107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Teflon Mike
    #5653
    kormányom az van
  • I.C.ram
    #5652
    53ezerért már lehet kapni bontatlant.
  • wander01
    #5651
    g25 zsir :) de amugy tényleg, miota megvan a kormány (csütörtök) azota autos játékot nem vagyok hajlando bill-el játszani :)
  • SötétBarom
    #5650
    használt G25 ;D
  • Teflon Mike
    #5649
    nincs/nem
  • TunerX
    #5648
    Ti milyen kormánnyal nyomjátok ? Tényleg, vki nem tud egy olyan kormányt, amihez van külön szekvenciális váltó, és nem olyan drága mint a G25 ?
  • Redokee
    #5647
    lol, billentyüvel 1játékba se lehet manőverezni...
  • hykao #5646
    Abban biztos lehetsz. Billentyűvel nem tudsz íven tartani stb...
  • autoszimulator
    #5645
    Akkor kormánnyal ennyivel könnyebb lehet jó időket elérni? Meglehet...
  • hykao #5644
    Hát pedig eddig még nem találkoztam csalásgyanús értékekkel. Szerintem okés a globális ranglista.
  • autoszimulator
    #5643
    Az a ranglista no comment minden esetre, olyan eredmények vannak ott... nemá h 3 perces versenyes 20 mp-t adnak nekem :) Főleg miko hibbátlanul megyek:)
  • gduck
    #5642
    Offline módban nem tudsz játszani "élő" ellenfelekkel és az eredményeid nem kerülnek fel a ranglistára. Online versenyeken nem tudsz indulni. Egyenlére ennyit tudok...
  • Redokee
    #5641
    de pontosan ez hogy?
  • gduck
    #5640
    "Subscribers: For your convenience all subscriptions renew automatically to IGN subscription services. You will be billed again 5 days before your current service period ends to avoid loss of use. You must cancel your current subscription prior to this to avoid billing for the next period."

    Azaz aki előfizetett a 3D Gamers-ra és nem mondta le, annak mostanában le fogját vonni a 2. hónap díját...
  • gduck
    #5639
    Apróbetűs részben van leírva. Én előfizetés után egyből le is mondtam! A válaszlevélben ez volt:

    This is your Confirmation of Cancellation of the following service:

    Service Name 3D Gamers
    Service Expires Jan 8 2007 1:38PM
    Service Reference Number (U-USID) ********-********
  • Lacusnhl
    #5638
    valaki legyen szives elkuldeni a savegamjét a mailemre koszi ide [email protected]
  • Redokee
    #5637
    de hogyan? :)
  • Lacusnhl
    #5636
    van valakinek savegame feltoltve??
  • Lacusnhl
    #5635
    van valakinek savegame feltoltve??
  • Sland
    #5634
    Egyben van a a single és az online.
  • Redokee
    #5633
    lol, single???? én aszittem hogy ez csak online cucc... singleben mik a célok? :S hol van házad, autod stb, mármint melyik módban? :O

    vagy wtf
  • Sland
    #5632
    Ha nem játszol online akkor nem lehetsz 100%
    Ott is el kell érni dolgokat mint a singleben.
  • DJ BP
    #5631
    nem online, az inkább másodlagos, single versenyek adják az alapot, az online inkább versenyezgetés, szórakozás+pénzszerzés
  • Redokee
    #5630
    de ha ez egy online game, hogy lehet százalékolni a gamet mint pl a nfs részeket?? mi alapján számolja h hány %nál vagy??? mivan ha 100%? mi a fene...
  • Sland
    #5629
    Van valakinek egy savegameje felrakva valahova?

    Mert az volt, hogy volt egy profilom 22%-on, letölöttem a patchet, csináltam egy új profilt, de véletlen kitöröltem a másikat :S
  • Eisenhower
    #5628
    GTHD
  • jui
    #5627
    ez mit jelent WinSys2
  • Redokee
    #5626
    autós :D
  • Redokee
    #5625
    jaj haggyuk máá ezt :D valami csa lesz... 1hónap mulva meg ugyis mindannyiunk itt fogja lobogtatni a kezében a friss ropogos bolti változatot (halál a warezolokra:D) ozt akkor majd nyomunk all és enm lesznek hülye kérdések és találgatások :D
  • GabriSanyi
    #5624
    OFF
    ez milyen játék?
    ON
  • Teflon Mike
    #5623
    sztem ujra le kell tölteni ami már peccselve lessz + több cucc lessz benne de lehet hogy csak ki osztanak pár Serialt de azt hogyan fogják megoldani az kérdés
  • Sland
    #5622
    Szerinted honnan tudjunk mi ilyeneket?
  • Dash
    #5621
    Érdemes letöélteni a Beta-t előre, vagy a az Open Beta már patchelt beta lesz?
  • wander01
    #5620
    nézz körül a bazárokban, de biztos hogy nem kapsz ennyiért :]]

    btw

    uuristen ezek a hegyi utak a nagy hegyeken keresztül kormánnyal valami döbbenetesen jók. meg minden kacsakringos ut végén van valami durva kégli épp most vettem egyet. meg megfutottam a rekodomat a lamboval 371-et :)
  • Teflon Mike
    #5619
    sztem ez az open béta leeht új bétát is ad ki ami már mondjuk peccselve van meg több cuccos van benn mint pl.: zene...
  • dante3
    #5618
    Aha,nem tudod ph-n árul valaki ilyet?
  • wander01
    #5617
    de igen átcsuszott a jatt, az 5 dolcsi 90 cent, de nem fogják tudni szo nélkül levonni a köv havit mert már nem létezik az az ideiglenes kártyaszám. amugy azon agyalok hogy fogom magam és emiatt átmegyek a szar kh-tol az inter-europához :)

    dante, 60k volt, de én még akkor vettem amikor összesen 3 darab volt az országban. egyik a prohardvernél teszten, a másik egy másik helyen teszten, azt nemtom, a harmadik az enyém volt :)
  • Redokee
    #5616
    remélem kiosztják, mert már letöltöttem a beta-t
  • Teflon Mike
    #5615
    ez az open béta hogy lessz majd új játékot adnak ki vagy csak eccerűen ki osztják az összes serialukat?
  • dante3
    #5614
    Bocs az off-ért,mennyibe fájt az alaplapod,ilyenre vadászok!