107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Sland
    #6851
    Hasonló flém hozzászólásokat is mellőzni lehetne, mert van olyan gyökér aki beveszi!
  • Sland
    #6850
    Banano, nem bírnál kicsit leállni?
    Tied minden második hozzászólás és már minden meg lett válaszolva ezelőtt, mindenről szó volt már.

    Kicsit vegyél vissza ha tudsz...

    köszi -.-
  • Lacc
    #6849
    NA! Tibinek a szomszéd kisscsávónak már megy már húzza lefele a bétátÖ!!4 Mindenki rohanjon nyomkodni az F5-öt!
  • bucsher
    #6848
    mi az hogy 8:00 van "amerikában"
    másrészt szerinted ki fog neked 8ra valamit valahova feltenni? ingyen?
    na tünés vissza oviba.
  • Truck Driver001
    #6847
    Kihallot már ilyet.Sehun semmi!:O
  • Banano007
    #6846
    Már nem -.-..Katt ide be kell írni még egyszer én is csak frissítettem úgy meg nem jó
  • kuci06
    #6845
    filefront is currently down for maintanence -_-
  • Banano007
    #6844
    Ja és köszi az infókat
  • Banano007
    #6843
    Már 08:00 van amerikában és még mindig nem jött semmi tiszta gyász -.-hogyforduljanakfelkeresztbe
  • examinee
    #6842
    Akko mégse:D
  • examinee
    #6841
    Így van!

    http://lathatatlanito.fw.hu/tdu_faq/
    Ebböl kiindulva igy letudod szedni már a Closed bétát!
  • killer123
    #6840
    Már nem kapsz a closed-ra.
  • Banano007
    #6839
    jaa télleg ha előfizetek akkor a closed bétát is le tom szedni? vagy ahoz meg megint kell külön egy 5dolláros reg?vagy már nem is kapnék kulcsot?
  • Banano007
    #6838
    ok..megvan domborítva szal lehet hogy fizetek xD..mi lesz az előnye? Az hogy max sebességgel tok leszedni sorban állás nélkül?
  • examinee
    #6837
    :D:D Ugye most viccelsz?:D Ez nem ugy megy hogy forint van a bankkártáydon hanem hogy mondjam hogy egyszerüen megértsd: pénz van rajta aminek az értéke x ft, de pl ha dollárba nézed akkor x/dollárérték és annyi dollár! És ez minden devizára igy vonatkozik!
    Amugy akkor tudsz fizetni ha dombornyomott a bakkártyád!
  • Passy
    #6836
    Fileplaneten 6.95 dodó, kb 1400 HUF/hó
  • Banano007
    #6835
    És hogy gyorsan tudjak tölteni mennyit kell fizetni? És lehet otp-s bankkártyával?Vagyis átváltja a forintot dollárba?
  • kuci06
    #6834
    de jó, csak sima reggel nem mehet gyors szerverekre, szóval elég lassan fogod tudni letölteni :/
  • Banano007
    #6833
    Most naon összezavartatok..egy sima reg a fileplanetra ( ami egyben az ign re is vonatkozik) nem jó???:O
  • Passy
    #6832
    Nem lakik valaki Pesten a XVI.ker-hez közel, aki tudna intézni bankkártyás kifizetést? Személyesen kifizetném.
  • Passy
    #6831
    Jaja, ez van sajnos.
  • wander01
    #6830
    én is ezt néztem az elöbb. hiába van aktiv regem a 3d-n, fileplanet-en csak public-rol lehet szedni negyed orás sorban állás után (nem a tdu-t hanem akármi mást). suxx
  • Passy
    #6829
    Akkor most megint subscribelni kell planeten is?

    De akkor, amikor reggeltem 3dgamersen miért úgy írja, hogy ez jó ide-ode meg még oda is. Ez szívás.

    Bocs az off-ért.
  • Casseus
    #6828
    Már válaszoltál is a kérdésedre!
  • taylorp
    #6827
    Már megy, de az Open Bétának nyoma sincs.
  • Passy
    #6826
    A kérdés nem ez volt, egyébként megy a planet.

    A "subscribers" gondjai vannak, akkor ide nem lenne érvényes a 3dgamers-es reg?
  • killer123
    #6825
    Fileplanet most nem üzemel server update miatt.
  • DJ BP
    #6824
    Na én addig tolom offline a closed-et :)

    ekkora káosz van itt? :)
  • Passy
    #6823
    Hali!

    3dgamers-en előfizettem 1 hónapra (closed beta miatt még dec. 29.-e körül) és fileplanet-ről nem enged tölteni gyors serverekről.
    Ez mért van?
  • bucsher
    #6822
    A bezárogatós modik meg próbáljanak megfogalmazni egy értelmes magyar mondatot, mielőtt másokat oltogatnak gyerekmegőrzős szöveggel :)))
  • Casseus
    #6821
    Arról nincs senkinek információja, hogy mennyivel lesz másabb az OPEN BETA, vagy hogy milyen javításokat végeztek az első bétán?
  • cenobite
    #6820
    Szerintem elég gáz ez a topicbezárás-topickinyitás. Vagy tényleg zárjátok le addig, amíg BIZTOSAN ki nem jött a béta (sőt már csorog is lefelé, esetleg már a gázt nyomjátok padlóig), vagy had menjen így.

    Minden olyan topicban ez megy egyébként, ahol az adott játék még nincs kint, de már sokan a krekket keresik hozzá. Ilyen gyökerek mindig lesznek. (Hú mi volt anno a sims2 topicban mielőtt kijött... azt is percenként lehetett volna csukni-nyitni)

    Mindezeket nem rosszindulatból mondom!
  • kuci06
    #6819
    ok sorry
  • gduck
    #6818
    Ha megint telerakjátok a topicot ezzel a sok zagyvasággal, akkor délután megint zárva lesz! A closed béta topicban megigérték, hogy jelzik ha lesz bővebb információ a megjelenésről! Az is biztos, hogy nem hajnalban fogják felrakni! Ha lesz vmi hír a megjelenésről ide is beírja valaki!!!
  • autoszimulator
    #6817
    Ez felettébb a TDU topikba tartozik, ugye?
  • kuci06
    #6816
    amúgy ti már nem unjátok az a wow-os bannert a fileplaneten? mert egész nap azt nézni nem olyan felüdítő :/
  • reaper4
    #6815
    1 darabig jó volt most meg megint nem. ennyi
  • Nightwish006
    #6814
    1. A fileplanet nálam sem jó, és gondolom másnál sem.
    (NEM ÉRDEKEL hogy Casseus nál igen)
    2. Miértkell 5 percenként kérdezni hogy mikor lessz már fent meg ienek?
    Feljössz megnézed, ha fentlessz elhihetitek 100 an fogják egyszerre emlegetni istent.
    Kész, ennyi.
    Ha bezárják megint a fórumot, meg annyit sem fogtok látni hogy FENTVAN.
  • Banano007
    #6813
    Nállad hogyhogy müxik a fileplanet bazzeg ..akárhogy is frissítem nállam még mindig nem elérhető://
  • Banano007
    #6812
    látom ..és?