107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • LeonSilver
    #13595
    Tessék
    Mondjuk ezt a hatalmas méretet emilben is simán ellehetett volna küldeni :)
  • Soneji
    #13594
    én sajna nem tudom hova. ha csinálsz valami ingyenest akkor szívesen fölteszem
  • Tomy Lee
    #13593
    Szépenkérek valakit,hogy töltse fel nekem valahova az eredeti weather ini file-okat amiket a nightmod cserél le.Fényszóró nélkül nem tudom használni a mod-ot mert van pár hely(verseny)amikor éppen tök sötét van:(Visszaállítanám eredetire.thx
  • Tomy Lee
    #13592
    Kawa mocival elég szépen száguldozok már.
    Bár Salen-t,Enzo-t és még 1-2 "A" kategóriás verdát eddig nem sikerült online legyűrnöm de küzdök velük:)
    Láttam videot,hogy motorral kiállt egykerékre az illető és a szemben jövő játékostársa autóját átugratta.Nah ezt nem tudom megcsinálni nem jön össze.
  • I.C.ram
    #13591
    Itt egy másik hasonló oldal
  • I.C.ram
    #13590
    Amúgy itt nézz szét: http://www.worldlicenseplates.com/

    Hátha megtalálod. Van külön "EUROPE" alkategória is az "E" betűnél.
  • I.C.ram
    #13589
    Nem tudom sajnos. Mert mindig este, hazafelé jövet láttam az utcámban. Rendszámát soha nem figyeltem. Viszont vicces volt, hogy tök lassan jött, aztán ahogy ránéztem padlót nyomott neki :D Mintha csak imponálni akart volna :)

    Meg lakik az utcámban egy csávó, aki elég fasza járgányokkal jár. Egyszer Porsche, egyszer S4 cabrio, meg van egy Cayenne is. Eléggé el vannak eresztve itt a környéken a csávók.
  • hykao #13588
    Magyar rendszámos az? Nem bírok rájönni milyen rendszáma lehetett.
  • I.C.ram
    #13587
    Habár valószínű, hogy inkább narancs volt az is, csak este láttam mindig.
  • I.C.ram
    #13586
    Itt az egyik közeli night club tulajának van egy sárga Gallardo-ja, meg lakik a környéken egy piros is, amiből azóta sem láttam többet, sőt még képeken sem láttam pirosat.
  • hykao #13585
    Ehh délután Budán egy Gallardo fékezett be mellém az egyik pirosnál, pont ugyanolyan narancssárga, mint amilyen a játékban is van... :) ...épp csak a rendszáma nem TDU-505 volt, hanem valami monacói lehetett (bár a címer másmilyen volt...)
    A sofőr egy fiatal szőke csaj volt, többet nem láttam belőle, mert baseballsatyek volt rajta, és mélyen a szemébe húzta... :)
  • dashed_
    #13584
    hmm hat en most ertem el a champ szintet de ez a hc mode vmi vicc:)
  • I.C.ram
    #13583
    Legközelebb gondolkozz el, hogy mit kérdezel... Honnan a frászból tudjuk, hogy az általád x. alkalommal megcsinált verseny után minek kell jönni?
  • czky
    #13582
    The Narducci Loop a neve.
  • czky
    #13581
    Kösz a semmit! Nagyon jó poén volt...
  • wantonly
    #13580
    Ez biztos, hogy a videókártya miatt ilyen, meg enyhén optimizálatlan a játék ezek szerint.. Azt nem értem, hogy a menüben, mi az a dolog, ami miatt így akad, hogy még az egér se mozdul meg csak fél perc múlva. Odáig, hogy jáccak is már nem jutottam el.
  • autoszimulator
    #13579
    Nah srácok találtam egy nagyon király oldalt, mellyel orvosolható a sok kérdés, hogy hogyan fog menni.
    Kattintsatok ide, (FONTOS HOGY INTERNET EXPLORERREL NYISSÁTOK MEG), majd nyomjatok a TEST-re. Kicsit dolgozik, telepít egy activeX vezérlőt, azt hagyjátok neki, nem vírus, majd kiirja, hogy a ti gépetek mennyire ajánlott a játékhoz ;) 3 felett már szépen el fog futni! Az alatt a grafikával kell variálni a folyamatos futáshoz, de az még belefér. Az 1 és 2 között már nagyon necces!
  • Soneji
    #13578
    nézd meg mit írtam
  • I.C.ram
    #13577
    Én Athlon XP 2400+ (2Ghz) 1giga ram, Ati Radeon X850Pro-val nyomom, és viszonylag jól fut.
  • wantonly
    #13576
    Jövő héten jön meg a ram-om, lesz 1G, viszont ez akkor sem fog menni sztem..
  • Szasza20
    #13575
    Valaki tudja hogy lehet bemenni autóval a Repülőterekre?
  • I.C.ram
    #13574
    Proci viszont bőven jó. Vegyél legalább +512 ramot. De új VGA sem ártana.
  • I.C.ram
    #13573
    Azért azt te sem gondolhatod komolyan, hogy 512 rammal vágsz neki. Meg az a 9600 Pro is eléggé ingerszegény.
  • I.C.ram
    #13572
    Nem messze a 22.-től.
  • plastixtore
    #13571
    hi

    hol lehet autokat tuningolni?

  • wantonly
    #13570
    Kherájj ez a játék..

    640x480, levettem mindent minimumra, legújabb driver, friss winfos és úgy akad, hogy még az egér is fél perc múlva mozdul meg, még kilépni se tudtam.. De nem is tölt csak fél percenként megjelenít egy képet. Közben egyszer beindult normális sebességre, de kb. 10mp-ig tartott és megint diavetítés lett belőle. A karakterválasztásnál még az egeret sem tudtam rávinni a kiválasztásra, úgy akadt. Igaz, hogy nincs jó gépem, de azért ennyire.. A64 3000+, 512, 9600pro.
  • ST220
    #13569
    csak azért raktam be, (nem felvágásból), mert írtad, hogy 40.000.000 elköltött pénz ingatlanra, az több mint ami a játékban van
  • czky
    #13568
    Srácok!
    Hol található a 44. Time Attack verseny? A térképen csak 43 látható és ezek mind kész vannak már.
  • Soneji
    #13567
    igen. és?
  • I.C.ram
    #13566
    Ha arra pályázól, hogy párhuzamosan lehet játszani 1 cdkeyjel, viszont 2 profillal, azt felejtsd el.
  • AntiHero
    #13565
    Csak akkor űlsz ha no money.
  • rvn
    #13564
    azt hogy lehet h leülnia büntit és nem kifizeni?
    mert nekem mindg csak okot lehet nyomi a fizetésre:S
  • hykao #13563
    Hát mivel nem próbáltam ki, mert nekem elég egy online profil...így csak azt írhatom, hogy szerintem... :)
  • ST220
    #13562
    Márpedig én ennyit költöttem házakra:



  • Prank
    #13561
    én egyszer börtönbe kerültem, úgy 30 másodpercre... azt hiszem azért, mert nem tudtam kifizetni a büntit...
  • Soneji
    #13560
    hogyhogy elkaptak? mikor keresnek? volt már hogy kicsit nekifeküdtem a járőrautónak de nem történt semmi. egyszer meg nekiálltam direkt bántani őket, akkor is csak fizetni kellett nekik.
  • reaper5687
    #13559
    Bakker, egyszer nem kaptak el a rendőrök?
  • autoszimulator
    #13558
    Lamborghini MURCIelago. Egy autó.
  • Soneji
    #13557
    és az is biztos, hogy én vagyok az egyetlen aki egyáltalán veszi a fáradságot, hogy rendesen írjon.
  • Soneji
    #13556
    egyértelmű.
    mi az a Murci?