16212
Battlefield 2142
  • sztechnika
    #1634
    Haver tölti valami kínai progival..
    Megkérdezem tőle és leírom ide.
  • Mester01
    #1633
    MUHAHAHA!!!
    Már töltöm le a BF2142 DEMOT!! :D
    2 óra és lent is van! :)

    Nem fizettem elő semmire.. csak picit kerestem a neten.. :)
    Tegyétek ti is! :)
  • TS Zolly
    #1632
    Legalább én ezt is tudtam, nem ugy mint te. :P

  • schrank
    #1631
    nnna meg szólalt a kis kopernikusz
  • TS Zolly
    #1630
    Szerintem a szaturnusz egyik holdjáról. De esetleg lehetsz te a titán egyik szirénje. :P
  • schrank
    #1629
    ha mégis ki a ...szomró ...zmeg
  • TS Zolly
    #1628
    Ha arra gondolsz, nem rólad. :D
  • schrank
    #1627
    szerinted a TITAN mod kiről kapta a nevét
  • TS Zolly
    #1626
    Pedig tudjuk, te biztos nem leszel. :P
  • schrank
    #1625
    itt mindenki azt hiszi hogy ő fogja az első linket benyögni
  • babar20
    #1624
    Van máe v mi hir?Ha lesz irjatok vagy hogy honnan tudjuk letölteni!!!Én is irok ha van v mi hir !
  • Ronny
    #1623
    Úristen, 3 lépcsős letöltés... Szánalmas, hogy az EA már egy szaros demot sem tud csak úgy egyszerűen kaidni.
  • Paranoia
    #1622
    game monitor hát úgylátom vannak akik már tolják
  • Temporal Vortex
    #1621
    Ma 09:00 órától az EA downloaderrel tölthetik azok akik előrendelték.
    Holnap 09:00 órától néhány site-on fent lesz, pl.: Gamespot, de csak a fizetős userekenek
    Okt. 7.(szombat) 09:00 órától töltheti ahonnan tudja az egyszerű emberke mint én :)

    Vagy hamarosan valaki felteszi valahova, vagy megosztja, és elterjed a neten pikk-pakk.
  • Dexantreal
    #1620
    Heh, ugyanaz, mint a Fifa 07-nél. Egyik nap azt mondják, hogy holnapdemo, másik nap mentegetőzve bocsánatot kérnek és közlik, hoppá, késöbbre halasztódott.

    Itt is ez van kb, szóval legyetek türelemmel, ki jön ez majd.
  • uHs Gerzson
    #1619
    Nem ezt mondtam tegnap is? :)
  • Repülő Gyík
    #1618
    Ma meg szolnak, hogy holnap!
  • Repülő Gyík
    #1617
    Reggelt mindenkinek!
    Amint olvastam, ismét EA-s megoldás történt!
  • babar20
    #1616
    ugy legyen!!
  • Mester01
    #1615
    Vard ki a nap végét! :)
    Szerintem valaki majd leszedi a EA Downloaderöl fölteszi a cuccost a torrentre és már mi is szedhetjük..
  • babar20
    #1614
    For those that have pre-ordered Battlefield 2142 from the EA Downloader service, the Battlefield 2142 demo is now available for download. This is just to get the demo downloaded however, it won't be unlocked and ready to use until the specified times tomorrow. The demo weighs in at about 1.1GB. So if this applies to you, start downloading!

    Demo Breakdown:
    • Thursday, October 5th at 12AM PST the demo will be available to all users who pre-ordered BF2142 via EA Downloader. This is only for 24 hours.
    • Friday, October 6th at 12AM PST the demo will be available to everyone but only via a few mirror sites, ie. GameSpot & maybe EA FTP. (Think of it being very similar to BF2 Demo release).
    • Saturday, October 7th at 7 AM PDT / 9 AM CDT / 10 AM EDT the demo will be available to everyone via any site.

    *The demo breakdown is subject to change as no official announcements have been made by EA/DICE.
    Elvileg ez azt jelenti hogy ma az aki elöfizetet a downloaderbe az 24 orán keresztul szedheti holnap pedig csak biszonyos helyekröl mindenki és szombaton a mindenkinek bármilyen helyröl letölthetö lesz!!
  • goodspeed
    #1613
    Remek jó hír.
  • Paranoia
    #1612
    nah ez pozitiv töllük,h nmásik mappot raktak bele.Mellesleg,h a titán mód mellet a megszokot konkveszt mód is benne van
  • sztechnika
    #1611
    Sajna bétával nem nyomtam,de valahogy nekem a képeken jobban tetszik a bétás map,de sztem csak ezért,hogy nem nyomtam
  • Lacc
    #1610
    Legalább nem a bétás map.
  • sztechnika
    #1609
    És még azt is írja h ez a map lesz:
    http://bf2142fever.com/content/Sidi_Power_Plant

    Hát nem tom,jó választás-e ez a map.....
  • sztechnika
    #1608
    Holnap lesz demo(ez mind szép,de akkor tényleges dátum legyen)!

    http://bf2142fever.com/ ezt írta
    ---------------------------------------------------------------------------------
    EA's official site has confirmed that the BF2142 demo will be released Thursday, the 5th.

    We would like to formally welcome you to the Battlefield 2142 Demo featuring the Sidi Power Plant Map! This Thursday (10/5/06) you can begin your exploration of the next step in the Battlefield World while battling with your friends in both our new Titan Game Mode and classic Conquest Game Mode. As a benefit to those players who have pre-ordered their copy of Battlefield 2142 from EA the demo will be available exclusively through the EA Downloader for the first 24 hours! Sign on and immerse yourself into the new Battlefield Experience and prepare for the next age of online Warfare!
  • uHs Gerzson
    #1607
    pfff enyit ér az EA még egy demo-t sem tud időre kiadni....
  • ThugEdge
    #1606
    viszont az aláírásod 10 pont:)
  • ThugEdge
    #1605
    ja télleg,de azért ne idegeld fel magad
  • Mester01
    #1604
    Uhh te komoy srác vagy :)
    Nézzd csak a #1578 postot! :)
  • ThugEdge
    #1603
    ha jól fordítom,akkor ez nem jó hír:
    Though the demo isn't too far off, the exact date of October 4th is incorrectOctober 4th is incorrect. We do not know when for sure the demo will be out, but due to the release date of the full game, one can only assume it will release rather soon. We'll keep you posted.
    de ne így legyen
    egyébként innen van:
  • Mester01
    #1602
    Hogy ha ma este 9ig nem lesz demo akkor igen! :)
  • sztechnika
    #1601
    Valszeg neked lesz igazad sajna és ma nem lesz demo
  • sztechnika
    #1600
    Igaz,de csak ha éles a megjelenés
  • ERykk
    #1599
    Te kérted
  • sztechnika
    #1598
    Hol? ne hüylülj
  • sztechnika
    #1597
    Nem tudom,most azt írják sok helyen hogy 4th,én remélem ez lesz
  • ERykk
    #1596
    VAN DEMO
  • Mester01
    #1595
    Ezt valaki forditsa mar le pls! :)


    Egyébként meg 3 nap mulva DEMO lesz...
    Mert kb 2honapja azt irták a bf2142.com oldalon hogy a játék megjelenése elött 10 nappal kiadják a DEMOt...