672
Az Elder Scrolls IV magyaritasa
  • kobra223
    #510
    sziasztok egy láma kérdés. hogy áll mostanában a fordítás? mert mostanában nem láttam friss infót
  • Ombika
    #509
    No tudni mar vmit igy,hogy tobben is bealltak forditani?!
  • do2
    #508
    ezt találtam a weblapjukon:
    Hello mindenki!

    Kicsit késve ugyan, de megosztom veletek, hatalmas segítséget nyújtva csatlakozott kis csapatunkhoz a HUNosítók csapat is, kik sok jó -köztük a Two Worlds- fordításának alkotói.
    Természetesen így most még gyorsabban haladhatunk, aminek mindnyájan örülünk!

    Tehát köszönetet szeretnék itt is mondani a HUNosítók csapatnak mind az eddig nyújtott, és mind a jövőbeli munkájukért, segítségükért!


    ott 62% irtak rá
  • Ombika
    #507
    Honositas hogy all?! :)
  • Raptor 2
    #506
    Örülök, hogy ezek szerint sikerült megoldani a problémát :)
  • HUNterRichmond
    #505
    Már működik a válasz e-mail!
    Köszönöm!
  • papucsálatka
    #504
    hello,miután regisztráltam az oblihun website-ra nem kapom meg az e-mailt
  • mama2
    #503
    Az jólenne. Letöltöttem a 0.4-es verziót. dehát az ugye nagyon karcsű. Amúgy én is segítettem a fordításban még régen, de kiszálltam.
  • meril
    #502
    Hello! A regisztrációs dolgot én is próbáltam több címmel... nem nagyon akart nekem sem küldeni visszaigazoló e-mailt, de amint tudok, szólok Raptornak, hogy orvosolja a helyzetet. %-ot én nem nagyon tudok sajnos mondani, de majd mondom azt is neki, hogy frissítse az oldalt!
  • Ombika
    #501
    Jolenne ,ha mar vmi 89% koruli infoval szolgalnanak! :D
  • Bagoly81
    #500
    a fordió srácok nemadnak életjelet magukrol hogy áll esetleg a mostani munkájuk gyümölcsét nempublikálnák egy picikét?
  • HUNterRichmond
    #499
    Üdv!
    Nem tudok regisztrálni az ObliHUN oldalra, ugyanis nem jön meg a visszaigazoló e-mail.
    Már próbáltam többször is különböző névvel, címmel.
    Hogy lehetne orvosolni a problémát?
  • gyuri12
    #498
    Fejből nem nagyon tudok neked segíteni,meg már régen játszottam,nincs is fent a gépemen a játék,de az oblivionhq fórumán nézd meg,ott biztos segítenek;)
    (ha ott sem,akkor majd utánajárok,meg felrakom a játékot,stb)
  • remus500
    #497
    Ismerem az oblivionhq-t ! előtte ott néztem abvégigjátszás de ott is az volt le írva amit már eddig is tudtam . ! Nincs msn címed KANAPÉ GYÖRGY ?? Segíts kérlek .
  • gyuri12
    #496
    Google-ba írd be,hogy oblivion,ott lesz egy oblivionhq nevű oldal,ott van végigjátszás.
    (csak nem akarok reklámozni)
  • remus500
    #495
    Hali ! lenne pár kérdésem , mert elakadtam a game -ben ! Nah szóval :
    A Daerda vére című fejezetnél járok amikor el kell menni az Azura szentélyhez és fel kell áldozni neki egy fényport pontban reggel 6-órakor (am) , amit egy bizonyos Will-o-the-wisp- nevezetű sárga repkedő lényből nyerünk ! Ez meg is volt ! megszereztem a port ,de reggel 6 ra odamentem a szentélyhez és fel akartam áldozni ,de semmit sem csinált ! Visszementem másnap 6 órára (pont 6 ra) és akkor sem ! Ugyanezt megpróbáltam este 6 kor is , de akkor sem történt semmi ! Nem tudjátok mi lehet vele ?
  • gyuri12
    #494
    Szent a béke,ez a lényeg;)
  • matter
    #493
    Nyugi sok embertöl kapok megjegyzést, semmi gond:)

    Nincs haragh:))
  • gyuri12
    #492
    csak hülyültem,nehogy besértődj
  • matter
    #491
    gépelési hiba vélgülis te vagy a tökéletes nem én...

    Bocsáss meg istenem, hogy hibáztam...

  • Palinko
    #490
    #488
    ok

    #489
    ilyen büntipont birtokában én nem nagyon szólogatnék be...
  • gyuri12
    #489
    ha jól látom akkor magyarul sem
  • matter
    #488
    Beszálnák, de nem tudko Angolul :S

  • Palinko
    #487
    mindent megteszünk, beszállni még mindég szabad :)
  • matter
    #486
    A magyarításhoz)
  • matter
    #485
    Na irjon már valaki valamit, amugy most akarom feltenni az Obliviont, és tesztelni a teszt magyarítást, csak várom a Teljes-t:D


    Siessetek
    Sok szerencsét!!!
  • bajgunar
    #484
    Szedd le a gépedről a 174.53-as drivert, amit feltettél legújabbat, és tedd vissza a 169.21-et.
    A 17x.xy az Gef9-hez van, de még az is szaraxik vele.
    És megszünnek a gondjaid.
  • kariek
    #483
    Sziasztok!

    Nem tudom miért, de nálam otthon ha a játékban külső területre érek, a talaj a szép zöld szín helyett furcsa, lila színben pompázik. Mint ha nem rajzolná rá a fű textúrákat, vagy nem tudom. Ahogy haladok előre és lerendereli a további talaj részeket a játék, úgy lilúl be a tobbi talajrész is (a távolban ugyanis még szép zöld minden, gondolom azok még nem renderelt, feltextúrázott részek). A fák, sziklák, növényzet színei rendben vannak. Legújabb driver és 8800 Gt a vga, szal tuti nem itt van a gond. Talán a beállítások nem stimmelnek valahol?.


    Segítsetek.
  • meril
    #482
    www.oblihun.extra.hu :) Itt minden infót megtalálsz!
  • Ombika
    #481
    Ime marcius?! Egy kis info csepegtetes,hatha Zoltan napra keszlenne!? :)
  • Ombika
    #480
    Igy van lesz a legjobb,remelem mar hamarosan! :)))
  • Raptor 2
    #479
    De akkor a magyarításról még nem is beszéltünk :)
  • Nyugis
    #478
    és ha még a kiegeket is felteszed az maga a menyország! :)))
  • Ombika
    #477
    Plane modokkal! :)
  • Nyugis
    #476
    igen én is elkezdtem, de aztán, majd csak akkor folytatom ,amikor már full magyar lessz!! hihetetlenül Jó a játék, és naggyon kellemesen összetett! szerintem kifejezetten szabad a világ, csomo kaszt, osztály, stb várja hogy belépjünk a sorai közé. szuper jó game!!
  • Ombika
    #475
    Hajraaaa ,mar ezer eve itt a dvd es varja hogy telepitsem,de amig nincs magyar... :))))
  • Raptor 2
    #474
  • qwertrt
    #473
    Erőt és kitartás kívánok a fordítóknak :) Aki nem tud várni: a Morrowind fordítása már megvan, csöpp 350 mega, le lehet szedni :)
  • Mihi666
    #472
    Tudnál adni hozzá angol nyelvi fájlokat?Kerestem de nem találtam sehol.
  • Nyugis
    #471
    csak részmagyarítás van hozzá. és a nyelvet kétféleképpen tudod megváltoztatni, vagy telepitéásnél megadod, vagy beszreezed mondjuk a fullos angol nyelvi fájlokat, vagy ujrahuzod az egészet.. ugy tudom, hogy angol nyelvi fájl nem jött ki MOd-ként..