3334

  • PyRex
    #451
    Blabla :)

    Tudod erre van az a "több millió légy nem tévedhet" végű vicc... :)
  • DanielT
    #450
    Mindenki a BMW után kullog be kéne már látni Elég ránézni az eladásokra, a motorpalettára az egyediségre és még sorolhatnám :P
  • PyRex
    #449
    Na te hallgass :))) Ha én be tudom látni, hogy a Merci is koppint sokszor, akkor azt hittem nem nehéz belátni ezt a BMW-nél sem, de úgy látszik tévedtem :))

    De hogy még poénabb legyen, az Audi is beáll a sorba:



    Na ez a licsmi :)

    Most így hirtelen ránézve nem tudom, hogy CLS merci, vagy CL merci, vagy S merci (valszeg mind a 3-ból van benne egy adaggal :) (ez persze még nem biztos, hogy ilyen is lesz).
    Igaz: ehhez képest a BMW legalább kellően BMW-s maradt...
  • DanielT
    #448
    Na, pont a BMW nek van szüksége formai lopásra a Mercitől :DD Licsmi! :D
  • Reyes
    #447
    A BMW 100x jobb, mint a Merci, és nem vagyk fanatikus:D
  • PyRex
    #446
    Jó, ha szerinted ezt írtam...
    Nézz már ráa CLS mercire elölről és oldalról, meg a cs bmw-re is, bár tudod mit? hagyjuk, nincs kedvem vitázni. a logódból látom hogy fanatikus vagy, magyarul soha az életben nem fogsz egy ilyen dologot beismerni :))
  • malter
    #445
    igen,a turbora is kitalálták a "T"jelzöt dieselre a "D"-t és sok szemét gyárto lopkodja azota is egymástol
  • GregSB
    #444
    Jah elmennek a francba. Mindenki azt várta hogy az új sporkocsijukat, vagy annak koncepcióját mutatják be, erre kiszúrják az orrunkat egy CLS klónnal :)
  • Reyes
    #443
    Oladlról igen jól néz ki, de az eleje nem tetszik annyira...Kéne az a krómcsík a hűtőrácsok köré:S
  • DJ BP
    #442
    ez se sportgép...
  • PyRex
    #441
    Szépen lekoppintották a CLS Mercit (na nem mintha a Merci nem koppintana a BMW-ről lol), de hogy még a neve is CS <-> CLS

    Amúgy meg kedvenc BMW-m (mint ahogy a CLS is a kedvenc Mercim :)
  • GregSB
    #440
    Videó a jutóbon róla.
  • DJ Skyline
    #439
    BMW Concept CS, több kép róla! nekem nem tetszik úgy őszintén! eleje még tűrhető, de a hátula :S
  • Reyes
    #438
    És ez mi akar lenni? Z9-es?

    Mert nem ártana már a BMW-nek sem egy igazi sportkocsi...

    Nem mintha az M5/M6 nem lenne az, de az mégsem az igazi vérbeli sportverda, ha a teljesítményt nem nézzük:)
  • GregSB
    #437


    Rémálmom lesz este
  • DanielT
    #436
    Nem, de gondoltam rá, hogy egy igazgatói cím jó lenne, csak nincs kedvem a ranglétrához :D
  • balumaci
    #435
    te bmw-nél dolgozol amúgy?
  • DanielT
    #434
    Nah, egy nappal előrehozták, így már tegnap megvolt az Euroringi program.

    Szokás szerint színvonalas volt, a csütörtöki napnak köszönhetően (a rendezvény első napja) kevesebben is voltak mint a további 3 napon lesznek.

    Versenypálya, erdő, autópálya, épített terep volt a program.

    Amikkel randalíroztam X5 4.8si, X5 3.0d, 130iM, 335d, Z4 3.0, 335d coupe, X3 2.0d, X3 3.0d Ezen típusokból is persze mind a lehető legdurvábban felszerelt, ahol lehetett ott M optika, aktív kormány, aktív futómű stbstbstb.

    Azt gondolom felesleges lenne ragozni mennyire fantasztikusak voltak a gépek, aki ebbe a topikba jár az úgyis tudja :)
  • GregSB
    #433
    Hehe :)

    OK, akkor összespórolok egy BOSS öltönyre, és eljárok majd pár hetente az egyik kereskedésbe :P
  • DanielT
    #432
    Sajnos nekem sincs :) Egy új fekete 325i -re sincs, vajbőr belsővel diófa betétekkel és gyári M sportcsomaggal. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ KÉNE!!! :D
  • Sland
    #431
    Nincs feles 20milliónk X5ösre vagy 25millió M5-ösre.

    - Használt autó rulez - :P
  • DanielT
    #430
    És közölte ottan már valakivel hogy új BMW-t szándékozik vásárolni? :) Mert ha ez nem történt meg, akkor nem csoda.
  • Sland
    #429
    Hát faterom nagyon sokat jár az egyik Walisba munkájából adódóan, de még soha, egy ilyen tesztre sem hívták meg.
    Nem kevés pénzt hagyott már a Váci úti szalonba, mondjuk egy idő után már elég nagy kedvezményeket kapott, viszont meghívás sehol...
  • DanielT
    #428
    Sajnos még így sem vezethetnél, csak utas lehetnél mucikám
  • DanielT
    #427
    Egyébként, ha elmész egy szalonba, kurvahihetően adod elő magad, lehetőleg többször is, akkor van esélye, hogy felkerülsz a listára, bár ez nagyon nagyban múlik azon, hogy kivel tárgyalsz. Ha valami kis értékesítőcske palántával, akkor nem valószínű, hogy összejön. :)
    Továbbá minden szalon egy meghatározott számú vendéget hívhat, szal ez is behatárolja a lehetőségeket.
  • GregSB
    #426
    Te figy, beadjuk hogy homokos vagy, én meg az élettársad, és akkor engem is beengednek.

    Cserébe vezetheted nagynéném 1.3-as suzuki stiftjét. Ugye hogy nem tudsz ellenállni ilye ajánlatnak?
  • GregSB
    #425
    Akkor én valszeg kiestem :P Bár lesz 5ösöm a lottón, akkor tuti veszek X-driveos új BMW-t, ez az ígéret nem elég hogy beengedjenek? :))

    Közben eszembe jutott, a TC-sek valamelyik skandináv országban voltak az X-drive bemutatóján...

  • DanielT
    #424
    Olyanokat hívnak meg akiknek mindenáron el akarnak sózni verdákat :)

    Hmm, nemtom, én nem találkoztam velük, de a műsorban illetve a honlapon sem volt róla anyag.
  • GregSB
    #423
    Mi kell ahhoz, hogy valaki részt vehessen egy ilyenen?

    A múltkorin ott voltak a totalcarosok is egyébként ugye?
  • DanielT
    #422
    Na, utáljatok egy kicsit, mert pénteken az Euroringen új X5, 5-ös, 1-es tesztelés vár rám :) A legutóbbi is állat volt, versenypálya/épített terepakadályok/közút/autópálya/erdő minden ami kell kb 30 autó volt kint akkor az új X drive bemutatkozása kapcsán :)
  • TCelica
    #421
    off
  • Redokee
    #420
    Nézz átt a milyen kocsim van fórumba. Video & Képek hihetetlen h még mindig ezen rágodtok.
  • Sland
    #419
    Nah jah
  • DJ BP
    #418
    M6-ja van aszondja... De sztem max. a szülőknek :)
  • Falconer
    #417
    Lehet van egy hamann m6-ja nem? :D
  • TCelica
    #416
    de nem
  • Falconer
    #415
    lool :D
  • TCelica
    #414
    Ti is? :DD
    Én tegnap láttam egyet az úton épp állt be a parkolóba. Ne tudjátok meg milyen élmény volt ez nekem. :D
  • DanielT
    #413
    Nyomd a képet róla, mi úgyis azokról láttunk még csak BMW-t :D
  • Sland
    #412
    tudjuk tudjuk... 12éves kisfiú nagy álma