16212
Battlefield 2142
  • peti94
    #3163
    még magyarországon nincs eredeti bf2142 de már 1.01 peccs már van
  • Dexantreal
    #3162
    Oké thanks és neked is n033! Szerintem nem veszem meg, vagy ja, inkább várok még egy hetet :S.
  • koschwarz
    #3161
    "További infók a BF2142-es spyware botrányról
    [2006. október 18. @ 12:57 - Bad Sector]
    Az IGA Worldwide nevű cég specializálodott a játékokon belüli reklámra és ők helyezték el azt a szoftvert a BF2142-ben (az EA-val együttműködve), amelyik a felhasználó IP-jét logolja - nyilatkozott Justin Townsend, a cég ügyvezetője.

    Ez a kis játékba épített spyware állítólag a személyes információidat nem tárolja, pusztán az IP-det veszi le, hogy beazonosítsa, a Föld melyik tájékán nyomulsz a játékkal, ezáltal speciális helyi reklámokat tolva az arcodba. Hogy ez pontosan mennyire lesz országokra is lebontva, tehát mondjuk 2142-ben a virtuális jövőben hirtelen találkozol-e az egyik ingame hírdetőtáblán egy Országos Takarékpénztár, vagy Béres Alexandra egyik fitness DVD-jének reklámával, arra nem tért ki Townsend. Állítólag az elsődleges szempont az, hogy az amerikai játékosok ne lássanak európai reklámokat.
    A reklámokat egyébként Townsend feltétlenül szükségesnek tartja. "Ha a játékosok tudnák, hogy milyen fájdalmas üzleti megoldásokat kell alkalmazniuk a kiadóknak, akkor egyeértenének a reklámokkal. Ha ugyanannyi minőségi játékot akarnak, akkor szükség van alternatív bevételekre..." Hmm... ez részben érthető, de azért reméljük, hogy ez nem jelenti majd azt, hogy a WoW-ban, vagy a Fable 2-ben egyszer csak egy OK OB tamponreklámmal találjuk majd szembe magunkat..."

    by gamestar online
  • koschwarz
    #3160
    ha visszaolvasnál, akkor kiderülne számodra is, hogy:

    -kidobál, jobb esetben csak a szerverről, rosszabb esetben az desktopra
    -állítólag már eleve peccs kell hozzá, hogy a teljessel neten tudjál jáccani


    úgyhogy ezeket fontold meg vásárlás előtt
  • n003
    #3159
    még várj egy hetet mielőtt megveszed és akkor sok tapasztalat lesz róla .. nesiesd L !! :DD
  • Dexantreal
    #3158
    Lenne egy kérdésem azokhoz, akik már megvették: milyen a játék, megy rendesen? Tehát nem dobál ki hibaüzivel, nem vág az asztalra stb...

    Csak mert nem akarom pénteken potyára megvenni.

    Válaszokat előre is thanks!
  • koschwarz
    #3157
  • Repülő Gyík
    #3156
    Nekem amikor csak egy 66 GT volt benne, gyönyörüen vitte full grafikán!
  • TS Zolly
    #3155
    Geforce4 a legjobb hozzá! :P
  • Since
    #3154
    Milyen videókártyával lehet élvezni a játékot? Esetleg 7600GT elég neki?
  • uHs Gerzson
    #3153
    Te lennél az első ember akit egyből kitiltanálak a játékból
  • koschwarz
    #3152
    ha fizecc 1-2 ezret, akkor egye fene feltelepítem és megígérem néha jáccani is fogok vele
  • LeePí17
    #3151
    oké megpróbálom..
  • uHs Gerzson
    #3150
    De mégsem kaptam be a sült galambot :D
  • Repülő Gyík
    #3149
    Próbáld ki, hogy náladis elindul-e egy idő után.
  • czky
    #3148
    Azért 1 próbát megért!
  • uHs Gerzson
    #3147
    Hehe, nem te vagy az első aki ezzel kedveskedet ma :D
  • LeePí17
    #3146
    ugyan az...
    nah ebből kimarad a hamachis partyk számomra

    thx a helpet!
  • reaper4
    #3145
    gerzson gerzson. rossz vagy
  • uHs Gerzson
    #3144
    #3140
  • czky
    #3143
    Mármint 1-2 ezerér :D:D:D:D
  • reaper4
    #3142
    kár :)
  • LeePí17
    #3141
    próba cseresznye :)
  • uHs Gerzson
    #3140
    Nem ál az alku :D
  • czky
    #3139
    Ennyi pénzért nekem is jöhet!!!
  • reaper4
    #3138
    1-2 ezerért kell :DD
  • Paranoia
    #3137
    Readme fájban volt,h: töröld ki a profile(\My Documents\Battlefield 2142\Profiles\) könyvtárat.ezzel reseteled a játék beállításait.Indíts újra a játékot.
    Probáld ki.
  • LeePí17
    #3136
    bf2 minden gond nélkül fut...
    csak ez cicomázik..
  • uHs Gerzson
    #3135
    Asszem 1-2 ezer forintal mondhatni olcsó :)
  • Pharaoh
    #3134
    Mit jelent az olcsó?
  • uHs Gerzson
    #3133
    Ismerösöm most szólt hogy ha valakinek kell eredetiben Bf2142-t akkor tud olcsón szerezni, ez attól függ hány embernek kell mert akkor este lehet tudd biztosan mondani.
  • Repülő Gyík
    #3132
    Nekem olyan gondom van még jelenleg is, hogy elindítom, fekete kép, csak a Tasck managerre reagál, viszont tegnap otthagytam fekete képpel a gépem, és 10-15 perc elteltével elindult a játék, viszont a menübe vagy 10 perc kell, hogy indítsak egy játékot, mert akármire kattintok, csemegézik vagy 2 percet, mire továbblép.
    Ha elindítja a betöltést, onnan minden frankó. És 5-10 perc játék után a menüsem szarakodik.
    Néztem 1 VGA-val, ugyanez.
    Az összes memóriát egyesével, ugyanez.
    Friss OPR. ugyanez.
    Memória megcserélgetés, ugyanez.
    És a BF2-nél is ez a szitu:(
  • LeePí17
    #3131
    Hi All!

    nekem olyan problémám van , hogy amikor elindítom a játékot..fekete képernyő lesz..és onnantól kezdve se kép se hang.
    nem reagál Alt+tab-ra,sleep gombra,se windows gombra...
    frissítések megvannak..alapi,vga, directx...
    mi lehet a probléma???
    tipp?5let?

    FAQt olvastam de nincs ilyenről infó.
    előre is thx!
  • #3130
    Na gyerekek úgy nézz ki megszünt a ledobálás ,ma reggel sikerült pár mecset végre rendesen végigtolni.
  • koschwarz
    #3129
    warezben nem töltöm le, eredetiben meg a demo alapján nem veszem meg, ráadásul ilyen drágán. az az igazság, hogy nekem már alapvetően a sci-fi hangulat sem tetszik, de azért ha a demo meggyőzött volna, akkor nagy eséllyel megvettem volna, de sajnos nem így történt. őszintén mondom hogy én sajnálom a legjobban

    feltettem a demot amikor megjelent azon a hétvégén sokat játszottam vele, aztán egyszer még hétköznap is megpróbáltam, amikor is - a hétvégéhez hasonlóan - kb. 5 perc után ledobott a szerverről, a következő körben kidobott az asztalra..., azóta eszembe sem jutott a demóval sem játszani

    ebből nekem elég volt már a bf2-ben is, ami most így közel egy év után, több peccsel és pecset peccselő peccsel már működik (nekem, de valakinek még most sem), úgyhogy maradok annál, nincs kedvem ezt eljátszani mégegyszer. ráadásul mostanában lehet a legjobbakat játszani, mert sokan átálltak a 2142-re és vége a lámulásnak (már bocs, kinek nem inge...)
  • bakvarnyu
    #3128
    Azért próbáld is ki mielőtt ítélkezel (és ne a demót mert az a pálya pont szar).
  • koschwarz
    #3127
    jáccál, engem nem fog zavarni
  • n003
    #3126
    pontosabban: kb tegnap ;))
  • kerek1224
    #3125
    Tegnap
  • Platypus16
    #3124
    Itt a Karkandos Hotel-bug majd fícsőr lesz és ehhez nem is kell kiadni javítást mert a fiktív jövőben játszódik, ahol még a lövedék is szlalomozva talál el:)