107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Nightwish006
    #6965
    Mivel a minimumban azvan írva, hogy 64 megás vga t&l el, feltételezem sm2 sem kell neki.
    Persze ez elég valószinütlen, de ha ez van írva, és nincs oda írva hogy with shader 2, akkor futnia kéne...
  • Redokee
    #6964
    de tudja ha van kódja és offline csatlakozik :D elvileg...
  • Redokee
    #6963
    lol ezek hasznot huznak abbol h folyamatosan f5 özünk... már néhány f5 után bejön egy teljes képernyős Wendy's reklám :S Gondolom faszán számlálja a kattintásokat és igy most sok pénzt ér eyg hely a reklámnak :S
    hm... csak nehogy ezért huzzák a TDU-t :@
  • kuci06
    #6962
    ezt felesleges volt letöltened, mert régi verzió(closed beta), szóval már nem tudod használni :P
  • Redokee
    #6960
    nem, nem rád irtam... hanem előbb volt itt egy hosszu HSZ csak eltünt már... arra irtam...
  • examinee
    #6959
    A hármas.
  • examinee
    #6958
    FAQ-ba van hogy a game támogatja az x800-as szériákat meg x850 meg egyéb és abba nincs benne szoval nem kell neki!
  • VRSDM
    #6957
    2.0? az biztos kell, még 3.0 is kockázatnék személy szerint

    /6953 - magadra vetted
  • TunerX
    #6956
    Az a Closed Beta... már rég lejárt. Majd ha kint lesz bannerba az Open, azt kell letölteni.
  • Redokee
    #6955
    nem, az még a closed
  • Djemba
    #6954
    S.M 2.0 KELL NEKI???
  • reaper4
    #6952
    és közben csörgőt rázol és villogsz :D lol :D
  • ATi0021
    #6950
    A fileplanet-en találtam egy Test_Drive_Unlimited_Client.zip fájlt. A leszedéséhet fél órát kell várni. Ez jó?
  • VRSDM
    #6948
    énmeg azt imádom hogy nemtudjátok felfogni hogy ez fórum nem cset
    szánalomból nevetek rajtatok...
  • reaper4
    #6946
    ok ha te mondod... (csak azt sajnálom , h nem mentettem el a hsz -eimet amik törölve lettek.)

    és on
  • Sland
    #6945
    1. Nem csak én törlök
    2. Ok nélkül senki nem töröl semmit
  • reaper4
    #6944
    ne akadj ki ezen. ok nélkül törölgetett engem is :) én is imádom :P
  • Teflon Mike
    #6926
    sztem sem lessz ma.... és ma már nem ülök többet ide majd reggel 5kor megnézem (dógozni megyek)
  • Truck Driver001
    #6925
    Miért érzem úgy,hogy ma se lesz kint?:D
    [ünneprontó^^]
  • kuci06
    #6923
    az atari szerverrel kis probléma adódott, de a Beta továbbra is úgy áll, hogy ma lesz feltöltve. pontos idppont még nincs
  • uHs Gerzson
    #6922
    There were probably some difficulties with the server, the beta can however probably today still start, an exact time is so far unknown.

    Voltak gondok a szerveren de lehet hogy a béta még ma kint lesz csak az idő ismeretlen.
  • Torry
    #6921
    Ha jól vettem ki. Akkor szerver gondok voltak, de ma már indul a BETA.
    Persze várjunk meg egy jobban németül tudót:D
  • killer123
    #6919
    Magyrul pls mert 1 kukkot sem tok németül. thx.
  • kuci06
    #6917
    nekem is csak kulcs kell, a játék az csak másodlagos :D

    német atari fórumról:

    Update2: (23.01. 19.30h) Es gab wohl einige Schwierigkeiten mit dem Server, die Beta kann aber vermutlich heute noch starten, ein genauer Zeitpunkt ist bisher unbekannt.
  • pirosBoci
    #6916
    de most nem tom mit kell ennyit irogatni meg offolni hogy ki honnan fogja tölteni meg ilyenek mert ma jan 23 a van és feb 13 án meg jön ki a teljes annyit meg kibirunk
  • killer123
    #6915
    Egyet értek. Nekem is a kulcs a lényeg.
  • TunerX
    #6914
    Nekem személy szerint nem az a célom, hogy ma játszak vele, hanem egy kulcsot szerezzek, és ezzel meg is nyugodjak. Torrent meg még lassabb lenne...
  • killer123
    #6913
    Hát én türelmesen várok és majd meglátjuk mi lessz addig is olvasgatom a hozzászolásokat.
  • Torry
    #6912
    Ha kijön szerintem akkor sem fogtok tudni ma vele játszani.
    Fossá lesznek terhelve a szerverek, mondjuk az a VIP jog nemtudom mire jó fp-n.

    De lehet hipp-hopp torrent-en is lesz és akkor csak key kell.
  • Teflon Mike
    #6906
    tudod fórum gomb és bal oldalon fönt vip jogok....
  • gduck
    #6904
    TunerX: Igen
    Reyes: NEM!
  • Reyes
    #6903
    Csak annyi lenne a kérdésem, hogy ha a klienst most leszedem FP-ről, open beta kulcsot meg akkor szerzek (ha sikerül), amikor lesz, az úgy jó? Szal a most letölthető klienshez jó lesz az open beta kulcsa?
  • TunerX
    #6901
    nagyon jó lenne, ha már ma kijönne a cucc, és minimum egy kax-t sikerülne szereznem, ha letölteni nem is (gondolom agyon lesz terhelve). Egyébként a profilok hogyan működnek a TDU-ban ? létre lehet hozni egy profilt, amivel online is lehet játszani, illetve egy olyat, amivel kifejezetten offline ? (ez utóbbiból netán többet is?)
  • TunerX
    #6900
    Én csak GMT-t ismerek :D
  • Nightwish006
    #6899
    én asse tom mi az a EST meg CET meg tököm tudja :p
  • Redokee
    #6898
    Fene tudja de nem is izgat már...
    csak jöjjön ki valaha és nyomassuk és ennyi...
    tegnap azt figyeltem amugy, hogy mi időnk szerint 6-7 fele kezdenek el töltögetni cuccokat FP re... mármint trailerek patchek stb szoval én kb attól várom... meg azt is néztem h az FP nem EST szerint számol, hanem EST-2 (nemtudom kapásbol az zóna nevét) :)
  • Nightwish006
    #6897
    Amint lentébb is írták, 1 admin írt privit 1 német srácnak atari forumon.
    Oda azt írták neki, hogy ha minden igaz ma fetnelssz, de nem tuti.
    A kérdés, hogy hol ma :D
  • Teflon Mike
    #6895
    OFF:

    Redokee: Ügyesek vagyunk :P
    Berlinboy6329: Nézd meg a faqot...

    ON:
  • Redokee
    #6893
    ti hol olvassátok a betával kapcsos infokat? nem igaz h nem tud semmilyen admin vagy valami róla h mi történikk... (technikai hibák, mi....:D:D)
  • Sland
    #6892
    640x480 vagy 800x600 :S