1593
The Settlers II - Next Generation
  • BIZ0906
    #353
    Remélem ebben nosrmálisan meg lesz csinálva az, hogy ha elültetek egy fát és ki is tudom majd vágni. Meg egy két dolog.
    Na majd meglátjuk
  • BIZ0906
    #352
    kössz
  • donatus13
    #351
    september 7 ikén
  • BIZ0906
    #350
    Mikor is jön ki?
  • Mo.Organ
    #349
    Nyugalom. Lassan jön a Full verzió és akkor lesz miröl beszélni.
  • CéZé
    #348
    mit?
  • lacika23
    #347
    honnan lehet leszedni?
  • Cat 02 #346
    ha a GameOver az a fix tv vagy mis akkor (n)

    bf ben lépegetőt elkezdte géppiszotllyal lőni és elakadt a Lego SW I demójában a legelején :D meg még másban is amiben pont mondák hogy ez gyerekeknek lett csinálva és nem lehet eltévedni xD
  • Barney Tech
    #345
    Mivna kihalt a topik pedig már a faba is beleraktam :|
  • donatus13
    #344
    szerintem nem lessz rossz járék függetlenül attol hogy ugyan olyan lessz mint a régi.De legalább lessz benne multi player rész ami nagyon jó.De nekem akkoris ez fog a legjobban tetszeni a settlersekböl mert settleres 5 az valami siralmas lett
    ott inkább egy vadi uj játékot csináltak mert szerintem tulsok köze nem volt az elödökhöz.
  • BIZ0906
    #343
    Jöjjön már ki iváncsi vok rá!
  • ZsZso
    #342
    Hajjjajj ... akkor az túl rég volt már :)

    Köszi az emlékezetfrissítést. Ezek szerint csak a settlers 3ból maradt ki a vadász :) (de abból tutira). A military résznél nem emlékeztem arra, hogy ennyi beállítás lett volna, de úgy néz ki már akkor is tudták a tutit, csak én vagyok naív :). Szvsz sokkal zsírabb ez a rendszer, mint a Settlers III és a fölötti részekben.
    Csak Settlers IIt sajna nem lehetett multiba (LAN) nyomni ezért játszottam vele oly rég. (anno az elsővel két egérrel mennyit gyűrtük a masinát ... :)

    Úgy látszik kopottabb a memóriám mint gondolni mertem volna :(
  • Fenrir
    #341
    Semmi újitás nincsen benne, a régi 2 pontosan ilyen volt.
  • a_n_d_r_e_w
    #340
    volt vadász a settlers 2-ben is :P
  • ZsZso
    #339
    Az fix, hogy ezután se fogok PC Guru -t venni. Ez a beszólás fájt ...

    Mellesleg van benne újítás (ha már nagyon kukacoskodni szeretnénk): vadász settlers 4ben volt először, itt pedig adott. Elég frankó lett a military rész is. Amúgy tényleg nem változott semmi ... hála a jó égnek.

    Egy nagy baj van ezzel a játékkal: régi gépeken meg se fog szólalni :((((
    Ami nagyon nagyon érdekel : multiplayer rész stabilitása (valljuk be a settlers 4et nagyon elcseszték ebből a szempontból)
  • Sephi
    #338
    Figyej az is lehet hogy neki direkt aszontak igy beszeljen bar szerintem a sajat kreativitasara biztak ami ugye... :DDDD
  • Bucser
    #337
    Vannak mlg a világban mazochisták:D Nemrég vettem pc guru-t mert ott is van teszt róla:D Felrótták neki, hogy az új engine-n kívül semmi új nincs benne:D

    Nem tudom mit vártak a fiúk egy ráncfellvart remake-től:D
  • Sephi
    #336
    Hagyal mar...nem mondom hogy en jobban csinalnam de azert ennyire nem egetnem magam orszag vilag lattara.
  • Pretorian
    #335
    Jahh, nem értem, az a Szalu gyerek mit keres ott. Sem artikulálni, sem fogalmazni nem tud, ráadásul tök hülye, a játékokhoz annyit ért, mint tyúk az ábécéhez.
    Össze-vissza beszél mindenféle hülyeséget és próbál álentellektüel pofát vágni közben, de 2 mondatából lejön, mennyi esze van.
  • Sephi
    #334
    GameOver :DDDDDDDD

    www.szanalom.hu :DDDDDDDD
  • ZsirosKenyer
    #333
  • FLeK0
    #332
    nem.
  • Prince of Máté
    #331
    Tegnap mutatták be a GameOverben nagyon brutál gép kell hozzá
  • Gabesz amd64
    #330
    nagyonjooo

    jojjon csak
  • Piko888
    #329
    Addig úgyis a Flatoutoot nyuzom.
  • donatus13
    #328
    akkor ja
  • CéZé
    #327
    Reméljük, hogy szeptember 7.
  • Piko888
    #326
    Mikor pontosan?
  • donatus13
    #325
    nnah nem sokára kiadják de várom:D
  • Fenrir
    #324
    Rakjál a határ közelébe őrtornyokat.
  • SzlobiG
    #323
    Hogy tudom a területem növelni?
  • donatus13
    #322
    azt irják editorrol amit én találtam hogy 3d lessz és minden pályarész benne lessz és bármikor használhato:D
  • sztyopa007
    #321
    az előző settlers vezioval ellentétben (ahol csak az első kiegészito mellék adták a pályaszeresztőt), itt már az alapjáték is tartalmazni fogja, ráadásul mindkét változata (lesz gondolom egy alapcsomag meg egy bovitett csomag)
  • Muki100
    #320
    szerintem csak annyit, hogy míg a régiben 2D-s maphoz 2D-s editor járt, ha ezt megveszed akkor már jár mellé egy 3D-s editor is. De dajcsból nem vagyok prö.
  • Serpa
    #319
    mit írnak itt az editorról?
  • Thanatos
    #318
    :PPP
  • Inquisitor
    #317
    A raktárak "zárásával" és "kiürítésével" elég jól el lehet irányítgatni mit merre vigyenek, persze türelemmel és sok raktárral :)

    Amúgy probálta valaki Sofware renderinggel, mert nekem felajánlja mindíg ha elszál a VGA-m drivere :)
  • Bucser
    #316
    éán ezt nagyon jól tudom:D csak igazán nagy gazdaságot itt már nem lehet effektíven működtetni mert a rendelkezésre álló hely szük keresztmetszetet eredményez az utaknál:D
  • Newyorker
    #315
    A mézesmadzag elhúzva :)
  • Thanatos
    #314
    erről szól a settlers kérlek :) vagyis szólt amig nem uttalanitották a késöbbi részeket :)