16212
Battlefield 2142
  • Wreck86
    #3123
    hali!
    egy kérdés: mikoe jelenik meg kb a hivatalos BF2142 bótban :)?

    köszi
  • Wreck86
    #3122
    hali!
    egy kérdés: mikoe jelenik meg kb a hivatalos BF2142 bótban :)?

    köszi
  • Teperinke
    #3121
    Azért én még majd játszok vele, nem baj?
  • n003
    #3120
    nemcsak az ea-nál nemtanulnak!! hanem ez a sok kis kotzka sem tanul abból hogy a bf2 mekkora szopás volt és hogy kutyábóó nem lesz szalonna!!!!!!!!!!!!! :((((((((
  • koschwarz
    #3119
    ahogy itt olvasom, igazi megalol a játék, nem tanulnak a dice-ea-nél semmit b+.

    ünnepélyesem bejelentem, hogy az esélyei hogy valaha is megveszem ezennel lecsökkentek 10%-ra.

  • ZOLCHI
    #3118
    Igen.
    Ha lant indítol ott megnézhetsz többet is.
  • KlinikaHUN
    #3117
    nálam a razor verzióban csak 5 féle pálya van.ez normális ?
  • ZOLCHI
    #3116
    Hamachi :
    bf2142jk / bf22
  • egyuri
    #3115
    Mivel lehet gránátot dobni?????

  • Sh3rmanData
    #3114
    sztem elég jó
  • Dexantreal
    #3113
    Na most veszem csak észre, hogy kijött. Pénteken megyek megvenni. Előbb sajna nem tudom.
  • mikisanzi
    #3112
    Azért nem kell irigykedni. Még öt percet sem tudtam egy szerveren eltölteni. Kidob a picskuba. Ja a keresőben van 7 server amiből 4 zöld. Új patch fent van.
  • Evogordon
    #3111
    kapdbe :D
  • Me0w
    #3110
    Szar proci, szar ram, szar XP, nincs directX, szar vga driver, szar hdd: valassz egyet.
  • Madu
    #3109
    Hali nem tudja valaki mért van az ha elindítom a játékot ki írja nekem hogy exe hibát észlelt most telepítettem fel még csak ki se próbáltam , ma akartam vele nyomni
  • Paranoia
    #3108
    juh
  • Stex
    #3107
    a háttérben futó Fifa 2008-nak elég jó grafja lehet ;)
  • chalezlopez
    #3106
    nemérimegtisztaszar...
  • mikisanzi
    #3105
    talán.

  • mikisanzi
    #3104
    kép itt:

    http://www.sg.hu/galeria.php?guid=1068218386
  • mikisanzi
    #3103
    Megy fel a gépre a drága(11690).

  • Stex
    #3102
    na heló figyu, csak multiplayer van a demoban.
  • Vazov
    #3101
    Én se tok :(
  • Doom 4
    #3100
    na heló figyu én nem tok a DEMO-ban single módban játszani hogy kell vagy egyáltalán lehet ? na légyszi segítsetek ?
  • teddymac
    #3099
    Hamachi BF2142DARK/teddy
  • Gerisone
    #3098
    ja igen! nekem a razoros verzsön van meg!
  • Gerisone
    #3097
    a demóval semmi bajom nem volt! jól ment! csak szerver baszaxott nekem is! nem a játék
  • Stex
    #3096
    akkor ez egyedi probléma..nekünk elindul a demo (vagy az origi full), csak a szerver ledobál folyamatosan minket.
  • Gerisone
    #3095
    persze a fletáut2,company of hirróz, condemned és társaik persze hiba nélkül f*szánszépen elmennek! ebből gondolom h nem a gépemmel van a para!
  • Gerisone
    #3094
    lehet! én is hülyén állok a probléma előtt! raktam uj wint, 6x raktam ujra a gémet! má mindenhogy elinditottam de a bf2142.exe folyamat hibát észlel, és kilép! az ideg szétb*sz!
  • Me0w
    #3093
    Mar ne is haragudj, de ha jol olvasom amit irtal akkor idiota vagy...
  • Stex
    #3092
    Miről beszélsz? Milyen másik crackre vársz? Ez egy hivatalos patch az eredeti játékhoz, nem crack a warez verzióhoz.. A warezhez egyébként is várhatsz krekket, a hivatalosan szervereken azzal sem tudsz majd játszani, csak a privátokon.
  • Axl Rose
    #3091
    De, akkor most mi legyen ?

    Demosok és eredeti gamerok is várnak a csodára, hogy megjavuljanak a szerverek, illetve az EA csináljon valamit ?
  • #3090
    Nyugi eredetivel is kibasz a játékból még akkor is ha felpecseled :D:D:D:D
  • rosemberg
    #3089
    A FAQ-ban az írják hogy a tört nem megy neten.csak szinglibe meg lan-on.
  • Gerisone
    #3088
    bepeccseltem de semmi! ugyanugy kilép! vááá lehetetlen h a gépemmel van a para! csak én jártam igy egyedül??? ezt nem hiszem el! asszem várok egy másik krekkre vagy krekk nélkül probálom elinditani! grrrr
  • rosemberg
    #3087
    Most már a demóval nem lehet játszani? Mert mindíg ledob.A patch meg nem jó a DEMO-hoz.Akkor meg kéne venni az eredetit?
  • Supersix
    #3086
    Jóvanna :D a remény hal meg utoljára
  • Gerisone
    #3085
    ja igen! valaki felrakná az eredeti exét valahova! a peccs miatt! nem akarom ujrarakni!
  • Gerisone
    #3084
    már most töltöm a peccset