565
  • csgj
    #325
    elakadtam a vatikánnál (gondolom a játék vége már) az első feladatnál, amikor homokórákat kell állítgatni... merre kell azokat tekerni?
  • raven87
    #324
    Sikerült! :)
  • raven87
    #323
    Lent vagyok a csatornába. Ott hogy lehetne a követ kilövelni a falból? Annyira sikerült csak megcsinálni hogy folyik a víz mellette, de nem lehet megmozzgatni.
  • LezLee
    #322
    Én meg inkább játszom vele, és ritkábban nézek le ide a fórumba ;)
  • bogyoka
    #321
    de én játszom, de én még az Elvis figurával beszégetek állandóan, visszaolvastam, még a gyújtót nem értem, hogy hogy kell megszereznem Alonsotól:))

    Én egyelőre csak olvasgatom, hogy hogy kell tovább jutni:))
  • raven87
    #320
    Ezzel is meg vagyok. :) (Kicsit kezd egyoldalú lenni a beszélgetés. Ennyire nem játszik már vele senki?)
  • raven87
    #319
    Nah már ez is meg van. :)

    Most ott tartok hogy Isztambulba sikerült meg hackelni a Securirty gépet és kinyitottam a kapud, de a lézerek aktiválódtak. Most már nem tudok visszatérni a rendszerhez, pedig az áramot valahogy kikéne kapcsolni... szerintem.
    Nah ezt hogy tudom megtenni?
  • raven87
    #318
    Eamon ID kártyájára hogy lehetne rárakni George fényképét?
  • raven87
    #317
    Sikerült megoldani. Cska az egérrel kellett lapozni a PDA-n :D
  • raven87
    #316
    Nah megvagyok az első hackeléssek az irodában. Végig nézztem a munyjuszkriptet :) és meg nézztem az összes üzit André gépén. Mairával, meg a segéd csávóval is beszéltem már mindenről, de nem tudok sehova sem menni mert azt mondja Dzsórzs az ajtóünál hogy még valamit keresni kéne a manjúszkipten. De mit?
    Vagy mit kéne még meg hackeni?
  • raven87
    #315
    Oké. Erre én is gondoltam csak nem akarta tolni egyik irányba sem a széfet.
  • LezLee
    #314
    A szoba végében van a széf, amiben van a manuscript. A legutolsó ablakon nézz ki. Mit látsz? Most már szerintem beugrik, hogy hogyan is kéne kinyitni a széfet. Csak valami csúszós dolgot kell találni, amit aláraksz és már mehet is a menet. Direkt nem írtam le szájbarágósan, ha további segítség is kell szólj nyugodtan.
  • raven87
    #313
    Ez sikerült de miután a füstel kiűztem a rosszarcúakat a szobából ott mit kellene tennem?
    Már mint a szobábban.
  • raven87
    #312
    Köszi. Akkor megpróbálom rajtuk használni a cigit.
  • LezLee
    #311
    Az irodában megtaláltad az olasz cigit? Az egyik asztalon van, ha jól emléxem. Asszem ha meg van, akkor tudsz rá kérdezni vagy a rendőrnél vagy a csajnál már nem emlékszem, és utána mehetsz a szalámigyárba.... asszem.
  • raven87
    #310
    Az a baj hogy már nem lehet kérdezzni egyiküktől sem.
  • NorbyI
    #309
    ang:A fényképet úgy tudod kiszedni hogy egyszerűen nyomsz rá egy jobb klikket az inventoryban.

    raven87:azt kell elérned hogy a rendőrtől meg tudd kérdezni hogy hogyan jutsz el ill hol találod a szalámigyárat. Ha jól emlékszem akkor az Elvis külsejű srácról kell kérdezgetni a csajt meg a zsarut is.
  • raven87
    #308
    Egy kis segítség kéne. Ott mikor járok mikor Annával vissza megyünk az irodába és a csávó ül a földön és sír valami lemezek után vagy mi után. Az irodába nem tudok semmi se csinálni. Vissza mentem a Holtebe ott mergkérdezztem a földszinten mindenkit, mindenről. Fentre már nem tudok vissza menni mert a beléptető kártyám már nincs meg. A rendőr mondot valami a szamálámi üzemről gondolom ez lenne a következő cél de nem tudok a Holtelen és az irodán kívül sehova se menni.
  • csgj
    #307
    egy dolog nem tetszik nekem ebben a bs részben: a hackelés :D nagyon idegesítő tud lenni
  • angi
    #306
    bocs szalámigyárban
  • angi
    #305
    sziasztok a szalonnagyárban vagyok, megszereztem a rongyot a fényképpel de itt elakadtam. tudom valahogy ki kellene szedni belőle a képet, de nem megy ha valaki segítene megköszönném
  • GodGamer
    #304
    A térkép teremben(ahol a terem közepén van egy szobor),hogy lehet továbbjutni???????????
  • Neton
    #303
    Van 1 ajtó, ahonnan leszedted a kötelet. Csukd be, told rá a reteszt, majd használd az ajtót jobb gombbal. Kidől, Anna Maria átjön, megtartja neked a kapcsolót. Onnantól meg pofon 1xű :)
  • Neton
    #302
    Indítsd be a gépet. :) Vedd ki a kulcsot a targoncából (bal klikk a targoncára), és kész. :)
  • BKrisz79
    #301
    Már az elején elakadtam, amikor a cső leesik és bekapcsolja az áramelosztót. Csak egy kötelem és golfütöm van. Valaki tud segíteni?
  • BKrisz79
    #300
    Nincs valahol egy leírás végigjátszás?
  • rockymitymók
    #299
    Elakadtam annál a résznél, amikor a csatornában kell a csapokat kinyitni vagy lezárni. Azt tudom, hogy az a lényeg, hogy a nyomás nagy legyen, nekem már a falból is szivárog a víz, de nem esik ki semmilyen kő. Plz, valaki segítsen! Előre is köszi
  • GodGamer
    #298
    A raktárépületben kitoltam az óriásszéfet az ablakon,le is esett,bele a darálóba de nem nyílt ki.Mit kell csinálni??
  • Neton
    #297
    Én meghackeltem a US military gépet, az elég egyszerű volt. De a bombával mi a rákot kell csinálni? Valami paper clip-et kellene beraknom valahova a hints szerint, de végig néztem az összes tárgyamat az inventory-ban és nincs paper clip... Help?! :)
  • keeroy
    #296
    Vannak olyan visszafordito-tukrok, amelyek kicsit 'vilagosabbak', mint a tobbi. Na, azok mindket felerol vissza lehet verni az adatot, valoszinuleg ez hibadzik nalad a megoldashoz. Kicsit hajolj kozelebb, es jol nezd meg oket. Meglehetosen baromarcu megoldas, de azert kis nezelodessel tul lehet lenni rajta. :)
  • csgj
    #295
    na jó, már megtaláltam egy képen, hogy kell megcsinálni :)
  • csgj
    #294
    ezt már néztem, itt nincs róla kép vagy vmi nagy segítség... annyit ír csak, hogy hackeljek...de hát azt eddig is tudtam. az a baj, hogy nemtom meghackelni
  • szigor2
    #293
    http://www.revolution.co.uk/bs4_hints.php itt nézd meg!!
  • szigor2
    #292
    tessék remélem segítettem !!!!
  • csgj
    #291
    ááá, megőrülök a hackeléssel! Rómában egyszerűen nem bírom 10 perc alatt meghackelni a gépet... de egy év alatt se tudnám, csak itt még ráadás a bomba... és az a legjobb, hogy ebben nem valószínű, hogy bárki tudna segíteni
  • Arthas
    #290
    Van egy "kicsi" prolámám a játékkal.
    Valami oknál fogva a menü s a játék 25%-át látom csak. Az egész kép el van csúsztatva s szét van húzva.
    Ha állítok a menübe nagy nehezen a felbontáson , a helyzet akkor se változik.
    Az elején a Bink videók is ilyen elnyomott formában látom, szóval lehet azok okozzák a bajt. Valaki tudja , hogy mi lkehet a hiba oka?
    Vagy hogyan lehet ez elején a hülye logós videókat kiiktatni ,hátha tényleg a bink okozza a hibát....
  • kekerenyi
    #289
    Kivittem, nekem nagyon tettszett, mégegyszer köszia helpet Blackshadow
  • keeroy
    #288
    Igazad van, koszonjuk. Pedig itt dogoljek meg, ha az osszes targyat nem probaltam vegig rajta...elvegre egy jo 5 perc alatt megvan. De akkor valahogy tuti beragadt. Hat ez nagyon szomoru...koszonjuk! :)
  • BlackShadow
    #287
    nyomoztam egy kicsit és megtaláltam a választ :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Istanbul térképét rákell tenni a szoborra, majd meggyújtani
  • keeroy
    #286
    Becsusztatod az ajto alatt a tollat, aztan meg a flyert, amit Alfonsotol kaptal.