3334

  • malter
    #611
    nem éri meg,a kis kategoria hoz legtöbbet a konyhára(250 a limit 300fölött nem támogat bmw mert szerintük ott már nem lehet biztonságos 1 auto ebben van is valami,igy fölös is sztem 100ezer le-s verdákat csinálni
  • MaSzKa
    #610
    nem bírtak má a sok lóerővel

    amúgy azt nem értem a BMW M8-asba szánt motor ment bele a McLaren F1 GTR-be az 600Le volt 1994-be azóta eltelt vagy 13év és most 507Le-nél tartanak
    nem értem mi ez a visszafejlődés
    azt tudom hogy a Eu-s normáknak meg kell felelni, de azért elgondolkodtató
  • MaSzKa
    #609
  • Sland
    #608
    OMG...
  • malter
    #607
    biztos törött volt
  • MaSzKa
    #606
    hát nem tudom
    az illesztések nem a legjobbak

  • DanielT
    #605
    Eszméletlen kurvajól néz ki ez a gép!!!
  • Sland
    #604
    AC Schnitzer GP3.10 3-Series Coupe with Alternative LPG Drive

    Most így ennyi a BMW újdonságokból...
  • Sland
    #603
    AC Schnitzer ACS5 Sport Touring
  • Sland
    #602
    X6 Hybrid

    X6 megint

    és X6 megint

    Nagyon baba :P
  • Sland
    #601
    M3 CSL!!!
  • Sland
    #600
    M5 Twin-Turbo és M7
  • DJ BP
    #599
    GT Legends meg szinte GTR :D

    Amúgy nem ez a lényeg, hanem hogy nem indul, egyszerűen nem értem
  • MaSzKa
    #598
    ez GT Legends-en alapszik de min1

    amúgy a magyrok között elvertem benne elés sok embert:-)

    nagyon jó kis játék
    én éjjel nappal tolom má 2 napja:-)
  • MaSzKa
    #597
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=sa-iRLQDfaQ&mode=related&search=]BMW M3 Power Intejú "Cigány"-al[/URL]
  • DJ BP
    #596
    hát basszus, bármit csinálok (régebbi vagy legújabb graf driver, reinstall, mindenféle grafikai beállítás, stb.) pálya betöltés végén mindig lefagy és kilép... Pedig a GTR2 amin allapszik ez az egész, gond nélkül ment
  • Reyes
    #595
    Ez de komoly, köszi!
  • lac coo
    #594
    Hátha érdekel valakit ...Vigyázat , mert nem NFS ;)
  • Reyes
    #593
    BMW M3 teszt
  • MaSzKa
    #592
    nem rossz
  • Reyes
    #591
    Jah, tegnap kaptam meg én is a Bildet és egyből kiszúrta a szemem:)
  • norbi56
    #590
    cs all láttátok már az új 8-as prototípust?1 kép van róla az auto bild-ben be is teszem mobillal vannak és ujságból szal nem a legjobb minőség az a kocsi a bal felső sarokban nem ő de ez sztem látszik
  • malter
    #589
    szolj mikor pakoljak:D
    nem tudom elérhetö-e már nem VIP vendégeknek
  • DanielT
    #588
    Oda majd én is megyek mindenképpen, de az Münchenben van.
  • malter
    #587
    mit kerestél a házunknál?(te mázlista):)
    én a muzeumot nézném meg szivesen ami anno total carba volt
  • DanielT
    #586
    Ha már Lipcsében voltam tegnap, elmentem megnézni a gyárat. Sok mindent nem láttam mert csak kívül néztem szét, de a hely szelleme így is áthatott :D



  • MaSzKa
    #585
    "BMW-erőforrások fogyasztása az egyik legrosszabb volt a mezőnyben. Ennek ellenére különleges edzésmotort építettek, ahol az elektronikának köszönhetően a motor egy körig hihetetlen 1400 lóerős teljesítményre volt képes. Ez azt jelentette, hogy 1 literre majdnem 1000 lóerő jutott! Ezzel a BMW minden idők legerősebb Forma-1-es motorját építette meg. Soha senki nem épített ennél erősebb F1-es erőforrást. "
  • MaSzKa
    #584
    "Az idényzáró helyszíne, Kyalami mintegy 2000 méterrel van a tengerszint felett, a levegő sűrűségre érzékeny turbók esetében itt könnyen végződhetett motorhibával a hétvége. A Brabham-BMW nem bízott semmit a véletlenre. Az angol gárda a verseny előtt Kyalamban tesztelt, a bajorok 13 motort gyártottak le a versenyre és az elektronikus befecskendezés mellé, biztos, ami biztos egy mechanikusat is beszereltek az autókba. A Brabham BT52-es nagyobb hűtőket kapott és szénszál erősítésű féktárcsákat. Mire a mezőny többi tagja megérkezett, Piquet-ék már tudták, hogy mire kell odafigyelni. Piquet és Patrese rögtön a rajt után az élre álltak, Prost pedig megpróbálta a lépést tartani a két Bramhammal. A Renault francia pilótájának esélyei a 35. körben szálltak el, amikor a turbófeltöltő megadta magát. Piquet innentől kezdve csak a biztonságos célba érkezésre koncentrált. A versenyt csapattársa Patrese nyerte, az első turbós világbajnoki címet pedig Nelson Piquet Sauto Major és a BMW motorja, elcsenve a címet a Renault orra elől. 630 napnak kellett eltelnie az első bemutatkozás és a világbajnoki cím között.'"
  • MaSzKa
    #583
    GP Brasil 1983
  • Reyes
    #582
    Hm, érdekesek
  • MaSzKa
    #581
    F1 1983 Round5 Monaco Grand Prix
  • MaSzKa
    #580
    F1 1983 Round6 Belgium Grand Prix
    http://www.youtube.com/watch?v=kakepI-6A_M
  • MaSzKa
    #579
    "Egyesek szerint a gyár udvarán hagyott blokkokat gyakran le is huggyozták a dolgozók,bár ennek nem tudom mi értelme volt,de egészségükre."


    Mesél a Száguldó Cirkusz- A turbomotor.
  • MaSzKa
    #578
    az F1 -es forúmba senkit seérdekelt
    azért ide is berakomBajnoki cím Hitler szuperbenzinjével
    "hiszen a motor hűtését az üzemanyaggal oldották meg és amiatt a BMW-erőforrások fogyasztása az egyik legrosszabb volt a mezőnyben. Ennek ellenére különleges edzésmotort építettek, ahol az elektronikának köszönhetően a motor egy körig hihetetlen 1400 lóerős teljesítményre volt képes. Ez azt jelentette, hogy 1 literre majdnem 1000 lóerő jutott! Ezzel a BMW minden idők legerősebb Forma-1-es motorját építette meg. Soha senki nem épített ennél erősebb F1-es erőforrást."
  • MaSzKa
    #577
    Megacápa
  • MaSzKa
    #576



    BMW F1 Száguldó Cirkusz- A turbomotor
  • MaSzKa
    #575
  • MaSzKa
    #574
  • MaSzKa
    #573
    BMW M1 Válaszd az igazit
  • MaSzKa
    #572
    bővebben itt - BMW M1 GTR