107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • wander01
    #6811
    off:

    nekem még mindig nem :) lehet nem vagyok nekik szimpi :D

    on
  • Hmuda
    #6810
    Nem igazán értem, hogy mit vártatok egy síma szerver-karbantartástól...
  • Casseus
    #6809
    A FILEPLANET már működik se semmi sem változott!
  • Szabi1991
    #6808
    nem elég nagy a felírat a banner alatt?

    "..technikai hibák léptek fel.."
  • Banano007
    #6807
    Már 2órája hogy nem müxik a fileplanet ??? Mi történt?
  • Spyk3r
    #6804
    Nemnagyon látogattam ezelött a fileplanetet.Ez a karbantartás szokásos heti karbantartás? Ha igen,nemtudja vmékötök véletlenül,h meddig sozkott tartani?
  • Spyk3r
    #6803
    Tegnap egész reggeltöl éjfél utánig frissitgettem az oldalakat,köztuk a fileplanetet de semmi...nemsoká azaz 1:20körül mennem kell suliba,de szar ,h lehet lemaradok rola ... na mind1 ezvan szivás :D
  • Banano007
    #6802
    jaja én is észrevettem.. ez már csak jót jelenthet
  • killer123
    #6801
    Azaz Update.
  • taylorp
    #6800
    Jóhír a láthatáron!!! Update a fileplanet oldalán!!!
  • killer123
    #6799
    LOL a FilePlanet kidöglött :D
  • taylorp
    #6798
    Pedig már kezdtem örülni, hogy vannak még hozzám hasonló megszállottak.
  • gduck
    #6797
    Nem lehetek Én, mivelhogy a képeken nappal van :D
  • Casseus
    #6796
    Nincs kedvem ma is a gép elött ülni:)
    Pedig tuti hogy délután-estefele talán hajnalban fog érkezni hozzánk!
  • taylorp
    #6795
    Én is pont így gondolom.
  • uHs Gerzson
    #6794
    xDDDD

    Nem te vagy a képeken? :)
  • Truck Driver001
    #6793
    Csávókám nagyon kész!:DD
  • gduck
    #6792
    Képek lemaradtak valami oknál fogva (na akkor linkelek)...

    Frissítés 1 másodpercenként!

    Hol a TDU béta?
  • gduck
    #6791
    Láttam este Te se aludtál :D
    Akik este szundiztak, azoknak képes beszámoló: (Fileplanet oldal állandó frissítgetése, eredmény nulla :( )



  • Truck Driver001
    #6790
    Gyanús is volt már nekem a tegnapi nap!O_o
    Na de majd ma.[remélem]
  • Szabi1991
    #6789
    köszi az infokat !
  • Sland
    #6788
    Valamit ki tudnál rakni a banner alá ezekkel kapcsolatban?
    Nekem most nincs időm fogalmazgatni, meg szerkesztgetni, úgyogy ha megkérlek, kiraknál valamit?

    Csak szimplán azért, hogy a Spammes, értetlen társaság (inkább nem mondok nevet) felfogja, hogy akkor pontosan mi lesz most

    üdv

    További szép napot!
  • Hmuda
    #6787
    Ajánlom figyelmedbe a #6506-os özenetet. Ott feketén-fehére le van írva a már emlegetett bétás moderátortól (név szerint [BFs]GBesaw-tól) való idézetben, hogy január 22-én tervezték a béta kiadását. Ezen kívül ajánlom a #6779-es üzenet beidézett részét is elolvasni, ahhol a már emlegetett moderátor mentegetőzik, hogy igen, késnek. És hogy teljesebb legyen a kép, a másik béta fórumos moderátor (AtariPOD) üzenete:
    "Looking bad for today. We ran into a snag so it looks like tomorrow!

    Sorry!"
    Ez ottani idő szerint tegnap volt, szóval ma várható a béta és nem az eredetileg írgért 22-én.


    Redokee: A closed-open bétás fórum moderátora volt olyan kedves és megpróbált infókat szerezni a késés okát illetően. Egyelőre nincs jobb infó annál, hogy probléma adódott, de elvileg ma már felrakják.
  • killer123
    #6786
    Mire lessz open beta addigra már meg is jelenik a full, legalább is remélem. Elvileg az elörendelések a megjelenés elött 2 héttel indulnak be nem?
  • Repülő Gyík
    #6785
    tesség=tessék
  • Repülő Gyík
    #6784
    Nem késik, mivel januárra igérték, nem pedig január 22-re!!!
    ATARI moderátor nyilatkozata!
    Tehát januárba bármikor várható.

    A fikázásom elött pedig tesség a HIVATALOS oldalon olvasgatni.
  • Redokee
    #6783
    Hmuda, ezt hol olvastad?
  • Nightwish006
    #6782
    Nem bannám ha már jönne, máskülönben megőrülök
  • taylorp
    #6781
    Akkor biztos azért késik.
  • báttyó02
    #6780
  • Hmuda
    #6779
    Megnyitom, mivel úgyis késik a béta és a többségnél már fellőtték a pizsit. Jelenleg az egyedüli támpont a béta fórum moderátorának beírása:
    Head up guys -- not sure what the delay is, this may not be launched until tomorrow. AtariPod or I will post when we have more details.
    Nagyvonalakban: fogalma sincs miért késnek, de megpróbál körbekérdezősködni és majd szól ha jutott valamire.

    Szóltam, hogy ha lehet akkor talán halasszák el holnapig (magyarán ma dél körüli időpontig), hogy ne az amcsik happolják el az összes kulcsot amíg egész Európa alszik.
  • Sland
    #6778
    Meg ha az első warez verzó nem crackes lesz, akkor majd azt fogják kérdezni hogy nem e lehetne meghackelni, meg hogy akkor mit kell csinálni, bla bla bla, meg hogy vannak e csítek a játékhoz és a többi és a többi. Már most unom
  • JohnnySmith
    #6777
    Jaja már látom én is a végét :) "de szar" , "mé nincs tunning szárny meg küszöb a Gallardohoz" :)))
    És hasonló okos kommentek.
  • Teflon Mike
    #6776
    OFF:

    ebben igaza van...

    ON:

  • kuci06
    #6775
    thx
  • Peck
    #6774
    Nem tudom mér kell állandóan valakinek bepofáznia.....nem mondtam semmi rosszat....lehet nem vagyo kidősebb mint te de attól még nem kell itt pattogni....

    Hyako,miért ne kellett volna,nagoyn egszerű hszeket törölni,(nem nagy ügy) fórum azért van hogy írjanak bele,és ne sajátítsák ki a nagykutyák,ezt speciel nem rád értettem...
  • killer123
    #6773
    ja és akkor majd jönnek a nagypofával hogy hehe nekem van neked nincs LOL.

    Ennyit a szinvonalról.
  • Banano007
    #6772
    http://tdu.gameprophets.com/forum/thread.php?threadid=1806&threadview=0&hilight=&hilightuser=0&page=10
  • TunerX
    #6771
    félig jó, félig rossz ötlet szerintem. igaz hogy tele lenne szemetelve a topic, de pl. számomrra ez az egyetlen "információs részleg" a TDU-ról, mégha agyon is írogatnak mindent. :)
  • kuci06
    #6770
    persze, tudok :)