107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • examinee
    #7131
    Tudnátok adni linket ezekhez a forumokhoz?
  • Banano007
    #7130
    18:00 19:00 között lesz a béta elméletileg ez van a német fórumon.
    lol amúgy már azt tervezgetik hogy milyen kocsikat vesznek stb:- )))
  • Hmuda
    #7129
    Azon pofonegyszerű okból kifolyólag tud ilyen keveset, mert ő moderátor és nem fejlesztő. Ő is csak annyit tud amennyit mondanak neki (de mivel kapcsolatban van a fejlesztőkkel, még mindig jobb információforrás mint a semmi). :P
  • gduck
    #7128
    Hát ez a "[BFs]GBesaw (zárt béta fórum moderátora)" ezt is írta:

    " That key is from the closed beta - you MUST register for the open beta at fileplanet when it is available -- Your old key will probably not work for the open beta."

    Szóval valószínűleg a closed béta key nem lesz jó az open bétához :(

    Nem igazán értem hogy miért nem tud biztosat, amikor ezt már két hete is kérdezte tőle valaki és akkor megigérte hogy utánnakérdez...
  • tcs007
    #7127
    hát szerintem aki info-hoz akar jutni az kibirja az olvasgatást,engem például még szórakoztat is a sokk off :DDD de ez a bezárós nagyon roszz inkább olvasom az offokat mint semmi info-t ne kapjak...
  • Nightwish006
    #7126
    y0y0. Amugy nem értem, ha nincs miröl beszélgetni, akkor szvsz nyugottan meglehetne vitatni a játékhoz, nem annyira tartozó dolgokat is.
    MONDOM nem annyira, valamennyire kötődjön azért...
  • uHs Gerzson
    #7125
    Várjuk :)
  • Nightwish006
    #7124
    Remélem ma nemjön, és a sok nyomott felköti magát :D (velük együtt énis :DAS:SDA )

    SRY AZ OFFÉRT ---> ZOLIM NEKED SEM JÓ AZ MSN?!?!?!?! :D
  • Passy
    #7123
    Egyébként ez a febr. akármennyi ez az itthoni megjelenés?
  • TunerX
    #7122
    Végre vmi fejlemény, eddig túl nagy volt a csend. Viszont sajnálatos, hogy 2-3 óra múlva még csak üzenet jön, hogy mi a helyzet...
  • Hmuda
    #7121
    Good Morning all from the East Coast US. We can expect an update from AtariPod 2 to 3 hours from now.
    - [BFs]GBesaw (zárt béta fórum moderátora)
    Ez volt kábé negyed órája. Szóval 2-3 óra múlva jön az üzenet, hogy mi is a helyzet.
  • Lacc
    #7120
    Most arról szabad csak beszélni, hogy miről nem szabad beszélni. Pont.
  • JohnnySmith
    #7117
    De baz+ miről akarsz beszélni???? Closedről? Raktunk be képeket,videót beszéltünk róla...
    Ameddig nincs full vagy legalább az open addig miről???
  • TunerX
    #7114
    Aki Closed Beta-n részt vett, és Openen is sikerül hozzájutnia kulcshoz, az nem dobná fel a Closed .reg fájlját ? megköszönném :)
  • JohnnySmith
    #7113
    Köszönöm az előbb akartam már írni hogy nagyon gáz már ez a vergődés.
    Ott a net, Flieplanet.com aztán figyelgesse mindenki akinek kell!
    Nem kell kommentezni baromságokat, meg elképzeléseket.
    Ráadásúl cirka 20nap és meglehet venni!
  • Peck
    #7112
    fadi>>az a closed beta clientje :) letöltheted,de felesleges mert nem fog menni ha csak nincs closed beta kulcsod amit mar nem tudsz venni sehol :)
  • TunerX
    #7111
    CLOSED BETA ! Vissza is kéne olvasni párszor, ha megjelenik, kint lesz a Top 10 New menüpontban, illetve bannerben.
  • fadi
    #7109
    hülye kérdés(előre is sry): Ami a fileplaneten van TDU client azt már szabad tölteni és az jó lesz nekünk?
  • TunerX
    #7106
    Magamból kiindulva így-is úgy-is megszerzi, akit érdekel.
  • Banano007
    #7105
    De 2x-3x ugyanazt nem fogják csinálni mert akkor már néhányan nem veszik meg a játékukat-.-
  • kuci06
    #7104
    hétfőn is majdhogynem biztos volt, hogy fent lesz XD
  • Banano007
    #7103
    De ez már majdhogynem biztos:-D lol ha egyszer ez a neved xD
  • báttyó02
    #7102
    Bananokám,és tegnap meg azelőtt mit mondtak? :)
    na mind1..
  • Banano007
    #7101
    Mára
    Báttyókám mondtam hogy 18:00 21:00 között lesz mivel azt írták hogy ,,délelőtt amerikában" vagyis nállunk az késő délután estefele-.-
  • báttyó02
    #7100
    hát öcsém,csak olvasgatom már az elejétől ezt a topicot,de ez a béta dolog mostmár engem is kezd idegesíteni....hétfőre igérték,erre ittvan a szerda,de még most is csak találgatnak hogy mikor rakják végre fel
    legalább akkor azt mondanák h péntekre vagy szombatra lesz fennt tuti,ne várjon a sok idióta a bétára a gép előtt :@
  • Peck
    #7099
    PST szerint reggel (itt késő délután) a legvalószínűbb,
    ez mára vagy holnapra értendő?
  • armandusy
    #7098
    szijasztok nem tudja valaki átküldeni a beta patchet ?! [email protected] köszi
  • Teflon Mike
    #7097
    ez kinek ment?
  • gduck
    #7096
    Látom végetért az iskola...
  • examinee
    #7094
    Sztem se jön ki ma! Majd holnap bejelentik hogy majd hétfőn...
  • Lacc
    #7090
    Ja és juteszembe, majd bal vagy jobb gombbal klikkeljek ha le lehet majd tölteni? Közben csukva kell tartanom a szememet? Ésés majd hova mentsem le?
  • Lacc
    #7089
    Amikor az ember már azt hinné, hogy kifogytunk a hülye kérdésekből.
  • examinee
    #7088
    MAjd ha kint lesz megtudja mindenki! Gondolom kiteszik a fő oldalra!
  • Máté94
    #7087
    Nekem is lenne egy kérdésem hogy a fileplaneton melyik menüpotba lehet majd letölteni?
  • Atti12
    #7086
    értem. kössz a választ
  • Banano007
    #7085
    fileplaneton
  • Atti12
    #7084
    sziasztok. Lenne egy kérdésem. Szóval, ha megjelenik az open beta, akkor hol kell igényelni cd kulcsot? ott helyben a fileplaneten vagy van valami külön honlap? mert én a faq ban csak a sima betára láttam regelést, és ezért kérdeztem meg. válaszokat előre is köszi :)
  • dashed_
    #7082
    nezd mar meg a faq-t
  • Bullitt
    #7081
    Hát ilyenkor mindenkinek ezeken az oldalakon van a szeme és tuti egyszerre rázúdul pár ezer ember a szerverre, amitől aztán tényleg alig fog jönni. Logikus
  • Bullitt
    #7080
    Amúgy akik eddig is bétáztak, azoktól had kérdezzem már meg, hogy az egész siget fel van oldva? Ja és hány verda van? :D