdezni... Elindítom a játékot, és az első résznél vagyok ahol dörömbölnek azok a gengszterek... George-nak csak a szeme látszik, és beleolvad a képekbe a falon. A csajnak csak a haja látszik, és ha ránézek az egyik lámpára, akkor mintha sárga festéket öntenének a képre, szépen lefolyik rajta egy ilyen sárga valami, és nem lehet látni semmit... Szóval baromi nagy grafikai hibák vannak, csak nem tudom miért. Fel van patchelve 1.1-re.
  • detoxic
    #510
    Sziasztok.Megcrackeltem a játékot,de csak fekete képernyő van,és a program nem válaszol szöveg a feladatkezelőben.....

    Mit csináljak?
    Segítsen valaki,plz.....
  • Pistike 007
    #509
    Oksi, köszönöm. Már megoldottam. Valamiért csak a sokadik crackel működött. ( Ibrik->peace:) )
  • csgj
    #508
    nem vagy láma, nyugi, lényeg az, hogy tök mindegy melyik fájlt moutolod be (mds/mdf), azon kell lennie annak a cracknek... ha nincs rajta, akkor nincs crack, ENNYI! De ezért ne szedj le egy teljesen új torrentet!! A www.gamecopyworld.com nevű oldalon megkeresed a cracket, leszeded és kész....
  • Pistike 007
    #507
    Figy. Megnéztem. Nincs benne crack. Nem sértőtem meg. Ja, és már megoldottam, _köszi a segítséget_.


    És nem sulinetes.
  • ibrik
    #506
    Nem értettelek félre, csak lereagáltam, hogy milyen hülyeséget kérdeztél...
    Az mdf/mds nem két külön imázsfájl, hanem egyazon imázs CD-képfájlja és a hozzá tartozó sheet fájl.

    Az viszont már tényleg LOL, hogy arra sem vagy képes, hogy egy fájlkezelővel belépj egy virtuális meghajtóba, mint ahogy a többi meghajtódon szoktad....

    Bírom, amikor egy gyerek kap apuka/anyukától egy sulenetes gépet, de azon kívül, hogy bekapcsolja, meg kattintgat összevissza, semmit sem ért hozzá...
    És még ő van megsértődve, hogy ha más megemlíti neki, hogy a legalapabb dolgokkal sincs tisztában (pl. egy olyan egyszerű, leges-legalapabb dologgal, hogy megnézze egy meghajtó tartalmát...
  • Pistike 007
    #505
    Azért ennyire láma nem vagyok. Azt kérdeztem hogy nem lehet-e köze a cracknek a másik kép-fájlhoz... Hogy melyiken keressem (ÚGY HOGY MÁR BE VAN TÉVE VIRTUÁLBA.)Mindegy. Légyszíves add meg azt a címet ahonnan a torrentet szedted le, lekapom azt, sztem hebás az enyém. köszi:) csak félreértettél.
  • ibrik
    #504
    Figyu, te nagyon nem tudsz semmit.
    És mégis használod a gépedet...
    Ember, gondolkozz már! Hogyan telepítetted fel a játékot?
    Ugye, virtuális meghajtóba töltötted be az mdf/mds imázst...
    Ha megnézed a meghajtóid listáját, akkor találsz a valódi fizikai CD/DVD meghajtóidon kívül egy plusz CD/DVD meghajtót... Ezt ugyanúgy használhatod, mint a több meghajtót. Tallózhatsz rajta, másolhatsz róla adatokat, stb, csak a tartalmát nem tudod módosítani, mert az olyan, mintha egy DVD-lemez lenne...
  • Pistike 007
    #503
    De nincs rajta olyan... És az .mds-en vagy a .mdf-en keressem? Miért van kettő?
  • ibrik
    #502
    Magán a "lemezen" van.
    Vagyis gondolom, mountolva használod az mds/mdf imázst, pl. daemon tools-al vagy alcohol120%, stb-vel.
    Csak annyit kell tenned, hogy az Intézőben, vagy valamilyen fájlkezelővel (pl. Total Commander) megnyitod a virtuális meghajtót, és megkeresed rajta a "\Crack" mappát.
  • Pistike 007
    #501
    Csak az a vicc hogy ha beírom a keresőbe a mss32.dll-t, akkor kiadja, csak a crack telepítője nem találja meg. :S
  • Pistike 007
    #500
    Nincs semmi, csak egy .mds és egy .mdf fájl. Crack nuku.
  • ibrik
    #499
    "játék telepítőlemeze" = természetesen a RELOADED verzióra gondoltam.
  • ibrik
    #498
    Ez ugyanaz a crack, ami magán a játék telepítő lemezén is van, én azt használtam.
    Úgyhogy passz...

    A te lemezeden nincs crack?
  • Pistike 007
    #497
    Nem tettem fel patchet, és innen szedtem a crcket: http://m0003.gamecopyworld.com/games/pc_broken_sword_4.shtml#Broken%20Sword:%20The%20Angel%20of%20Death%20v1.0%20[MULTI5
  • ibrik
    #496
    Honnan?

    Az alapjátékra akartad feltenni, vagy már a patch-eltre?
  • Pistike 007
    #495
    Lehet hogy patch kell hozzá? Vagy a honosítás a gáz?
  • Pistike 007
    #494
    Üdv! Az imént olvasott linkről letöltve fel akartam tenni a cracket, de egy bizonyos mss32.dll nem található. Újratelepítettem, ugyanez.
  • littleNorbi
    #493
    Jobb gombal és akkor katt a fogaskerekekre.
  • nagykispeter
    #492
    akar,csak jobb gombbal kattints
  • Ombika
    #491
    Ez az amit nem akar!! :(
  • littleNorbi
    #490
    Szedd ki a targoncából a kulcsot és rakd a darálóba, és ezután már fog müködni.
  • Ombika
    #489
    Vki tudna segiteni!
    A daraloba beleloktem a szekrenyt ,de nemtudom beinditani?!
  • ibrik
    #488
    Az ATI videókártyákkal és régebbi AMD processzorokkal való inkompatibilitást és pár kisebb hanghibát orvosol a patch.

    Egyébként a hanggal kapcsolatban, nálam is volt probléma, néha egy-egy szereplőnek elment a hangja. De konkrétan ez a patch nem orvosolta. Van valahol a játék mappájában egy konfig fájl, amiben két értéket át kellett írnom és megoldódott a problémám.
  • littleNorbi
    #487
    Mit javít az 1.1-es patch ?
  • Travelos
    #486
    bocsánat és kösz az infot!