16212
Battlefield 2142
  • Newfronter
    #2923
    DX9 október
    Ezt feltetttétek? Hátha...
  • Zsoltika 007
    #2922
    Miért lenne? Egy középkategóriás gép röhögve kitolja az 1280x1024-et. Amúgy meg ha tft monitorod lenne tudnád hogy miért fontos hogy annyin legyen..
  • bootsector
    #2921
    Ugyammá Paks!! Nem kell hozzá. GeForce 7800GT, asus ultra alaplap, 1 Giga RAM. BF2 marha jól futott...
  • koschwarz
    #2920
    hülyeséget kérdezel, mer kapdmárbe hogy 1280*960-nál is magasabbra akarod állítani a felbontást. rá vagy kötve paksra?
  • Zsoltika 007
    #2919
    Valóban. Ez nekem is feltűnt. Lassan már visszafele fejlődünk. Nem értem miért nem lehet 1280x1024 Amúgy a korábbi battlefield-ek is félkészen jelentek meg aztán befoltozták őket. Sajna így megy ez.
  • bootsector
    #2918
    Sziasztok!
    Bocs, ha hülyeséget kérdezek, de miért nem lehet a felbontást nagyobbra állítani? Max. 1280*960-at lehet 60 Hz-en, régi BF2 tudott 1280*1024-et is 75-ön. És egyáltalán elég "félkésznek" tűnik ez a Razor-féle verzió.. (Bocs a warezért!)
  • teddymac
    #2917
    El is ment a kedvem :(
  • teddymac
    #2916
    tegnap 4-5 voltunk,de nem volt panasz a lagra
    mocskos tonline 12000ft-ert 256 feltöltés #&@#&@#&-meg
  • joebacsi
    #2915
    10? :D
    ha csak az uppot nézzük, akkor örülhetsz, ha 2-3embert kibír, és akkor a config mint szűk keresztmetszett szóba se került...
  • kBagyula #2914
    Ugyanmár mit vársz? Múltkor unalmamban toltam egy kör szinglit a BF2-ben, és a bolond enemy bot nekiesett a tankomnak késsel.
  • teddymac
    #2913
    Ati x800 vidikari
    A többit nem tudom haveré a gép, csak rákérdezet, tudok e segíteni neki.
    Este megint csinálok servert 20.00 körül.
    BF2142DARK/teddy

    2046/256 net mennyi embert bír el ? Max 10 ?
  • Zs0lt1
    #2912
    Nna, leszedtem a razort én is végre a szar netemmel. Hát a grafikára tényleg nem lehet gond, mert nem néz ki szarul, de hát azt már megtanultuk az évek folyamán, hogy a dájsznál a grafikusok jók, a programozók meg szarok. A 16 fős mapok sztem rohadt kicsik. Arról nem beszélve, hogy az mekkora poén, hogy single playerben a botoknak van unlockjuk, nekem meg nincsenek. A játékmenet kurvaszar, arról nem beszélve, hogy rohadtul nincs kiegyensúlyozva. Van ahol csak az egyik oldalon van lépegető, a másikon nincs. Ez nagyon szánalmas, ahoyg az egész játék is.
  • koschwarz
    #2911
    konfig?
  • teddymac
    #2910
    Fél percenként kidob a játék van ötlet,hogy miért ? uj dierectx,videodriver,eredeti vidi driverel is probaltuk.Nincs fent codec se.
  • joebacsi
    #2909
    hmm, pojéhoz képest is? mer akkó lehet mégiscsak letőtöm...(najó nem, de majdnem :P)
  • JCSR ODIN
    #2908
    A mapok kinézete nem fog változni, mert neten játszom, szal csittmá neszójjábemindig

    Sokkal több tereptárgy, sokkal több rom, útvonal, belső tér, kurva sok épület stb. van benne, mint bf 2-ben mondjuk kharkandon. Sztem ez jó.

    Ettől függetlenül a játékmenet még lehet szar lesz, én az assimapokat dicsértem.

  • joebacsi
    #2907
    neki meg az offline teljesen...sztem valahol ugyanott vagytok :D
  • Zsoltika 007
    #2906
    De csak offline. Az meg nagyon gyengus így.
  • ZOLCHI
    #2905
    Razor verzioval már lehet tolni
  • Paranoia
    #2904
    Péntek a hivatalos megjelenési dátum.
  • koschwarz
    #2903
    öhöm, megjelent már? (utólag teszem hozzá, hogy a véleményem a demon alapult)
  • JCSR ODIN
    #2902
    Nem tom nézted e, de pl. assimapok terén mérföldkövekkel jobb 2142, mint bf2. Többit mapot nem tom, egyelőre csak ezeket néztem meg, de baromi jók.

  • pIIrash
    #2901
    Nem valószínű! Még lehet ennyi sem lesz.
    A fele meg már egyébként is van. Sugárfegyverek, CAMO ruha, ami 87%-ban eltüntet. Csak nem dobják piacra és nem találtak még hozzá gazdaságos "lőszer" forrást.
    Egyébként meg ki tudja, hogy nincs-e már olyan fegyver, ami a bolygót is lenyomná. De ezt nyilván nem kötik az orrunkra! :)
  • pIIrash
    #2900
    Ezt nekem akkor írta ki, amikor belepiszáltam a init.cfg-be hogy ne jöjjenek be a kezdő videók!
  • uHs Gerzson
    #2899
    Arra várhatsz
  • Paranoia
    #2898
    biztosan lesz majd 1 mini .img fájl aztán kész is.elindul a játék reggelsz egy accountot és menni is fog.mint a bf2ben...
    remélem
  • pIIrash
    #2897
    Valóban szép a grafika: Quadro FX 1300-as kártyámmal élvezek minden LOW grafon eltöltött pillanatot. A játékmenet is odab*sz! Föleg mikor az ember a 4. teamkill-t hajtja végre az undorító fizika miatt. Ettől függetlenül megveszem, mert tetszik!

    u.i.: Kiváncsi vagyok, hogy javítanak-e hibákat mire 20.-án kijön!
    Csak nehogy S.T.A.L.K.E.R legyen ebből is!
  • Newyorker
    #2896
    remélem lesz vmi orvosság a multira :(
  • Paranoia
    #2895
    ppfff.legalább ezt itt ne
  • teddymac
    #2894
    Vicces
  • teddymac
    #2893
    Meg tudná valaki mondani hány embert bir el egy 2048/256-os ADSL net hamacival ?
  • Sanyesz5
    #2892
    Hali mindenkinek!
    Nincs vkinek kedve eggyet nyomatni hamachin?
  • ZOLCHI
    #2891
    Amugy : Reggelt!
  • ZOLCHI
    #2890
    sajna nekem is csak a demo mapos servereket dobja ki. Esetleg valakinek ötlet????
  • koschwarz
    #2889
    jobb a bf2, mint ez, de ha így tetszik, akkor irigyellek. nekem nem.
  • GubiPapa
    #2888
    Gyerekek ez a game kibaszott jó!!!
    Kiváló grafika, remek játékmenet!!!
    Éjjel nappal ezt nyomom. :)
  • Landor
    #2887
    A2 NXel tényleg nincs hardveres hangkeverés 2142ben?
  • MerlinW
    #2886
    Te pénzed, döntsd el magad.. pont ezt a célt szolgálják a demo verziók:)
  • atomboy
    #2885
    Hmm... Sztem gondolkozz inkabb a helyesirasi tanacsado szotaron. :)
  • Rage47
    #2884
    én azt mondom h ennyi pénzt nekem nem ér meg a 2142, amúgy jobban tetszik mint a bf2