3334

  • MaSzKa
    #571
    BMW M1 GTR - a legdurvább autó
  • Reyes
    #570
    Keressetek rá a "BMW Compilation" szóösszetételre youtube-on;)
  • MaSzKa
    #569
    ez milyen M1 lehet ilyennel még nem találkoztam - valami eszkábált?
  • DanielT
    #568
    Linkeld mint az őrült, nem fogják bezárni!
  • MaSzKa
    #567
    ilyen volt valamelyik tuning ujságba poszteren is fasza
  • MaSzKa
    #566
    én linkelem a képeket mint állat
    csak ezért zárták be a Legelső BMW-s topicomat
  • MaSzKa
    #565
    fasza de nagyon kevés kép van BMW nekem van má kb 4000db és csak több lesz:-)
  • Reyes
    #564
  • DanielT
    #563
    A GTR2 versenyverzióból csináltam ezt a szép utcai M3-at.

  • Zsoberpapa
    #562
    Igaz
  • Sland
    #561
    + X6
  • Zsoberpapa
    #560
    Kicsit körbenéztem én is a neten és én is találtam 1-2 érdekes dolgot.

    BMW műzeum (Németország):


    Egy régi és egy új BMW gyorsulási háborúja:


    Biztos vannak páran itt is, akik ismereik a GT Legends nevű játékot. Azt tudtam, hogy valóban is létezett 1975-ös évjáratú BMW CSL 3.0 Schnitzer, de hogy ugyanazzal a textúrával, mint játékbeli megfelelője, nem. Sikerült egy ilyen képet találnom annyi eltéréssel, hogy itt 6-os rajtszáma van, míg a GT Legends-ben 870-es:


    Remélem, nem gond, ha beraktam őket.
  • Zsoberpapa
    #559
    Nah, mostmár lesz X3, X4, X5 :D
  • Sland
    #558
    BMW X4
  • DanielT
    #557
    BMW POWER
    950 Hp BMW E30 M3 with M5 3.6 turbo motor. Some racing against a modded Nissan skyline R33 and a US V8 musclecar. Sweden - 2006
  • DJ BP
    #556
    jó, egy 320-ra feleannyi :)
  • DanielT
    #555
    300 vagy 500 körül, motorja válogatja.
  • Reyes
    #554
    Mennyi rá a regadó?

    Csak 635 CSI-re tudom, arra 800 ezer...:S
  • DanielT
    #553
    Mondom: Magyarszki öreg BMW felejtős. Németbő' 1 misiből kijön(regadóval együtt) egy olyan ami szinte tökéletes gyári állapotban van, szervízkönyvvel, mindennel. Ha most venném első autómat, nem lehetne más mint egy E30 :)
  • Sland
    #552
    Kb 1-2év múlva szeretnék autót venni, merthát motorral nem tudok 1nél több utast vinni :( Persze gyorsabban oda lehet érni A-ból B-be motorral, dehát autó is kéne.

    Mindenféleképpen BMW-t veszek, az biztos. 3-as és 5ös BMW-ket nézegetem...
    E30, E34 és E36 ami szóba jöhet.

    Amit te is említettél, hogy motorikus/esztétikai állapot: Sok olyan van ami nagyon szép, viszont szarrá van hajtva, szét vagy gyilkolva szegény. (ez leginkább az E30 és E36-osokra jellemző)
    Ami meg motorikusan tékeletes, az általában 40-es anyuka autója volt, meghúzva itt-ott, disztárcsa, idióta színek...
    Sajnos nagyon-nagyon kevés olyat látok, ahogy mindenhogy megfelelne, de néha akad 1-2. Remélem majd meg fogom találni a számomra megfelelőt :P

    Egy kedves ismerősömnek van egy E34-es 540i-je. Gyönyörű, műszakilag tökéletes, nincs szétgyilkolva, rendben van tartva. Egyetlen dolog ami nem tetszik benne, hogy automata és nem pedig manuális... :( 1-2év múlva talán eladó lesz a bömös, talán megveszem... Addigis megpróbálok megbékélni az automatával :)
  • DanielT
    #551
    Sajnos hányadék állapotban van a belseje, az első kerékjárat is törve, első lámpa törve+egyéb apróságok. Műszakilag rendben van, de nekem nagyon fontos, hogy gusztusos legyen. Sajnos rá kellett jönnöm, hogy itthon nincs olyan autó ami nekem megfelelne, de szerencsére Németországban akad pár szép darab.
  • Sland
    #550
    Nem, de már egy ideje fent van használauto-n és én is megcsodáltam amikor régebben láttam. Aztán most hogy mondtad, eszembe jutott, hogy mint ha én ezt már láttam volna valahol...
  • DanielT
    #549
    Ne is mondd!!! Zokogok, hogy nem lehet mind az enyém!
  • DanielT
    #548
    Jaja :DD Ismered?
  • Sland
    #547
    Ezzel?
  • DJ BP
    #546
    Ezt szeretni fogod, bár biztos olvastad már, de nagyon érdekes :)

    30 éves a BMW Fahrer-Training
    ,,Egyébként a mi 316-os E21-esünkben alig volt 1800 kilométer, aztán átültünk egy E30-as 316i-be is, aminek meg éppen akkortájt fordult át a számlálója ezerbe. Káprázatos, vadi új öreg BMW mind."

  • DanielT
    #545
    Na! Nyomassátok be szépen a képeket, vagy kurvanagy balhét rendezek!!!
  • DanielT
    #544
    Hehe. Én vasárnap mentem egy 7-esből kivett, 220 lóerős 3000 köbcentis motorral szerelt E30-cal :D Tolta a seggét rendesen :DD
  • 1200bpm
    #543
    YO sry.
  • Reyes
    #542
    Most voltam hétvégén gyorsuláson, és eddig nem értettem, mit esznek annyira ez E30-ason, de mostmár értem

    Meg a 635 CSI...
  • Reyes
    #541
    Olvasd át még1x, thx...
  • DJ BP
    #540
    ja tudom :)

    nekem ez épp megfelelne :D
  • DanielT
    #539
    Neeem :) De amivel ott találkoztam az sem csúnya :D
  • DJ BP
    #538
    garázsodban? :)
  • DanielT
    #537
    Reggel találkoztam egy ilyen szépséggel :)
  • DJ BP
    #536
    nekem a márkából ő a kedvenc, e46 coupé

  • DanielT
    #535







  • DanielT
    #534
    Inkább linkeljétek a képeket ezrével! Jöhetnek az E30-asok meg a régebbi dögök, most ezekre vagyok totál rákattanva :)






  • 1200bpm
    #533
    Én erre a beszélgetésbe nem akarok belfolyni csak a véleménymet mondtam el de ha te is elovastad a véleményet akkor lehet te is igy reagálnál.
    "Én vagyok itt a legnagyobb BMW FAN"
  • beneizs
    #532
    Elnézést a képet nem szúrtam be,de most már meg van:
    Ha többet akartok látni:www.autoskepekfoto.extra.hu