565
  • Marvi
    #565
    hello.
    látom már nem tul aktiv a forum. Mind1, azért megkérdezem, hogy van-e mód pc-n gamepaddal játszani? tud valaki erről valamit?
  • Ármány
    #564
    Sziasztok.
    Elakadtam az egyik résznél... Csapdába estem az ereklye termében. A szobrot letudtam már emelni, de az állványt hiába forgatom, nem nyílik az ajtó. Mit kell csinálni?
  • Ombika
    #563
    Ezek szerint megis! :)
  • kaqkk01
    #562
    nem tudom képet hogy tegyek fel mert nem sikerül úgy látom
  • kaqkk01
    #561
    Sziasztok. Nekem egyelőre a játékmenettel nincs bajom, mert nem jutok el addig, hogy nagyon elakadjak. Nálam a karakterek teljesen feketék. A háttérrel, videókkal az elején nincsen semmi gondom, de a figurák mind egyszínű feketék. A legújabb vga driver van fenn, a gépigénynek megfelelek. Volt-e valakinek még ilyen gondja, és hogy oldotta meg? A választ előre is köszi.
  • Ombika
    #560
    KEress ra ,regebben adtak reszletes leirast,tok jo volt! En abbahagytam kb felenel,kifagyasok miatt! :(
  • chaoss20
    #559
    hali, tudna vki segiteni?:) az legelején akadtam el mikor az ajton dörömbölnek és a másik ajtót kéne vhogy kinyitni a golfütövel de hogyan?:D nem veszi elö sehogyse...
  • blackcalibra
    #558
    És hogy működik az 1.1 es patch-el a játék mikor csak orosz 1.1 törés van hozzá?
  • littleNorbi
    #557
    A Topkapi palota kincses helységében vagyok, hogy tudok onnan kijutni?
  • MerlinW
    #556
    Letölthető Broken Sword 2.5 Demo

    Nagyon profi fan projekt.
  • melorin
    #555
    Sikerült megcsinálni. Nem volt szabad elötte beszélni a kecskéhez :D
  • melorin
    #554
    Sziasztok! A Broken sword 1-ben megakadtam a kosnál, mert nem tudok elfutni elötte, hiába klikkelek kétszer az ekevasra, csak sétál a hősöm, sehogy nem bírom futásra ösztökélni :(
    Nem BS4-téma, de hátha ugyan az a futás, mint az 1-ben.
    Köszi.
  • Ombika
    #553
    Annal a resznel mar reg jartam,aztan elakadtam vhol es mar nem is jatszottam azota vele!
  • sid34
    #552
    hát pedig már nem egyszer megpróbáltam!Ha te forgatod azt az "Y" alakú valamit akkor minden irányba közvetíti a sugarat?Amúgy progra hibára is gondoltam mert volt egy másik hasonló feladvány ahol szintén volt ilyen,de ott meglehetett enélkül csinálni!
  • Ombika
    #551
    Vmit epdig te szursz el,nekem lazan ment!
  • sid34
    #550
    sziasztok!Egy olyan problémám lenne hogy a romában semlegesíteni kell a bombát,de hogy ezt megtegyem fel kell törnöm a pda-t!Abban van az az "Y" alakú valami amivel a zöld sugarat tudom irányítani!Viszont nekem az csak egy fajta képpen működik és úgy nemtudom beállítani ahogy kellene!találtam itt lejebb egy belinkelt képet ahol 90 fokban tudja irányítani a sugarat nekem viszont csak 45 fokban!Van valakinek ötlete , hogy hogyan lehetne ezt megoldani?Vagy esetleg egy mentése ezután és eltudná küldeni!Előre is köszi!
  • lacica
    #549
    A palotában meg hackeltem a PDA-t,de semmit nem tudok csinálni. Mi van ilyenkor???
  • littleNorbi
    #548
    Végigjátszás
  • lacica
    #547
    Sziasztok!!!Én is bogaras vagyok,mi a tököt kell még tenni????
  • Csavez
    #546
    Hi!
    Valaki tudja,milyen értéket kell átállítani hogy rendben legyen a hang?
  • cikasz
    #545
    minden lehetséges témáról beszélgettem vele és mégsem rakja a bogarat az órára :(
  • marcio mela
    #544
    A szökőkútnál mit kel csinálni,hogy Anna végre segítse?Megnéztem a szökőkutat,megpróbáltam eltolni.Ha próbálok beszélni vele akkor a srác nem mond neki olyat,hogy segítse,de ha egyedül próbálja eltolni akkor azt mondja kell egy pár segtő kéz.
  • marcio mela
    #543
    Igen!Már van nyíl a sarokban.A szörnyre nem kattintottam aki a városban van.
  • Vlala #542
    Nincs egy visszakanyarodó nyilacska a sarokban?
  • marcio mela
    #541
    A húsüzemben megszereztem a régi iratot.Annával nézegethetem de nem tudom letenni.Már mindenre rákattintottam.Mit kell csinálni,hogy letehessem?
  • cikasz
    #540
    Beszélgettem is a hülyével akkor, csak nem eleget ezek szerint..
    na ha hazamegyek kipróbálom.
  • Ombika
    #539
    Imadom a bunko szoveget,legszivesebben a bogarakat felnyomtam volna a seggen!! :))
  • ibrik
    #538
    Beszélgess még a bunkó hoteltulajjal...
  • cikasz
    #537
    Sziasztok. Elakadtam a bogár+óra kombinációnál :) Sehogysem akarja rátenni a bogarat az órára :( megoldás?
  • littleNorbi
    #536
    Ez engem is bosszantott.Elmentem oda ahol vannak azok a kábelek, és visszamentem a csajhoz, utánna már tartotta...
  • krisztajo
    #535
    Raktár, áramkapcsoló!!! Csatlakozom az előttem szólóhoz! Mielőtt még azt mondanátok, csak kérd meg, azon már túl vagyok! Oda megyünk mind a ketten, meg kérem, hogy tartsa, amit meg is tesz, aztán szépen el is engedi a kapcsoló meg annak rendje és módja szerint visszaugrik! Aztán megkérdezi: „Most ez miért nem sikerül nekem?” Ez után már semmit sem lehet csinálni (csak ugyanezt hajtogatja) !!!
  • baxxterboy
    #534
    vki segítsen pílz...
  • baxxterboy
    #533
    Elakadtam! Az elején az Irodaházban amikor megkéne kérjem a csajt, hogy tartsa a kapcsolót tartja aztán elengedi, és megkérdezi, hogy miért nem sikerült ez neki? Nemvágom...
  • TIBI
    #532
    Kösz a gyors választ, sajnos dühömben időközben uninstall-al zárult a történet...:(
    A Forceware beállításait viszont megnézem majd, mivel gondom van az utóbbi időben a Gamestar DVD-jén lévő játékvideók fényerejével is..., fogalmam sincs miért olyan sötétek?
    Ezekre a beállításokra hogyan lehet rákeresni?
  • ibrik
    #531
    Hmmm, tényleg nincs a játékon beállításain belül ilyen...

    Akkor marad a forceware driver beállításaiban, ha jól emlékszem olyan néven fut, hogy "megjelenítő tulajdonságok" vagy "színséma" vagy valami ilyesmi...
    Sajnos már nem emlékszem pontosan, mert év eleje óta ATI videókártyám van.
  • TIBI
    #530
    Kösz a segítséget, de van néhány gond a tippjeiddel:

    - A Broken Sword 4-ben nem lehet a játékon belül a gammát állítani.

    - Fogalmam sincs, hogyan lehet a GeForce 7600 GS fényerejét(?) állítani...Tudtommal csak a monitor Brightness és Contrast értékeit lehet profilokként elmenteni, nem pedig a videókártyáét, de ha rosszul tudom, akkor bocs!Egyébként mindkettő 100 %-ra volt állítva, és még így sem láttam semmit.Jelenleg 75 - 95 értékeken fut minden egyéb programmal, gond nélkül.
  • ibrik
    #529
    Két lehetőséged van:
    - a játék beállításaiban a gamma értéket feljebb veszed vagy
    - a videókártya beállításaiban beállítod a neked tetsző fényerőt. Pl. csinálhatsz a játéknak egy külön profilt és akkor ez a beállítás csak akkor lesz érvényben, amikor az adott játékkal játszol.
    Természetesen egy videókártya beállítási profil nem csak erre jó...
  • TIBI
    #528
    Ezer bocs, ha kérdezték már,(bár most kerestem rá a topicban a "sötét" szóra és csak egyetlen hozzászólást találtam...):
    Mindössze azt szeretném tudni, másoknál is olyan sötét volt-e a játék, mint nálam?!Egyes pályákon fullra kellett húznom a monitor fényerejét és kontrasztját, hogy lássak valamit.Végül, mikor egy éjjeliőrt kellett volna kikerülnöm az egyik Isztambuli pályán, feladtam!Nemhogy az éjjeliőrt, de egyáltalán semmit sem láttam.Más játéknál ilyennel még nem találkoztam, a kártyám egyébként GF 7600 GS(Winfast Leadtek), a driver 93.71.
  • Bandi Corp
    #527
    Emberek!
    Elakadtam. Vmi barlangban vok, le sikerült szednem azt az arany izét az álványól, de nem tom mit csináljak azzal a forgatható oszloppal... :S
    please vki segítsen!! vagy ien végigjáccást, vagy nemtom!
    -köhi-
  • Csoder
    #526
    Ahh, thx, akkor törlök még valamit. :)