1593
The Settlers II - Next Generation
  • Faterx
    #273
    A bejárati zászlót kösd össze!
  • Ombika
    #272
    Vagyis javitok csak epito emberke megy ki es nem az ami kellene! :S
  • Ombika
    #271
    Mindegyik Settlerset vegignyomtam de itt vmiert nem vergodok zold agra!

    MEgepitem utat mondjuk 1 ortoronynak ,el is billeg a teruletet megsikalni de csak a zaszlo korul jarkal szart se csinal a pali,ez mitol van?
  • tehen_m
    #270
    korea
  • Piko888
    #269
    angol
  • Cat 02 #268
    nem tuc a germán helyet r
    átonli egy angol logot ? :D mert a többi jó :P
  • Thanatos
    #267
    angolt :)
  • Bankrupt #266
    jó akkor csináljtátok meg
  • Cat 02 #265
    szavazzuk meg xD
  • a_n_d_r_e_w
    #264
    szerintem is angolt
  • Bankrupt #263
    Nein, az eredeti is német, maradjunk ennél <:-)
  • Cat 02 #262
    inkább angol logo xD
  • Bankrupt #261
    Banner?

  • perko
    #260
    Láma! Fenrir Ok.
  • Fenrir
    #259
    Katonákhoz kard, pajzs és sör kell!

    Ha ezek megvannak akkor megjelenik a főhadiszállásodon vagy a közeli raktárodban. Az épületekben nem lehet beállítani külön, hogy mit gyártsanak, csak kikapcsolni és bekapcsolni lehet. Max a prioritást állítgathatod.
  • Láma!
    #258
    igen kevered:)
  • perko
    #257
    Köszike.

    Hajót tudtam csinálni most is, de kikötőépület építésére ahol be lehetett pakolni a hajókba nincs lehetőség ebben a demóban.

    A barakban lehet szabályozni a létszámot, csak a végére, ha már sok az őrtorony elfogynak a katonák a raktárban és nem tudtam szaporítani őket. Az új őrtornyokat úgy tudtam elfoglalni, hogy levettem a belső területeken a létszámot és az onnan kijött katonák foglaták el az új épületeket.

    A priorítást szabályozását ismerem, csak azt hiszem a III.-ban volt olyan, hogy a fegyverműhelyben le lehetett állítani a pl. a kardgyártást és csak nyilat gyártott vagy dárdát.

    Biztos keverem a II.-őt a III.-al pláne a IV.-el
  • tehen_m
    #256
    3. Szerintem csak az ellenség közelségétől függően lehjet beállítani a katonák számát a barrackban. (De a későbbi settlersekben biztosan voltilyen funkció)
  • tehen_m
    #255
    1. Gyár csinál hajókat. És a vízen rakja össze. Tutorialt megnézzed meg! (van Hafen)
    2. A 2. részben ilyen nem volt.
    4. A főmenüben van a szerzámok prioritása.
  • perko
    #254
    Végignyomtam a feltört demót, elfoglalva az egész terület, alapjában véve tetszik, valamikor Settlers fan voltam.
    Kérdéseim:
    1. Úgy látom, a demóban kikötőt nem lehet építeni, hajót pedig lehet.
    2. Nincs a demóban lakóépület ahol lehet szaporítani a settlereket?
    3. Az alapverzióbanúgy emlékszem lehetett katonákat toborozni valamelyik épületbe?
    4.Nem tudtam beállítani hogy milyen fegyvereket és szerszámokat gyártson vagy ne gyártson.

    Az is lehet, hogy ezek a funkciók nem működtek az alap Settlers II.-ben sem csak a III.-ban, már nem emlékszem rá.
  • markastor
    #253
    Másnak nem dob hibát a #230-ban belinkelt exe? Nekem dob egy hibát, aztán nem indul el.
    Az eredeti exe megy, de az ugye időkorlátos. :(
  • Cat 02 #252
    és amint kimmenek és találnak vmit töröld majd a zászlót mert foglalja a helyet és nem tucc bányát építeni a körzetáében ;)
  • Ability
    #251
    Ahhhaaaaa. Ok, köszi! :)
  • Fenrir
    #250
    Most is van. Kiraksz egy zászlót, összekötöd úttal majd újra katt a zászlóra és utolsó előtti menüpont (send geologist)

    Amúgy kezdésnél a bal oldali hegyben van iron.
  • Ability
    #249
    Lehet én vagyok béna, de egyszerűen nem találok Iron bányának almkalmas helyet a demo pályán. Már ki vagyok, valaki mutathana egyet. Vagy valami infó, hogy miről lehet felisrmi, hogy alkalmas-e a hely stb. Régen volt geológus a játékban, most csak én nem találkoztam ilyennel?
  • Bucser
    #248
  • Sephi
    #247
    Ehh...csak... hogy a turoba adnak ki demot oszt a megjelenes 3 honap?
  • Bucser
    #246
    szeptember 7
  • Sephi
    #245
    Szal a demot csak egy bizonyos idejig lehet jaccani es azzal a cuccal kiszeded a limitet? De nekem nam a demo kell :D

    Mikor kene megjelenyen ?:P
  • Bucser
    #244
    #191 angol demo

    #230 timelimit feloldása
  • Sephi
    #243
    Urameg!!!!!! TE JO EG A KEDVENC GAMAM VOLT!

    Mikor jelenik ez meg? Baszki hogy errol en nem tudtam!!!
  • Muki100
    #242
    Hiába, DX9es kártya kell neki. Lejjebb olvastam hogy nincs hozzá drivered, akkor mosr default hardwarenek ismeri fel és 16 színre van állítva az asztal? :D
  • Ability
    #241
    <3 CéZé, Serpa

    Pont kapóra jött, még nem telt le nálam a 90 perc, de biztos tovább fogom nyomni. :P Egyébként PM nekem is a régi verzió elérhetőségével pls. Köszi :)
  • Bankrupt #240
    Az meg 128 mb-os...
  • Fenrir
    #239
    Megoldottam, nem azzal az exe-vel kell indítani hanem azzal amit az asztalra kirak.
  • Muki100
    #238
    Attól hogy kevés a ram még indulnia kell, legfeljebb sokáig vársz ha tölti be a pályát. Inkább a VGA miatt nem indult.
  • Bankrupt #237
    Azt hiszem tudom már, miért nem indult el az új...

    Minimális rendszerigény

    * Windows XP
    * 1,4Ghz-es processzor (3Ghz ajánlott)
    * 512Mb RAM (1Gb ajánlott)
    * DirectX 9.0c-kompatibilis videókártya 64Mb RAM-mal (128Mb ajánlott)
    * DirectX 9.0c-kompatibilis hangkártya

    csak 256 Mb-os RAM-om van :(((
  • Zola NFK
    #236
    az asztalra, vagy a start menübe pakolt ikonnal indítsd, mert ha direktbe indítod az exét, akkor ilyeneket ír ki...
  • Inquisitor
    #235
    Lehet marhaság, de emlékezetem szerint az Amigás verzió emulátorral mint ha jobban csúszna ...?
  • ZsZso
    #234
    Fenrir!
    Kimásoltam a /bin összes fájlját az S2 főkönyvtárába, majd és ott írtam felül az exe -t. Így elindult. Idő még ott van, remélem az már nem számít semmit se.

    DonPapa!
    Biztos, hogy elindul XPn is a régi S2. Nálam ment (arra tisztán emléxem, hogy én is sokat legeltem a képernyő előtt míg sikerült elérnem), és asszem DosBox volt a gyógyír rá. Ha eltűnik a kép, próbáld meg full screenről ablakos üzemmódba tenni, hátha sikerül. Ha lesz egy kis időm + kedvem, megpróbálom elindítani a régit. Amiben biztos vagyok: létezik egy non-official frissítés a régi S2höz, s ezzel nemes egyszerűséggel el tudod indítani xp alatt. Bibi, hogy német a lelkem, és kicsit még béta.