16212
Battlefield 2142
  • MaverickSXT
    #3043
    hogy neked miota van ott servered nem tudom de en ott az osszesre beleptem anno mikor meg bf2oztem,masreszt mi ertelme van a privatnak?nem jegyzik sehol
  • kerek1224
    #3042
    Igen, nekem is tetszik így elsőre, és még mi lesz, mikor elkezdenek unlockolni a srácok...én is azt várom.

    De azért, megvettem, felraktam, és egy k...va peccsre várok, az azért vicc.
  • Murry
    #3041
    Mi szerverünk pl azért lett private ranked mert a modok nem futhatnak ranked alatt. De ettől még nem lesz tört.
  • Murry
    #3040
    Ez butaság. Attól, hogy private ranked még nem biztos, hogy tört a szerver. Pl A mi szerverünk sem tört. külön fizetek neked ha törtel belépsz rá.
  • bakvarnyu
    #3039
    Na mindenről írtok csak a játékról nem (szokás szerint) akkor majd én írok. A demó óta sztem sokat javult a fegyverek pontossága (távcsövessel 1 fejlövés -1 ember, testlövésnél max 2-3tól kipurcan)
    Assault: szuper király hatékony fegyver pontos célzásnál hamar megdöglik a másik. A járművek továbbra sem tetszenek, túl otrombák. Ez a repülő micsoda is elég jellegtelen konzervdoboz. A lépegetőt már mindenki ismeri. Jól el lehet vele marhulni. Hogy mi ellen hatékony azt még nem tudom. Ami a legjobban tetszik az egészben az a pályák kinézete. Vállalhatóak a városképek, nagyjából így képzelem el a Földet 150 év múlva. Nem túl modernek, de mégis szembeszökő az időközbeni változás. Az effekteken sokat fejlesztettek a BF2 óta, a rengeteg robbanástól és a nagy porfelhőtől nálam kurvára beszaggat a játék.
    Nekem eddig minden BF tetszett egyikkel sincs nagyobb bajom.Hogy van e patch meg reklám , kisebb hiba stb mellékkérdés. Én se nagyon szeretem a sci-fi FPS-eket ezért szkeptikus voltam de sztem ez a rész is jól sikerült.
  • Me0w
    #3038
    Minden tarazasert lassan fizetni kell, a gazdagokat ugy lehet majd felismerni hogy sorozatokat lonek a levegobe :D Az ilyen magyar duhajok meg 1 - 1 lovedekkel orulnek a meccsgyozelemnek :D
  • Platypus16
    #3037
    "Sajnos" megszakadt a demo a letöltése, ezer köszönet a monornetnek:)
  • MaverickSXT
    #3036
    ott mindegyik tort azert privat ranked
  • n003
    #3035
    tejis fiam Brútusz??! :(
  • uHs Gerzson
    #3034
    Szánalmas? Asszem igen. Még kint sincs a játék máris javítás van hozzá de csak azért hogy neten nyomják, még az lenne a vicc hogy pénzt kérnek érte, el sem merem képzelni hová fajul majd a játék :D
  • Me0w
    #3033
    Nem tudom, de azt megcsinalhatnak vegre, hogyha valami reklam jon be meg a menuben, es olyan mazo vagy, hogy ra is kattintasz, akkor ne lojje ki a jatekot azert hogy elindithassa a browsert ;)
  • kBagyula #3032
    Szerintem kitalálnak hamarosan erre a "problémára" is valamit.

    A kérdés az, hogy ha pl. rálősz egy sorozatot a plakátra, akkor kilép-e a játék ami, elindítja a favorit böngésződ és arra a webszájtra navigál amelyet plakát hirdet.
  • guardian hero
    #3031
    Na igen, mondjuk ilyen szempontból geciség az egész EULA, mert még a játék megvásárlása előtt el kéne olvastatniuk és alá kéne íratniuk veled :)
  • mesor
    #3030
    De ha nem X-eled be akkor nem tudod telepíteni a játékot! :P
  • guardian hero
    #3029
    Nem "csak úgy" teszik bele, ha egyáltalán beleteszik, hanem azért, mert az ehhez hasonló személyes jellegű, de konkrét személyhez nem köthető adatok komoly értékkel bírnak, ezzel lehet pl. meggyőzni a marketingeseket, hogy mit is érdemes a Battlefield játékokban reklámozni. A játékokban szereplő reklámok gondolatával pedig jobb megbarátkozni, mert sokak szerint ez a jövő útja.
    Más kérdés, hogy amennyire én tudom, bármiféle ehhez hasonló adatgyűjtéshez szükséges elvileg az alany engedélye, vagyis be kellene ixeltetniük veled valami szöveget a telepítés elején, hogy ez nincs ellenedre. Mondjuk lehet, hogy trükkösen bele is van fogalmazva az EULA-ba, amit ugye mindenki elolvasás nélkül beixel, és ezzel elfogad.
  • kBagyula #3028
    Kilehet írni. A letöltött cucc ott lapul az EA dánlóder mappáján belül a .../EAdownloader/felhasználóneved/... alatt.
  • Platypus16
    #3027
    nekem még csak a demo 1 óra múlva jön le...
  • teddymac
    #3026
    Red Jade néven alapított új céget az a néhány fejlesztő, akik a Digital Illusions kanadai részlegében dolgoztak, csak amikor az Electronic Arts felvásárolta a DICE-t, akkor azonnal bezárták ezt a részleget, az ottani alkalmazottakat pedig kirúgták.

    Az ex-DICE-os fejlesztők egyelőre pusztán artworkök és rajzok készítésével foglalkoznak, amelyek next-gen címekhez kötődnek. Arról egyelőre nincs hír, hogy a Red Jade valaha is saját játékokat fog-e fejleszteni...

    Szerinted?
  • Gundark1234
    #3025
    Igen lehet tölteni EADL-el. Sőt az itt elérhető verzió lesz a Collectors Edition(némi extra tartalom lesz).Hogy ki lehet-e írni? Na ez jó kérdés.
  • Pankix
    #3024
    Ha nem lenne megerőltető akkor kipróbálnád, hogy téged felenged e a játék?
    nagyon megköszönném
  • Gundark1234
    #3023
    Hello fórumlakók.
    Ahogy azt sokan előre látták az EA-t nem kell félteni. Már ami a pénzéhségük és a fogyasztók iránti teljes ignorancia növekedését illeti.
    Ám a spyware még csak egy a sok eljövendő dolog közül. Most olvasom Total2142.com-on és más helyeken is hogy a holnapi(ha ugyan el nem tolják a spyware botrány miatt) megjelenéskor már elérhető lesz az 1. patch a játékhoz ami képessé tesz hogy online játszhassunk vele. Ezek szerint aki a dobozos verziót súlyos ezrekért megveszi az csak egy single only verziót kap kedves EA?(költői kérdés) Én nem tudom de már unalmas ez a kavarás. Már mehetne a nép az EA székház elé is tüntetni.
    Mindezek ellenére lehet hogy beszerzem a gamét. Miért? A demo alapján azért van benne Hangulat és némi innováció(Titán mód), és talán nem produkál olyan kiegyensúlyozatlanságot mint a BF2. Nah további jó napot nektek. Viszlát a hófödte csatatéren.
  • Platypus16
    #3022
    Sajnos egyikünk sem dolgozik az EA-nál, ezért nem tudunk kellő magyarázatot adni az esetre...
  • Pankix
    #3021
    Valaki meg tudná mondani hogy miért nem enged fel az EA Master Serverre?
    Tegnap este még minden ok volt...
  • ZOLCHI
    #3020
    Hali all!
    Most hívtak Pc Dome-tól. Holnap hozza a futár a gamét.
  • Paranoia
    #3019
    Kifogják úgyis magyarázni.Hogy személyreszabott reklámokkal akarják telirakni a játékteret,ezért figyeli,h én merre járkálok az interneten mi az ami érdekel..stb.Persze nem ez a legjobb megoldás:S
  • Since
    #3018
    Sziaszto! Érdeklődni szeretnék hogy az EA downloaderrel le lehet már tölteni a játékot? Mikor lehet vele játszani online? Illetve hogy működik ez a letöltéses dolog? Nem kell kiírni dvd-re a cuccot? Köszi
  • Platypus16
    #3017
    Hát "csak úgy" nem teszik bele, mert akkor szvsz be is tilthatnák a játékot...
  • Paranoia
    #3016
    már megint ezek az elborúlt pervezióid
  • guardian hero
    #3015
    Nem azért tették bele.
  • Platypus16
    #3014
    Tudjuk már Schranky, hogy te a nagymamikra buksz
  • Platypus16
    #3013
    Lefogadom, hogy azért tettek bele "spywaret", hogy nyomon tudják követni, hogy eredeti-e a játékot, azt ha meg nem az, akkor fenékbe rúgnak...
  • schrank
    #3012
    nekem meg vén kurvák
  • Platypus16
    #3011
    Én voltam a gyorsabb
  • koschwarz
    #3010
    "Battlefield 2142-es spyware botrány!
    [2006. október 17. @ 11:42 - Bad Sector]
    Bombaként robbant az Interneten a hír, hogy a Battlefield 2142-ben állítólag beépített spyware található, legalább is a Worthplaying híre szerint.

    A játékot külföldön már lehet kapni pár boltban és a dobozokba csúsztatott papírdarabka arra figyelmezteti a vásárlókat, hogy egy "monitoring software" figyeli a felhasználót, ami olyan "anonim" információkat küldd el központi szerverre, mint az IP számod, a szörfölési szokásaid és ezek aztán különféle cégekhez jutnak el, akik a játékon belül reklámokat nyomatnak az arcodba. Hogy ez konkrétan hogyan működik, és pontosan mennyire igaz, illetve mit is tervezett vele az Electronic Arts, arról nyílván fogunk még hallani, mert egészen biztosan reagálni fognak rá..."
  • Mester01
    #3009
    Uhhh akkor majd a játékban lesznek pucér nénik?:DDDD

  • Platypus16
    #3008
    Hoppá-hoppá:)
  • teddymac
    #3007
    Off :Felmászik az elefánt a fűzfára.
    - Heló elefánt, mi járatban? - kérdezi a fűzfa.
    - Csak jöttem cseresznyézni egy kicsit.
    - De elefánt, én fűzfa vagyok.
    - Tudom, hoztam cseresznyét.
  • Sanyesz5
    #3006
    Itt az msn címem ha vkit érdekelne!
    [email protected]
  • Sanyesz5
    #3005
    Hali mindenkinek!
    Ma nincs kedve vkinek egyet hamachin nyomatni?
    Co-op modban,botokkal???
  • SirArcheer
    #3004
    576 shopban már lehet 12e Ft