107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Szabi1991
    #7035
    magyarul ?:)
  • Frenzy9
    #7034
    BetaTestAdmin:

    "I will know more soon. The beta is still scheduled to launch as soon as the kinks are worked out.

    Worst case scenerio is, we launch tomorrow morning. I am however doing whatever I can to get it launched today.

    Bare with us folks! And don't forget to check www.fileplanet.com for when the beta is launched."
  • Teflon Mike
    #7033
    szted? menny át ide: itt több az infó + a hülyeség ne rontsd itt a levegőt
  • tcs007
    #7029
    megvan köszi csak nemvoltam bejelentkezve...
  • Sland
    #7028
    A "saját fórumra" való belépsére, muszáj bejelentkezve lenned az biztos. Ha az megvan, akkor jónak kell lennie. Írj a moderátorok topicba, hogy neked nem jön be az oldal.
  • minimize
    #7027
  • Sland
    #7026
    Hát márpedig benne van a FAQ-ban, hogy mikor fog megjelenni...
  • tcs007
    #7025
    bocsika nem köcsögözni akarok ,meg nemis nagyon érdekel az a fórum de azért elolvasnám miket irnak oda ,de nekem nemjön be azon a linken semmi!!! próbáltam fx-be operába is de semmi...
  • Sland
    #7024
    Srácok, tudom hony én vagyok a geci szemét, de ezek a hozzászólásokat, hogy nekem bejön az FP, nekem nem jön be az FP, most 20:17van, van netem, nincs netem, Már 20% nál vagyok, már letöltöttem, most rakom fel, lecsúsztam a kulcsról, hány kulcs van még dolgokat TÖRLÖM. Ott a másik topic, ott szemetelhettek, de ott is beszélhettek ember módjára, ahova az előbb felsrorolt dolgokkal nyugodtam írhattok. Ott senki sem töröl semmit.

    Azt szeretném, hogy ha valaki idegen ebbe a témába kerül, akkor ne unja meg az olvasást 100hsz után a smapperek miatt, hanem tovább olvasva infórmálódjon a dolgkról.
    Nem szeretném ha állandóan OFF lenne, (természetesen ha néha van off az nem baj, mert minden témában van) nameg spam, ezért "rendet" kell tartanom.

    Aki megérti, hogy mit szeretnék annak köszönöm a megértését,
    aki nem az menjen ide
  • Teflon Mike
    #7023
    hát én nem vagyok sikolás :S
  • zsanet
    #7022
    Sziasztok jó estét mindenkinek!
    Sland:látom,hazaértek az iskolások....
  • Teflon Mike
    #7021
    nekem bejön az FP
  • Sland
    #7019
    Oké, de nem kell offolni. Arra ott a másik ;)
  • Sland
    #7018
    Máshogy értelmeztem. Bocs
  • Teflon Mike
    #7016
    kaptál egy ímélt abba ott van a link amivel le tod mondani
  • Sleepy Bone
    #7015
    Hello!
    Nekem volt egy Beta-m CSAK ugyebár megszűnt, tehát le akatrom mondnani ezt a z akármit amivel regeltem, nem tudjátok hogy ezt hogy lehet???
  • TunerX
    #7014
    Nézd a Bannert is.
  • Teflon Mike
    #7013
    filefront? Most akkor honnan a f@szomból lehet majd szedni?
  • Truck Driver001
    #7012
    Szóval ezért nincs BMW a játékba:
    EA email:"they have the license and dont want atari to have it, so bmw is only in NFS junk games."
  • Attila8805
    #7009
    És ezt mért nekem mondod?
    Nem vetted észre hogy én is az offolók ellen beszéltem.
    ON.
  • Sland
    #7007
    lehet menni másikba
  • Attila8805
    #7005
    Ja és pont akkor fogják bezárni a topikot megint amikor kiadják a key-t és utána meg ríttok hogy nektek nem szólt senki.
  • Truck Driver001
    #7004
    Ezis egy megoldás.De én pl másra gondoltam!:D
    Sland!Ha van 10perced,dobd le magad a gép elé,és törölgess szorgosan minden nem ideillő hsz-t!:D
    Ahogy írják befele az új hsz-t,te rögtön törlöd!:D
    Így észreveszik,hogy hiába írosgálnak bizony..Majd föladják!
  • uHs Gerzson
    #7003
  • taylorp
    #7002
    Már volt.
  • Sland
    #7001
    Test Drive Unlimited ÚJ TOPIC
    Itt minden megengedett - lehet spammelni, offolni stb. Na mehettek át ide!
  • gduck
    #7000
    :D Ismerős ;) Én meg a #6619 leírtam hogyan lehet bejutni a 3 reptérre ;)
  • Hogzilla
    #6999
    Találtam egy videot h az egyik kis szigetre hogyan lehet eljutni:D
    katt ide
  • Istencsászár
    #6998
    Pofon 1szerű ilyenkor a megoldás, ott a gumi vagy a saját topik, nyit valaki, vagy te egy tdu beta topikot azt mehetnek oda agyalni és kész... a linket kirakod a bannerban a topikok meg lezárod:) egy kis időre amig át nem mennek.
  • gduck
    #6997
    Természetesen lehet, de ha jól tudom ilyen lehetőség a VGA kari driverekben is van ;)
  • Sland
    #6995
    Offoljatok csak nyugodtan, ügyik vagytok!
  • Bilux
    #6994
    Nick: JPL92_bb (oder egal)
    Passwort: Egal (bitte per mail senden)
    EMail : [email protected]

    segítsetek már rajta
  • TunerX
    #6989
    Azért hasonlítottam a heteket pár naphoz :)
  • examinee
    #6988
    enyii... megmagyarázod nekik mért beszélnek hülyeségröl. Elolvassák és megértik! Nem kell egyböl háborogni!
  • Bilux
    #6987
    Az pénzbe került ez meg ingyen lesz nem mind1 ;)
  • TunerX
    #6986
    Szerintem meg ha hetekig volt a Closed Beta 5000 key-ből, akkor ebből is lesz kb. 2-3 napig. Az meg nehogy már ne legyen elég idő :)
  • reaper4
    #6977
    köszi
  • Dash
    #6976
    X-BOX360-ra már megjelent. PC-re, PS2-re és PSP-re csak 2007. 02. 13-án fog. " Ez mi. FEJEZZÉTEK MOST MÁR BE!!!
  • Videe
    #6975
    Hali! A beállításoknál lehet a brightnes-t állítani??? Azért érdekel mert elég régi a monitorom és sötét.
  • reaper4
    #6970
    mikor is fog megjelenni? csakmer ez a lényegtelen infó nincs bent a faq-ba...