107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • XuChi
    #13636
    Az lenne a kérdésem ogy a fékes problémát megoldották??

    Mert a bétába csak satu fékem volt.

    kis off. szeretnék venni egy kormányt a játékhoz de nem tom hogy miet vegyek. gondolkodom hogy force ex-et veszek dew nem tom hogy mik a tapasztalatok vele kapcsolatban.

    ON.
  • Me0w
    #13635
    Nekem nagyon hianyoznak a bmwk a jatekbol, lehet nem kaptak licenszjogot hozzajuk :( Bar erdekes, hogy mercedesbol meg egy rakat van.
  • atomboy
    #13634
    Nem mindenhol.
  • Vlala #13633
    Hűha, milyen konfiggal van ilyen jó grafikád? :)
  • 3P
    #13632
    Köszi a választ. Tényleg popup-ok vannak lelőve, de sajna proxy szinten, így bentről nem fogom elérni már az ilyen tartalmat.
  • Mattboy
    #13631
    Köszönöm!
    Erre nem is gondoltam!

    Peace
  • gduck
    #13630
    Éppen hány emberkét látsz Online. Ha 1, akkor egyedül vagy :(
    Max 8 lehet!
  • Mattboy
    #13629
    Van egy kérdésem.
    A GPS-en van egy kis emberke jel...és mellette szám...
    Mit jelent?

    Thx
  • bertino
    #13628
    kurvára merem remélni, teljes lázban vagyok már ugyis a Stalker miatt, ami tegnap jelent meg :)
  • Kit--Kat
    #13627
    Tuti hogy holnap már lesz?
  • M@TriX
    #13626
    1987 - 2007 ;)

    Lamborghini Countach




    méltó utód, az új rész
  • bertino
    #13625
    1 nap srácok, 1nap !!!
  • Tomy Lee
    #13624
    Helyenként van csak full sötét,általában erdő széli utakon nem látom az utat csak a másik járművek világítását.Olyankor nincs is gond mert kikövetkeztetem az útirányt de ha nincs forgalom akkor csattanok elég szépen fáknak oszlopoknak.Probáltam hdr-el és annélkül is ua.
    Brightness-t ha felhúzom lcd monitoromon akkor + nappal nem tetszik a kép.
    Nagggyon hiányolom a világítást a járműveimen:(
    Mind1 Leonsilver által belinkelt file-okkal lecseréltem az eredetire.
  • manutdzoli
    #13623
    Megjelent már a játék???
  • InfiniteReality
    #13622
    Próbáljatok menni egy Tour of the Island-et, a realisztikus napmozgásos night mod-dal. NAGYON JÓÓÓÓÓÓÓÓÓ! Legalább megyek még 2x-3x így:)
  • Soneji
    #13621
    ötmillió játékpénz az ötezer forint. sárga csekken fizetve 5300.
  • M@TriX
    #13620
    haj-haj, elveszitek a játék lényegét. persze engem nemérdekel, basszátok el nyugodtan, én kiélvezem az tuti ;)

    most kuporgattam össze 300e-t egy '84-es Ferrari 288 GTO-ra.



    hamarabb is meglett volna, de ellátogattam a Lotus szalonba és a V8-as Lotus Esprit-et sajnos muszáj volt vennem, mert bagóért vesztegetik ;)


  • Truck Driver001
    #13618
    Éjjel-nappal játszol a játékkal?Tegnap mégcsak 14misid volt.Ma már 34!:D
    Ha odaadom a mentésem,nem csinálsz egykis pénzt nekemis?:D
    Olyan 5milla elég lenne!:D
  • kaposi1
    #13617
    Ok,rendben van valami utalas a sajat palya keszitesere,de en azert nem egeszen errol irtam.
  • autoszimulator
    #13616
    Őőő, többször is próbáltam IE alól, nem az a probléma, hogy blokkolja a pop-up ablakokat? mert ugye uj ablakban nyílik meg a FAQ is töbek között.

    Profilod nem lesz jó onlineba, a versenyek viszont ugyanugy meglesznek, mint amiket offline-ban nyomtál, s ezek AI ellen mennek, csakugy mint offlineban. De lesznek plusz küldetések, amiket az online lehetőség adnak.
  • 3P
    #13615
    Érdekes apróság a banner kapcsolatban. A céges gépemnél elég hiányos jelenik meg a banner. Pl a F.A.Q. és az off topic link-eket nem látom. (Explorer van a gépen).

    Lényeg a lényeg a F.A.Q.-ban meg akartam nézni, hogy milyen infók vannak az online versenyzésről, de ugye nem jutottam el oda.
    Szóval a mostani off-line profilom gondolom nem lesz jó online-ba? Ha készítek egy új profilt amit on-line akarok használni, akkor a futamokban mindig csak élő ellenfél lesz, vagy gépi? Bocs, ha láma dolgot kérdek, de egyáltalán nem próbáltam eddig on-line. Szóval az érdekelne, hogy mennyire külön el az on-line és az off-line rész majd és ha indítok futamokat akkor miként lehet on-line profil mellett élő és gépi ellenfél ellen menni?
    Bocsa a láma kérdésért (biztos az) és ha F.A.Q.-ban bent van a válasz úgy elég, ha linket adtok a F.A.Q.-hoz, mert mégegyszer írom a céges gépről a banner eléggé hiányos és pont ez nem látszik (otthoni gépen Opera alatt ok).
  • hykao #13614
    Pl: #13416
  • kaposi1
    #13613
    Nem tudja valaki megmondani hogy a kis szigeten valo korpalya mikor lesz elerheto?Es majdan hogy fogok eljutni oda?
  • kaposi1
    #13612
    Lehet hogy igazad van, de csak egy szamot jelolj meg ami errol szol.
    En meg nem olvastam rola.
  • autoszimulator
    #13611
    Otthoni CRT monitoromon nekem is nagyon sötét max brightness mellett is. Az ittenin viszont nagyon jó, tehát monitorfüggő, de elég lenne kis fényerőt tenned rá videókari driverből és már jó is lenne :)
  • Lyan Kyj
    #13610
    oh, I see...thx
  • hykao #13609
    Pontosítsunk! NINCS PÁLYASZERKESZTŐ! Saját versenyek készítésére alkalmas EDITOR van csupán! Arról pedig már kismilliószor volt szó...max. kaposi1 kolléga nem olvassa elég tüzetesen a topikot...
  • Me0w
    #13608
    Ne is mondd, tegna pegesz nap csak vezettem. Nem verseny, csak ugy, osszevissza. Probalgattam a szalonbol a verdakat, meg baratkoztam a tajjal, es valahogy elszaladt 8 ora :) Borzalmasan addiktiv :(
  • hykao #13607
    Érdekes, nálam éjszaka is lehet látni az utat, és még az AI vagy az online játékosok járműveit is. Lehet, hogy nálad sötétebb a kijelző. HDR-rel játszol?
  • Lyan Kyj
    #13606
    és a pályaszerkesztő a sziget útjaira "korlátozódik", vagy külön is építhetsz versenypályát, saját kanyarral, stbstb?
  • kaposi1
    #13605
    Sziasztok!
    Erdekes hogy meg senki nem emlitette meg a forumban hogy milyen kiraly a jatekban a palyaszerkeszto mod. Tegnap delutan tobb orat azzal szorakoztam hogy egyeni palyakat szerkesztettem.Eszmeletlenul jo. Magad jelolod ki a startot,hany ellenorzopontot akarsz, legyenek rendorok vagy sem,legyen trafi vagy sem, milyen kategoriak indulhassanak.Szoval a szerkesztesben a hatar a csillagos eg!!!!!
  • InfiniteReality
    #13604
    TDU leghamarabb holnap. Most hívtam fel a SevenM-et. És akkoris esetleg délután.
  • JohnnySmith
    #13603
    De lehet a Forza Tunnernél. Minden olasz márkát ott kell.
  • Tomy Lee
    #13602
    Lambo tuning??Nem lehetséges Lamborginit tuningolni?
    Jah van 1 panaszom a játékra:nem hagy aludni:)
  • Tomy Lee
    #13601
    Köszönöm!
  • Synit HUN
    #13600
    Nem. Itt még csak a 19.-e van.
  • ChevyG #13599
    köszi
  • Soneji
    #13598
    a villáskulcsoknál.
  • ChevyG #13597
    kocsit hol lehet uprade-elni?
  • XuChi
    #13596
    Hát itt a 20.-a. Remélem ma este ha benézek az 576-ba akkor már ott fog figyelni a tdu a polcokon.

    Jó lenne már nyomni.