565
  • NeBby
    #365
    hol van leírva?? me 1 pár dolgot nem tudok
  • rockymitymók
    #364
    Köszönöm neked és bogyókának a segítséget és a biztatást. Sikerült!!!!!!! (külföldi oldalakon megnéztem végigjátszásokat és ott le volt jól írva). Most pedig megosztom veletek a szelepek állását: balról jobbra haladva: első szelep vízszintesen áll, következő függőlegesen, ahol kettő van, ott a felső függőlegesen, az alső vízszintesen, majd balra haladva az első csap elzárva, akövetkező pedig kinyitva és VIOLA, kész
  • NeBby
    #363
    má megvan :D
  • NeBby
    #362
    mostmeg ott vok amikor visszamentem az irodába, és monnya a csávó h hackeljek...az 1.-t megcsináltam és nem történt semmi különös.odamegyek a csávóhoz és monnya h hackeljek!de amikor próbálok megin csatlakozni,hogy tudjak hackelni azt írja h System is busy.Testing. és nem akar csatizni...ki meg nem enged me aszondja h meg kell tudnia többet a manyúszkriptrő ... mit kell csinálni??plíz hepp :D
  • Lord Myn
    #361
    A jobb felső szobornál etesd őket.
  • buum
    #360
    Rájöttem! Még vissza kell mennem a kolostorba. Hogy lehet elvonni a papok figyelmét? Hiába etetem azokat a nyüves galambokat.:)
  • buum
    #359
    Hogy a manóba kell megnézni a DVD-d? Mindig azt írja ki, hogy kevés a szufla a gépben. pls. help.

    Thx
  • NeBby
    #358
    thx
  • bogyoka
    #357
    a rongyot vagyis nem tudom hogy hívják, a füstölőben zsírozd be, és úgy próbáld a széfet tolni az ablakhoz, hogy kizuhanjon.

    Én a darálót utána kapcsoltam be, mikor már bele esett a széf, bár biztos nincs jelentősége a sorrendnek:)
  • NeBby
    #356
    a szalámigyárban vok,a végén ahol a széf van!kinéztem az ablakon bekapcsoltam a csontdarálót ,de nem elngedi eltolni..megvan az a silk cucc,kicsomagoltam a képet ,de nem engedi hozzá használni!hova kattintsak ,vagy mit csináljak h eltolhassam??
  • raven87
    #355
    Én is remélem hogy sikerül rockymitymók-nak nem szeretném ha az én lelekemen száradna hogy feladja.

    Én most a Black Cat klubnál tartok. Még nem sikerült bejutnom, de majd megoldom valahogy. :)
  • bogyoka
    #354
    ez nem biztos, mert én órákig próbáltam ott a végén elzár-kinyit módszert, és nekem nem müködött úgy, hanem úgy ahogy leírtam. Ez persze függ attól, hogy ki hogy állította a szelepeket, nekem is jött a falból a víz, és mégis az egyik kettes szelephez mentem vissza és akkor lett nekem jó.:))

    Kiváncsi vagyok neki hogy lesz, biztos leírja majd:))

    AMúgy már a szerzeteseknél járok
  • raven87
    #353
    Ha már folyik a falból a víz akkor próbáld meg azt, hogy a legutolsó (a legközelebi a kőhöz amit kikell nyomatni a vízzel) szelepet elzárod majd megint megnyitod. Nekem így sikerült megcsinálni.
  • bogyoka
    #352
    én is rengeteget időztem ott, és már egyszerűen nem tudtam, hogy mit variáljak, valahogy a két szelepnél volt a bibi aztán. Mert ugye mindent elzártál, hogy ott a csapoknál a csőből ne follyon víz.

    Sajnos most annyira nem emléxek, de mennyél oda, ahol két elzáró van, az alsó szelep elvan ugye zárva, most a fölsőnél állítottam megint akkor lett erős a víznyomás, ha jól emlékszem de tudom, hogy egy ilyen kettes elzárónál sikerült nekem. Próbálgasd ott.
  • rockymitymók
    #351
    nagyon köszi a segítséget, de nekem már ebből a csaposból elegem, ez akasztot meg és nem tok tovább lépni. Pedig már minden lehetőséget kipróbáltam, szivárog is a falból a víz, de nem jön ki kő
  • bogyoka
    #350
    jajdejó, nagyon köszike, végre, 2 napja csinálom:DD
  • raven87
    #349
    Uh valóban. Késő volt már. :)

    A problémád megoldása: A legelsőt alapon hagyod, a másokdik lefelé néz, a haramdik balra, az utolsó pedig le. Tehát fel, le, bal, le! :D
  • bogyoka
    #348
    bocsi javítok:))

    Úgy kell elzárni, hogy ne follyon a víz a csapoknál, bizti kihagytad a "ne" szót:))

    Én meg a pajzsosnál (a második) forgatgatom a jeleket (piros- kék) de nem akar sikerülni, már annyi variációt csináltam, megnéztem a manuscriptet vagy mit, onnan is próbáltam a variációkat, nem tudjátok megmondani, hogy mi a logikája, hova tegyem a kék- és piros jeleket?
  • raven87
    #347
    huh az nekem mázlliból jött össze, de valami olyasmi a dolog hogy hogy elkell zázni az össze csapott úgy hogy fojjon a víz belőle (ezt látod a csőnél, hogy folyik-e) majd az utolsót megkell nyitni és akkor kilöki a falat.
  • rockymitymók
    #346
  • rockymitymók
    #345
    Bocsi, hogy ekkora láma vok!!! Azt nem is mondtam, hogy melyikhez kérek segítséget:)) A csatornás részhez, a csapok kinyitásával kapcsolatban
  • raven87
    #344
    GodGamer már leírta. Én az alapján csináltam meg.
  • rockymitymók
    #343
    itt:) De légyszi azért segíts, thx
  • raven87
    #342
    Köszi.
  • GodGamer
    #341
    Verd le a fehér dobozt.Miközben az apáca visszarakja a helyére tedd a penészes kenyeret az asztalon lévő nyitott dobozba.Ezután a polcon lévő dobozt nyisd ki a késsel.Vedd ki a bort.Menny föl a lépcsőn,és öntsd bele a bort a gépbe.
  • raven87
    #340
    Mindenki itt van meghalva? :)
  • rockymitymók
    #339
    Plz, mond el, hogy hogy
  • GodGamer
    #338
    Én is a Vatikán gépteremében vagyok azzal a rohadt apácával a nyomomban.Légyszi valaki írjon, hogy kell továbbjutnni.
  • raven87
    #337
    Nah végre sikerült bejutnom a Vatikáni üzembe. :)
    De nem nagyon sikerült rájönnöm hogy mit kéne csinálni a gépekkel, meg hogy a SZ.K.-t hogy lehetne lerázzni, vagyis azt már tudom, cska azt nem hogy amíg ő vissza rakja a ládát a helyére addig nekem mit kéne csinálnom.
  • raven87
    #336
    Köszi sikerült. :)
  • LezLee
    #335
    Szűz k.rva kicselezése: még a mellette lévő erkélyen (ahol elvileg vagy, mielőtt elzavar) próbálj bemenni a bejárati ajtón. Persze zárva lesz, de a szűz k.rva meghallja a neszt, és utána jár a dolognak. Na most ahogy elhagyja az erkélyt, rögtön mássz át, egészen az utolsó erkélyig. Remélem a továbbiakat már kitalálod.
  • Metacska
    #334
    Most lehet, hogy anyázás lesz:

    Vki esetleg fog majd végigjátszást írni?

    Mert szerintem a jövőben sokaknak nagy segítség lenne, persze sok idő és türelem, de hátha akad vki, hiszen mindig akad...........
  • raven87
    #333
    Itt a megoldás.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ezekere kell rá lépni: Acre; London; Párizs; Ciprus. Ezután már letudod szedni a maradarat. Majd az alapzatot Canstantonopils felé fordítod majd lenyomod, aztán róma, lenyomod, és alaxandria és lenyomod. Ennyi.


    Nah nekem is segíthetne valaki hogy Mariska házánál hogy lehel lerázzni a szűz k*rvát, mert állandóan elzavar akár mit csinálok.
  • GodGamer
    #332
    A térkép teremben,(ahol van egy arany szobor a közepén)hogy lehet továbbjutni??????????????????????????????????
    Az a terem ahol különböző városok képei vannak a földön,és a szoborból mérges gáz jön ki,ha meg akarom érinteni.
  • bogyoka
    #331
    Igazad van különben, amúgy Én is így szoktam többnyire:)) Nem is akartam beírni egyszersem ide. Eddig sokmindenre rájöttem magamtól az elejétől kezdve. Itt a szalámi gyárban, pedig most egész délután ott bolyongtam, még az udvaron is, stb. én már a jégkockát is kináltam annak a mukinak, meg a szalámit is:DD

    Sok kalandjátékot lejtszottam én is, de vannak helyzetek,mikor már teljesen összezavarodom, és már valamiért nem veszek észre egy apró dolgot ami lényeges.:))
  • bogyoka
    #330
    ahha, értem köszönöm:))
  • csgj
    #329
    Kijátszottam!! Nagyon jó játék volt, az apróbb engem idegesítő problémáktól eltekintve. A játék lezárásáról meg annyit, hogy semmit! xD ezt olyan játék, amit igazi kalandszívű játékosoknak MINDENKÉPPEN ki kell játszani! (persze csak akkor, ha van megfelelő gépük hozzá) A többieknek sem árt ha kijátszák, fejleszti a logikádat (főleg ha fróumhoz fordulsz segítségért, hogy meg sem próbáltad a dolgot....na hát én se voltam emiatt igazi játékos (de istenbizony mindent kipróbáltam, mielőtt itt kérdeztem) :D)
  • LezLee
    #328
    Van az udvaron egy csontdaráló gép. Indítókulcsot kiszeded, targoncába berakod. Villára tolod az egyik konténert, majd felemeled. Fölmászol rá. És már látod is, hogy mit (kit) kéne kifüstölni.
  • bogyoka
    #327
    Akkor közben azt mond meg nekem kérlek, hogy a szalámi gyárban, már kötényben vagyok, a teherautóból kiveszek jégkockát, annak van valami jelentősége? Nem tudom hova kéne vinnem hamar elolvad:DD

    Mindent összeszedtem, felfedeztem egy kódos fali kis szekrénykét is, szalámim is van, beszéltem ott egy mukival is a rampán, már nem tudom mit csináljak. Olvastam itt lentebb, hogy valami irodát kéne kifüstölni, na de azt nem tudom hol van:)
  • csgj
    #326
    jó, ez már megvan. mindjárt hátranézek, hogy a keresztes feladatot, hogyan kell megcsinálni :) úgy láttam, azt többen is kérdezték