16212
Battlefield 2142
  • Promi #2963
    Vagy igy:

    C:\Documents and Settings\NEVED\Dokumentumok\Battlefield 2142\Profiles\0001\Video.con

    Total Commanderrel megnyitod (F4)

    Atirod a lenti sort a megfelelo felbontasra.

    VideoSettings.setResolution 1280x1024@60Hz
  • Vakeraka
    #2962
    Én is megcsináltam: kibontottam ahva kell és nem működik(milyen név meg jelszó kell?)
  • Rage47
    #2961
    single player?
    én megcsináltam azt amit a faq-ban leirtak, majd müködött. ennyi.
  • Vakeraka
    #2960
    Na valaki tud segíteni?
  • finaltrekker
    #2959
    A BF2-BEN ÉS A 2142-ben is a felbontást tetszőlegesen átlehet állítani akármilyenre: Az indító ikon tulajdonságainál a parancsikon menüben át kell írni a cím mezőt ilyenre:

    "C:\Program Files\Electronic Arts\Battlefield 2142 Demo\BF2142.exe" +menu 1 +fullscreen 1 +szx 1280 +szy 1024

    Vagy olyanra amilyen felbontást akarsz.
  • Evogordon
    #2958
    De rossz
    Ennél nagyobb bannert még én se tudtam volna csinálni :/
  • Kupo
    #2957
    Nekem 2.4-es AMD, 512MB DDR RAM, GeForce FX5500 128MB, ami azért nem olyan jó gép, és minimumon jól fut, nem szaggat.
  • Platypus16
    #2956
    Mi sem szeressük őket:)
  • Platypus16
    #2955
    bf2-höz is legalább 512 MB memória kell mégis szaggat...
  • Vakeraka
    #2954
    Egyszerűen nem megy a bejelentkezés(megcsináltam amit írtak) de nem tom hogy mi a jelszó meg a név(a Razor1911-et próbáltam jelszónak is azt)
  • Prince of Máté
    #2953
    Hivatalos gépigény hibás!
    a minimum processzornál töröljétek a Celeront!
    Az nem igaz!
    nekem 2 ghzes és 3 fps !!!
    NEM LEHET HOGY CELERONNAL MENJEN NORMÁLISAN!
  • TS Zolly
    #2952
    Igy van kisköcsög!!! :P
  • uHs Gerzson
    #2951
    Nekem nem fognak hiányozni
  • joebacsi
    #2950
    hámerez nem, mi? :)
  • JCSR ODIN
    #2949
    poje loooool hagyd már azt a szart, az csak egy mod
  • Platypus16
    #2948
    Nekem nincsen meg a 2142:)
  • Rage47
    #2947
    ezt honnan tudod? te is az vagy?:)
  • Platypus16
    #2946
    ÉS majd itt is lehet ajánlani a F.A.Q-t:)
  • Kövesdi A
    #2945
    Hi nálatok is csak 5-6pálya van a ofline modban ?
    nem hiném hogy csak enyi lenne hol a többbi ?
  • Platypus16
    #2944
    Na a sok bf2-es noob mégis inkább áttér a 2142-re:)
  • Me0w
    #2943
    Nincs a profilkonyvtaban? /documents and settings/usernev/documents/battlefield 2142?
  • n003
    #2942
    amig Koschi ijjeneket ír: addig nincs vele bajj .. külömben meg vigyázz vele mee előtör belőle az ősember és kölümben is picit veszett és ha megharap elkapod teis!
  • Paranoia
    #2941
    krekk miatt
  • Dj Xyberpunk
    #2940
    És miért van "No Internet connetction detected" a bejelentkezésnél?! Tűzfal nem blokkolja.. Nem értem :-(
  • DummyBoy
    #2939
    Ehhh ... Hmmm ... akkoz ha csak 1280x960 van az azt jelenti hogy a BF2-nek nem is az 1.3-nál tartó részét moddolták hanem még előbbit?

    Ismerős ez nekem ... Gondolom akkor bunnihopp is van benne ...

    Én most net nélkül lehet hogy kipróbálom a single részét, mert haverék áradoznak rólla, de valszeg az első BF játék ami nem lesz meg nekem eredetiben ...

    Ezen játékok Single része arra való, hogy a lámpi gyalogkakukk megtanulja azokat a dfolgokat amik nem állnak kapcsolatban a járással (pl: repülni ...) meg ismerkedésre ... Erre pedig tökéletesen megfelelnek ... akinek emiatt nem teccik :) Az menjen inkább Americas Army-zni ... Mondjuk azt én is azért hagytam abba, mert unalmas a single :)
  • Paranoia
    #2938
    nembaj,de akinek lövése sincs a bfről az meg nyugodtan nyomogathatja a singölt mielőtt felmegy szerverre és ledarálják:)
  • Dj Xyberpunk
    #2937
    Valaki nem tudja véletlen, hogy tudom 1360x768-ra átrakni a felbontást? 16:9-es moncsi miatt kéne:-( nem találok semmi ini filet vagy vmi iesmit
  • Thanatos
    #2936
    nem a farcry-os gyerek volt az? :DD jah nem várjá neki az enginel volt baja (igaz joggal csak a stilusa volt kicsit tajparaszt :D)
  • Rage47
    #2935
    akkor is több energiát spórolhattak volna meg ha nincs single, és mégjobb multit csinálhattak volna
    a single csak elriaszt:)
  • Paranoia
    #2934
    ennek a singől részcsak olyan "izelítő" féleség...
  • bootsector
    #2933
    Oké, elnézést tőle is és mindenkitől...Nem olyan régóta sg-zek... Majd belejövök.
  • joebacsi
    #2932
    neis mond, 1 hete kb beszabadult valami arc bf2 topikba, és elkezdte folyamatosan fikázni, hogy ilyen-olyan szar, mert szar a single...aztán mondtuk neki, hogy igen, mert ez egy multiorientált fps, single csak poénból van benne, de ezt valahogy nemértette, és igazából singleben is jónak kéne lenni, merígy nagyon szar, és mi nemtudjuk elviselni, hogy fikázza valaki a kedvenc játékunkat...etc...
  • joebacsi
    #2931
    nagyon nem akartam beleszólni, de koschi hozzászólásában egy csepp rosszindulat nemvolt, ez a "kapdmárbe" simán beleillik itt sg-n egy normális beszélgetésbe :)
  • Rage47
    #2930
    a single playert kár is volt megcsinálni akkora xar sztem:) max 16-an lehetünk minden pályán:S az elsö megnyilvánulása a csapatvezetö bot-nak, hogy egy lépegetövel beszorult egy fánál, lol.
  • bootsector
    #2929
    Már elnézést de nem én írtam ilyet először. A koromat és a stílusomat ne firtassuk, szerintem nem ez a helye, de hidd el idősebb vagyok nálad.(is). Aztán amint normális hsz-t produkál valaki, én is rögtön azt fogok.
  • joebacsi
    #2928
    nana, a kisköcsögöket nekeverd bele
  • Lack
    #2927
    Bottsector, hinni a templomban kell, nem biztos, hogy mindenkinek olyan vas van hozzá mint neked. A stílusodból ítélve, meg egy kis 13 éves p*cs vagy.
  • Newfronter
    #2926
    A textúra részletessége a fő mérvadó, meg az árnyékok, butíts rajta ha lehet...
  • bootsector
    #2925
    Különben meg kapd be te kis köcsög. A modorodból vegyél vissza!
  • bootsector
    #2924
    Ja és proci 3200+-os AMD. ennyi. Nem hiszem, hogy ne lenne bárkinek majdnem ilyen vas hozzá. Bár a memóriát igen zabálja...