107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • bucsher
    #7079
    Fú de irigyellek, te már azt is tudod, hogy hány kával fog jönni :) ezkész!
  • Bullitt
    #7078
    Akkor sok ételme volt fizetniük azoknak akik kb egy hónapja játszanak vele. Igaz ők korábban kézhez is kapták. Amúgy sztem sok esély nem lesz, hogy letöltsük, olyan servertúlterhelés lesz hogy max 2-3 kval fog jönni :'(
  • Banano007
    #7077
    Azt jelenti hogy : Nem kell prémium accont a fileplanethoz hogy le tudd tölteni.(vagyis amiért fizetni kell 6 dolcsit)
    És a béta technikai gondok miatt késik (vmi ilyesmi).
  • bucsher
    #7076
    A teljes nem fog a béta előtt kijönni lol. Ezt mégis hogy képzelted?
  • Szabi1991
    #7075
    rosz topikba írtál..
  • taylorp
    #7073
    Kb, hogy szerintem előbb fog kijönni a teljes, mint az Open Béta.
  • Szabi1991
    #7072
    A Video of Test Drive Unlimited for Xbox 360, to Mozart's Dies Irae from Requiem. Love that game! Clips from IGN, a great source. ...
  • Truck Driver001
    #7071
    Magyarul?:P
  • gduck
    #7070
    Megveheted egyből a legmagasabbat! Igazándiból nem is érdemes mást, mert 0-ról 3-ra ugyanannyiba kerül a tuning ming 2-ről 3-ra! Tehát a legmagasabb szint alatti tuning igazándiból pénzpazarlás... (Persze a muszály nagy úr :D )
  • Banano007
    #7069
    Amit kijavítottam csillaggal bétára.

  • Szabi1991
    #7067
    ..Es wird kein Abo (Subscription) nötig sein, um die Beta runterzuladen.
    Die Beta verzögert sich aufgrund einiger logistischer Probleme..
  • Repülő Gyík
    #7066
    Most az open bétárol beszélsz. Azzal tisztába vagyok. Csak 25 000 kód lesz hozzá.
    A kolléga demóról beszélt. Az megint mást jelent. Ez viszont korlátlan, és kód nélkülit jelentene.
  • Leky
    #7065
    A tuning műhelyekben lépcsőzetessen kell megvenni a tuningokat vagy lehet a legdrágábbat is először. Van-e teljesitménybeli különbség ha lépcsőzetessen veszem meg vagy ha mindjárt a legmagassabbat?
  • Truck Driver001
    #7063
    Bár ha belegondolok,tegnap,és azelött is így indult!:D
  • Truck Driver001
    #7062
    Délután,esetleg Este fele.
  • Repülő Gyík
    #7061
    Várható demó?
    Ez vicc, vagy igaz?
  • Sland
    #7060
    Ügyes vagy banano. Egymás után 4 komment. Legalább 1-ben írtad volna össze kicsiny gondolataidat...
  • Banano007
    #7059
    A többit törlés és egy mostani hír.
    A cd-kulcsok úgy lesznek szétosztva hogy aki hamarabb észreveszi az kap aki nem az nem.Mert régebben még az a felállás volt hogy sorsolás lesz de megváltozott.:- )
  • Banano007
    #7058
    *béta
  • Banano007
    #7057
    Hadjuk inkább..az is jó hogy ma már szinte biztos hogy lesz demo és kész.
  • Banano007
    #7056
    Hova van oda írva ??? Megköszönném ha megmutatnád-.-
  • Hmuda
    #7055
    Yes, it is looking good for a release tomorrow -- barring any last minute snags-- Remember -- www.fileplanet.com will post the sign up when all has been check out and approved tomorrow (No earlier than West Coast USA morning).
    Magyarán: úgy néz ki két nappal az eredeti időpont után végre meglesz az open béta. Az utolsó problémákkal küzdenek. Nyugati part szerinti reggel jöhet leghamarabb. Ez Mo-hoz viszonyítva -9 óra különbséget jelent, szóval nálunk délután várható.
  • Reyes
    #7054
    Hm...hogy kiürült a topic fél 10 óta...fellőték a pizsit úgy látszik:D
  • examinee
    #7053
    Nemérted meg hogy az van odairva hogy amerikában reggel??? azaz nálunk 12-14 körül! a Hír alapján!
  • VRSDM
    #7052
    ehh. ezt a napot is túléltük ...
  • Banano007
    #7051
    Mostmár nagyon úgy nézki az előbbi hír alapján hogy bétát csak holnap 18:00-21:00 között kapunk.
  • Sland
    #7050
    offilne is
  • tsarffi
    #7049
    Csé all! Lehet h hülyeséget kérdezek, nem olvastam a topicot, de ez a BEAT csak neten játszható? Vagy offline is?
  • Banano007
    #7048
    De jó lenne visszaolvasni..-.- már bemásoltam ( ah ez most olyan jól esett én is mondhattam hogy ,,dejó lenne visszaolvasni":D
  • razz
    #7047
    jo ok.csak azt nem értem mér kell vinyogni.
    szerintem mindenki örüljön mint majom a farkának hogy van ilyen lehetöség
    holnap dél ? fasza mire haza jövök pont elfogy
    sebaj eredetiben megveszem és az már nem béta lesz hanem a full
  • Rolesz
    #7046
    Röviden(javitsátok ha rosszul forditottam):Beta-Admin jelentkezik új információkkal az Online-t csinálgatják gyorsan.Holnap reggel(Amerikában reggel)lesz Beta. Innen lehet majd leszedni.
  • TunerX
    #7045
    20 nap még sok, csak úgy elárulom, amikor alternatív megoldásként van BETA :)
  • killer123
    #7044
    Van aki nem birja ki addig, látod.
  • Banano007
    #7043
    ups
    ,,A béta admin majd szól nekünk,ő mindent megtesz hogy a béta minnél gyorsabban fent legyen.A legrosszabb esetben is holnap délben (amerikában 12:00 kor) fog felkerülni.De addig is a www.fileplanet.com ra küld minket . érdekes sorry
  • razz
    #7041
    ja jo lenne ha valki leforditaná.
    amugy nem tom sokan mit vannak ugy oda, 13dikátol lehet jácani aki nem tud számolni annak 20nap .
  • Teflon Mike
    #7040
    a másikban le lett írva: #100
  • Szabi1991
    #7039
    (23.01. 20:45h CET) Der Beta-Admin meldet sich zu Wort und informiert uns, dass er alles tut, damit die Beta so schnell wie möglich online kommt. Er sagt, schlimmstenfalls wird die Beta erst morgen Mittag (am Morgen in Amerika) veröffentlicht. Weiterhin schickt er uns schon auf http://www.fileplanet.com.


    és ezt érti valaki ?
  • Frenzy9
    #7038
    nem vagyok pro angolos aki vágja az forditsa le :)
  • Teflon Mike
    #7037
    Jólvan akkor holnap reggel valszeg...
  • kuci06
    #7036
    szóval holnap reggelig valszeg fent lesz?