1593
The Settlers II - Next Generation
  • Bucser
    #313
    hiába van raktáram ha én azon a területen farmokat építek gabonának nem tehetek le forestert és favágót:D nem beszélve arról, hogyha nekem kell valami a pálya másik végén előbb szépen végigviszik a raktárak között aztán az utolsó raktárból kihozva átbattyognak vele a célállomáshoz. És itt megint kijön, hogy kevés az út:) De ha utat építek akkor meg az épületeknek nem marad hely:D
  • Ombika
    #312
    10 percet jatszottam es elojott a regi Settlers feeling majd el is raktam,hogy ne csorogjon tovabb a nyalam,alig birom kivarni a full verziot!!
  • Mo.Organ
    #311
    Ezért van a raktár. Nem kell mindent bevitettni vissza a főhadiszálásra.
  • Bucser
    #310
    hiába építed fel az infrastruktúrát egy idő után annyi terméknek kell hely az úton, hogy szükséges a megmunkálást a határok után helyezni, hogy a további építkezés üteme fenntartható legyen.
  • Kandurex
    #309
    Vagy faxául felépíted az infrastruktúrát :)
  • Muki100
    #308
    Én ha lehet a storehouseok mellé is mindig rakok favágót erdészt meg sawmillt és így ilyen gondom nem szokott lenni :)
  • Bucser
    #307
    Az igazi gond a végén soha nem a termelés sebessége hanem az anyag eljuttatása a kívánt helyre. baromira hosszúvá válik egy idő utáén a transportidő így lebontod előrébb helyezed.
  • Láma!
    #306
    emlékszem a 3ban, vagy a 4ben :D már ugy toltam hogy erdö mellé 2 erdész 3 favágo 2 fürész, na azok termeltek rendesen:D
  • Bucser
    #305
    Azért nem jó kies helyre erdész + favágó mert az erdésznek előbb fát kell termelnie és az időbe telik míg felnő és csak utanna kezdhet vágni a favágó és gyorsan le is nulláztza azta pár fát amit kiarkott az erdész. Én létező erdő mellé le a favágót aztán ha van már hely akkor le az erdészt és akkor az elég lesz a játék végéig. De a sawmill-t is közvetlen melléjük.
  • bunny
    #304
    Aha! Akkor ez a turpisság :)
    Ja, általábban úgy szoktam hogy valami kies helyre két favágó + egy erdész, azok elvannak mint a befőtt. De most elgondolkoztam, lehet én a 3-mas részt szerettem nem is a kettőt? Ez a sok szám ...
  • Bucser
    #303
    ezek mind a 3-ban voltak. a 2-ben még csak leraktad a favágókunyhót és ő a legközelebbi helyen elkezdte vágni a fát. Aztán ha már nem volt a körzetében több fa szólt és le lehetett bontani vagy éppen lerakni mellé egy erdészt:)
  • bunny
    #302
    Én már nem is tudom melyikkel játszottam sokat (német volt magyarítva) de ha jól tévedek ott pl. meg lehetett adni a favágónak hogy mely területet irtsa. Itt most ezt nem találom, későbbiben volt vagy kihagyták?
  • Yossi
    #301
    en 3, 4-gyel jatszottam sokat, ugyhogy lenne par lama kerdesem:
    katonakat hogy lehet gyartatni? ha van fegyver automatikusan jonnek?
    es settlereket? nem kell nekik epulet? ha van kaja szaporodnak?
  • Bucser
    #300
    lehet forgatni a kamerát 2 állásba. próbálgasd az insert home del end pageup pagedown gombokat:)
  • Lacee
    #299
    a demo alapján tetszik a játék, jól hozza az eredeti hangulatot. kis hiba, hogy egy óra után nálam nagyon szaggat, de gondolom az ilyen bugot kijavítják a teljesre.
    grafika így se nagy durranás, de kit érdekel amikor a játék jóóó... mondjuk a forgatás lehetőségének hiánya engem zavar: oké hogy jobb gombbal lehet változtatni a kamerát, de miért nem marad úgy?
  • donatus13
    #298
    én véleményem a játékrol hogy nagyon jó lett az eddigi rész remélem ilyen jól eszz a teljes is.
    a grafika nygon bejön és maga játék menet és a stilus.
  • Ombika
    #297
    Epito de kepzeljetek tobbszor ujrakezdtem es most jo ,remelem veglegesbe javitjak!!!
  • tehen_m
    #296
    És ez még csak a "planierer" vagy már az építő?
  • donatus13
    #295
    már jóol müködik
  • DonPapa
    #294
    én megpróbálkoznék egy uninstall - ujra telepitéssel
    hátha
  • DonPapa
    #293
    ott van az

    Max nem jó helyen kerested: X:\Program Files\Ubisoft\Funatics\The Settlers - 10th Anniversary - Demo\bin\
  • Ombika
    #292


    Ott maszkalnak a felhuzasra varo zaszlonal!!
  • donatus13
    #291
    csak nem talaltam exet
    ezer kössz
  • donatus13
    #290
    köszi
  • Muki100
    #289
    felülírod a demo exéjét
  • donatus13
    #288
    hello
    sracok meg mondaná valki mit kell csinalni unlockerel csomagolás után?
  • Ombika
    #287
    Okes estere meglesz,mert most elkell mennem!!
  • tehen_m
    #286
    Csináljál már néhány screenshotot, mert én még ilyen hibával nem találkoztam. (pedig a régival rengetegetr játszottam, az újjal is sokat)
  • Ombika
    #285
    VAn 1 erzesem,hogy kurva nagy bug de mar felbax!!! :(
  • Fenrir
    #284
    Isten ments, azért játszottam annyit az eredeti S2-vel, hogy ne kelljen az oktatórészt végignéznem :)
  • Ombika
    #283
    Tutorialt nyomtok vagy mi?
  • Fenrir
    #282
    Nekem eddig minden felépült aminek kellett volna, a nyersanyagáramlás is folyamatos.
  • HUmanHunter
    #281
    nekem is jelentkezett ez a bug:) a 2 ben és az új ban is
  • Ombika
    #280
    1. Mar irtam mind a 4 reszt vegignyomtam es ilyen problemaval tisztaban lennek,hogy nincs deszka!
    2. Elso hazat sem epite fel honnet szuljek neki fat! :)
    3. Szerintem bug lesz,masnak volt ilyen problemaja?
  • Ability
    #279
    :D Sűrűn szoktam raktárt építeni, hogy gyors legyen mindig a szállítás, meg ne legyenek terhelve az utak. Na most a lényegre térve: a kutya nem ment/vitt arra semmi :D Tuti bug :S
  • a_n_d_r_e_w
    #278
    lehet hogy bug, de lehet még esetleg hogy az út terhelve volt, és a deszkánál nagyobb prioritású dolgokat cipeltek. ilyenkor át kell állítani a prioritási sort
    s2 tele volt buggal, azért remélem nem vették át őket hagyományőrzés céljából :))
  • Ability
    #277
    Szerintem nem ennyire amatőr. :) Egyébként én is találkoztam hasonló problémával. Egyszerűen nem akartak felhúzni egy házat, amikor már gecinagy volt a birodalmam. Volt deszka, kő meg minden bőséggel, közelbe volt is egy raktár. Ki is ment az épíző csávó, és várt.. várt.. és várt. Aztán nagy nehezen kivittek oda egy adag deszkát, aztán soha többet. :D próbálkoztam mindennel, hogy újracsinálom az utat, és hasonlók, de ez egy szép kis játékhiba volt. ^^
  • a_n_d_r_e_w
    #276
    ha nincs deszka, nem kezdi el építeni
    ezért építs a legelején minimum 1 sawmillt és egywoodcuttert
  • Ombika
    #275
    Azert ennyire lama nemvagyok!!

    Mondom mar emberke kinntvan de nem az aki egyengetne a foldet,szerintem eza baj csak ott koroz a zaszlo korul!
  • Axon
    #274
    Végre sikerült kipróbálnom. Eszméletlenül jó, csak sajnos gyenge hozzá a melóhelyemen levő gép, amin kipróbáltam. Erősen szaggatott. Na majd az otthonin nyúzom.

    Valaki említette, hogy megvan neki a régi 2. rész magyarul. Engem is érdekelne honnan lehet beszerezni. Privátban is szívesen venném a letöltési helyet.