672
Az Elder Scrolls IV magyaritasa
  • strebacom
    #632
    Nekem is kellene...
  • zsolt515
    #631
    Ezt hogy tudom letölteni? Mert mikor rákattintok a letöltésre akkor nem csinál semmit!!
  • MerlinW
    #630
    ott a hivatalos oldalon
  • ricsa008
    #629
    Oblivion_v1.2.0416UK
    ez a peccs nem jó? US-t nem találok sehol
  • ricsa008
    #628
    oks thx
    akkor várok tovább
    sajna hiába jelentkeztem basztak rám
  • grebber
    #627
    Nem kell hozzá ID szám amit csak azok kaptak akik bétára jelentkeztek!
  • ricsa008
    #626
    ami a oblivion magyarositsos oldalon van 500 valahány mb-s megyerítás azt bárki használhatja? vagy az mi?
  • MerlinW
    #625
    emokiller, Akos: JátszanÉk, csinálnÉk.

    Mellesleg ha valaki adna nektek ID-t, pont hogy hibákat illene jelenteni. Ez a minimum amit tehettek a szívességért cserébe...
  • grebber
    #624
    Nekem ez volt a gondom de megoldodott.Csak balfaszkodtam nem értettem a telepités miket kér így minden szar kipipáltam pedig nem kellett volna és most már jó van hang és nem tünik el gyorsan a szöveg.


    "Leírom, hogy én hogy csináltam.
    1. Nyers Oblivion fel.
    2. Felteszed az US 2.4.16 patchet!
    3. Magyarítás telepítésénél amikor ki lehet választani, hogy mit rakok fel, én csak magát a magyarítást választottam ki.
    4. Mikor először ki lehet választani, hogy mit alakítson át(ott 2 kis négyzetet lehet kipipálni) csak a felsőt pipáltam ki, aztán a következő ablakon, ahol csak egy ilyen kis négyzet van, azt nem pipáltam, nem kell.
    Ezután nekem csak egy ablakot dobott be, arra "igen"-t nyomtam, a két fekete ablakot ugye hagyni kell, és nálam tökéletesen működik a dolog."
  • Akos215
    #623
    Nekem is ugyanaz a helyzet mint emokillernel és gamernel , nagyon örülnék ha vki kisegítene egy ID-vel :( csak játszanák egy jót nem csinálnák mást.
  • gamer1989
    #622
    Hello mindekinek! sajnos én is lemaradtam a tesztről és úgyanaz a helyzet nálam is mint emokillernél! Pls valaki ha meggondolná magát nekem is küldjön pm-et egy id-vel pls. Előre is kösz.
  • emokiller
    #621
    Persze de nem reklámoznám , máshogy meg nem tudják ellenőrizni...én nem jelenteném a hibákat csak játszanák..mind1 ha valaki mégis megkönyörül rajtak dobjon 1 PMet pls:)
  • Falcon87
    #620
    Nem lehet. Akkor az ID-kölcsönadót is kizárnák a tesztelésről.
  • emokiller
    #619
    :S lekéstem a tesztelésről...pedig csak ezért tettem fel újra a játékot
    tudom hogy hülye kérés de ha valaki elküldené a telepítéshez az IDjét megköszönném...nem fogok hibákat jelenteni vele , egyszerűen csak játszani akarok :)
  • feketeobeliszk
    #618
    Ugyanez van nekem is Vista 64 alatt. Nálad milyen op. van?
  • blackcalibra
    #617
    Nektek a játék elején, mikor kiértetek a csatornából, nem rossz a talaj textúrázása? Nekem lila színű, és a térkép kicsinyített mása.
  • BaLeeX
    #616
    Senkinek nem volt probléma a hangok átvariálásánál a magyarítás telepítése közben? Nekem kiírja hogy nem tud átnevezni valamilyen könyvtárat majd a játékban nincsen hangja az embereknek.
  • grebber
    #615
    Na tesztölöm is.
  • woy
    #614
    bekerültem a beta tesztelésbe
  • ricsa008
    #613
    Kész !! most várják a tesztelőket
  • Ombika
    #612
  • do2
    #611
    Amúgy már lehet jelentkezni tesztelésre, vszinű jövőhéten már tesztelhetjük is a weblapjuk szerint!
  • do2
    #610
    Ahha tervezik,csak előbb ennek a tesztelését fejezik be
  • Ombika
    #609
    Nemtudjatok,h esetleg a kiegesztito is tervezik e majd leforditani? Az is ilyen nagy projekt lenne?
  • Nyugis
    #608
    Azon kevés játékok egyike, amiket ÉRDEMES megvásárolni eredetiben. Megérdemli.

    A magyarítás minél hamarabbi megjelenésében én is felettébb bízok, remélem, nemsokára a gépünkön köszönthetjük ezt a nagyszerű játékot immár magyarul.
    Minden elismerésem a fordítóknak!
  • grebber
    #607
    Ej de várom már.
  • genory
    #606
    Jó lenne!:)
  • meril
    #605
    El fog, ugyanis az oldalon már 95% van... RC tesztekre szerintem hamarosan lehet majd jelentkezni, de nem tuti.
  • genory
    #604
    Olyan jó lenne ha idén elkészülne!
  • Ficok
    #603
    Hajrá hajrá! szurkolok és minden elismerésem! ;)
    haladt azóta valamit a dolog?
  • Ombika
    #602
    Remelem a maradek mar gyorsan lefut!
  • meril
    #601
    A fordítás 92%-a elkészült!
  • qB0B0p
    #600
    A Fable: The Lost Chapters is utólag kapott hivatalos fordítást pedig nem a grafikájával hódított és fordítani való is volt benne rendesen azért...
  • Nyugis
    #599
    okés, egy kósza gondolat, -ötlet volt csak a dolog..
  • IMYke2.0.0.0
    #598
    Csak ez a játék immáron 3 éves - 2006. március az EU-s premier -, és ugyebár, ezt már nem lehetne visszacserélni sem...
  • qwertrt
    #597
    Volt rá eset, hogy egy játék olyan jól fogyott Magyarországon,ű hogy a kiadó hivatalos honosított verziót adott ki, és azoknak ingyen becserélte, akik már megvették a játékot.
  • IMYke2.0.0.0
    #596
    Megérni megérhette volna, ha lenne piac egy ennyire régi játékra...
    Elég, ha megnézed a sok "apró" játékos által hype-olt játékok fórumjait és rájössz, hogy az általuk preferált játékokra álltak rá a hazai terjesztők is: csili-vili legyen, vadonat új, hogy a szomszéd gépe is beledögöljön, és lehetőleg még az orrszőrzetét is lehessen látni a főszereplőnek...

    Egy ezelőtt 3-5 évvel kiadott játék nem marketing érték már a több milliós szerződésekkel leköthető jogok, szinkronok, és fordítások világában. Ezt kell szeretni.

    Ezzel a tempóval, ha a "The Elder's Scrolls"-sorozat 6. része magyarul jelenik meg, már az is csoda lesz...
  • Nyugis
    #595
    igen.. viszont ha megvizsgálod a dolgot nem is kell messzire mennünk ott a "vicser", most adták ki újra ,szebb jobb, és persze teljes áron.. Akkor egy oblivionnál ez nem érte volt meg nekik? kizárt..
  • IMYke2.0.0.0
    #594
    Mert akkor még nem járt olyan cipőben az itthoni honosítgatósdi, mint most.
    Ez is nekünk, hobby- és hivatalos frodítóknak köszönhető: végre rájöttek a kiadók / fejlesztő cégek és a viszonteladók, hogy érdemes a hivatalos honosításokra áldozni még Magyarországon is.
    Ezelőtt 3-6 évvel ennek esélye alig volt 20%.
    [5 játékból jó ha egy kisebbet kiadtak magyar felirattal.]
  • Nyugis
    #593
    ez az oblivion egy nagyon jó játék.
    Egyszerűen, nem értem, hogy miért nem lehetett, ezt alapból lefordítani? pl: gothic3..