16212
Battlefield 2142
  • penge17
    #3083
    Sziasztok! Valaki nezte mar a TESCO-ban lehet mar kapni?
  • SubZero911
    #3082

    Most rendeltem meg a GAMET-t. Ha nem lesz működőképes összeverek minden játék programozót !
  • Doom 4
    #3081
    na szóval mivan ezzel a patch-el mert engem is állandóan kidob pedig csak DEMO-s vok ezt nem értem
  • FireWall
    #3080
    11690 huf
    Nekem holnap jön mi ez a patch szarság???
  • mesor
    #3079
    "Jó lesz az a patch"...
    :D
    Mostmár ideje felébredni! ;)
  • Paranoia
    #3078
    BF2142 Unranked Serves v1. 172Mb
    ezzel lehet csinálni szervereket?csinálom a faq,segítseteeek
  • Platypus16
    #3077
    Vagy kiadnak fél év múlva egy hotfixet
  • Supersix
    #3076
    Mindenkit ledob még a demosokat is!Jó lesz az a patch ha rendbe jön a serverük csak gondolom ma akar hirtelen játszani mindenki :D
  • Paranoia
    #3075
    az majd a 1.65 pecsbe lesz javítva
  • kerek1224
    #3074
    Felpeccseltem. Most már látja a szervereket. És játék közben ugyanúgy kivág, mondván megszakadt az EA szerverrel a kapcsolat.
    Komolyan mondom, vicc.
  • matyi08
    #3073
    gondolom mostmár akinek megvan eredetibe, az tud játszani neten is.
  • Paranoia
    #3072
    VII. PATCH 1.01
    ==================
    BUG FIXES
    - Fixed Client Side Crash on Titan Mode.


    hmmmm,érdekes
  • Paranoia
    #3071
    és akkor ez most mitis,hogyan,merre?
  • Szabi1991
    #3070
    patch
  • theodor
    #3069
    Majd a reloaded ha lesz esetleg gondolom.
  • Platypus16
    #3068
    Én már egyszer próbáltam letöltőprogival a cuccokat letölteni, de akkor olyan csúfos véget ért, hogy megbolondult és mindenbe belekotnyeleskedett és még le se tudtam törölni...
  • Gundark1234
    #3067
    Nem hiszem hogy ennél több lenne, mert oda van írva az EA vásárlói oldalon hogy VAT included azaz az ÁFA már benne van. Én 2 napja vettem meg onlájn és a banki info szerint annyit (13582FT) vontak le. Viszont ahogy már írtam ez a CE (Collectors Edition) van benne némi extra:
    soundtrackek, Behind the scenes videók stb. Bár nem hiszem hogy ANNYIRA
    megerőltették magukat ott az EA/DICE-nál hogy ezek maradandó élményt adjanak.
  • scorpeeon
    #3066
    csak halkan megkérdezem h azóta sincs olyan kiadás, ami neten futna? (az lenne a játékban a lényeg)
  • SubZero911
    #3065

    Na köszönöm, végre válaszolt valaki. Szóval én is így számoltam, ez a hivatalos árfolyam. De erre biztos rátesznek még !? A kérdés mennyit...

    Akkor inkább megveszem DVD-n. Bár ahogy a korábbi hsz-eket nézem, lehet hogy nem...ha nem mehy a MP.

    MOST MEGY vagy NEM MEGY ???????????????????
  • Gundark1234
    #3064
    ÖÖÖ, ahogy átszámoltam mai árfolyamon: az EADL-es verzió (ami CE)
    49.99 Euroa azaz 13.582 KMFT (Kemény Magyar Forint)
  • theodor
    #3063
    Ez már röhej.Megveszi valaki és nem játszhat vele?Hát mi ez az ea ROFLOL
  • Promi #3062
    Mar en is kifogytam az otletekbol.Pedig valami a te gepednel nem stimme.
  • SubZero911
    #3061

    MOst mi van ???? Nem megy a MULTIPLAYER része ????
  • mesor
    #3060
    Ez most tényleg komoly?
  • SubZero911
    #3059


    MOndja meg már valaki, hogy EA DL-es vásárláskor mennyit vonnak le forintban !!!!
  • MaverickSXT
    #3058
    ?
  • Gerisone
    #3057
    85 hercen van a monitor! a bettlefildhö mellékelt direktiksz vann fenn! és a legujabb forszver driver van még fenn! tejjesen lövésem sincs!
  • kerek1224
    #3056
    dehogy lehet. mit gondolsz, megveszel egy játékot 13 ropiért, és csak úgy egyből játszol? Ugyan, most épp egy peccset várunk.
  • kicsirobi
    #3055
    Na most lehet online?Vagy mi?
  • Promi #3054
    nalam alapveto, hogy akar mar a 100 megas file -okat is flashget -tel toltok.:)
  • Pink Tiger
    #3053
    srácok ezt a demót lehet netkapcsolat nélkül is tolni?
  • Promi #3052
    DirecX frissitve?, vagy meg a vidkari drivert csereld le ujabbra, vagy regebbire.Monitor frekvencia jol all?
  • Paranoia
    #3051
    dede:)vkiből megkell gazdagonuk#&@&#@ðmondjuk nekem még nemvoltak ilyen problémáim.letöltöprogival kellet volna és akkor nem idegesített volna.
  • Platypus16
    #3050
    Előbb megszakadt egy pár pillanatra és az elég volt ahhoz, hogy megszakítsa a már majdnem 1 gigás letöltést, ami kb 4 és fél órába telt... Csak nem monornetes vagy te is?:)
  • Gerisone
    #3049
    ujraraktem azt a rohadék vindózt! minden más gém nagyon jól megy! csak ez lép ki valamijen hibával! pffff
  • Paranoia
    #3048
    micsodah? mibaj van a monor nettel?
  • SubZero911
    #3047

    AKi letöltötte EA DL-en !! Mennyi vót ??
  • kBagyula #3046
    www.bfstats.info
  • kerek1224
    #3045
    És mikor jön ki a patch? Játszanék.
  • Me0w
    #3044
    Eleg sokaig barmilyen ranked szerverre be lehetett lepni valid cd-kulcs nelkul is. Ez olyan tavaly november magassagaban volt.