107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • predakon
    #15583
    20:00 jó nektek? legyünk minnél többen
  • Danman
    #15582
    NOD32-t használok működik a multi..egy kérdés routered van? Mert én ha azzal tolom (családi 3 gép van -.-) akkor nem látok senkit, cask mapon.Viszont tapasztalatom szerint, ha átkötöm direktbe a modemet a géphez akkor tökéletes már amennyire az lehet..amúgy a talik a lenti klubnál vannak, diamond head beach, a kráter alatt...este majd jöjjön oda aki pajtás akar lenni és meghívom=>
  • AdaKiller
    #15581
    na akar most vki klubhoz csatlakozni, mert akkor szívesen felveszem
  • Gabor_(HSF)
    #15580
    Ja és single-ben 89%-ig tudsz eljutni..
  • Gabor_(HSF)
    #15579
    Nem! csak annyi a dolgod,hogy beautózod a még felderitettlen utakat..
    A téképen látni fogod, melyik utszakasz szürke még...
    Ezután előkerülnek a hiányzó küldetések.....
  • autoszimulator
    #15578
    Járkálj körbe a szigeten, ezzel utakat/küldetéseket felfedezve, vagy használd a bannerban található térképeket, melyeken fel vannak tüntetve.
    Ezenkívül a 100%hoz még sokminden kell, autók, tuningok, házak, ruhák. A házadban találsz infót róla, melyikből hol tartasz.
  • predakon
    #15577
    ESTE szóljatok mikor találkozunk !
  • predakon
    #15576
    Mekkora jót motoroztam most egy német sráccal, kb 40 percet toltuk. ő ducati én mv agusta f4.. Amúgy a nod32 megoldotta a problémát, mostmár sokkal gyorsabban látom az embereket :)
  • np
    #15575
    A játékban 64 százaléknál tartok, és már megcsináltam minden versenyt kivéve modell, a stoppos, a csomag, és az autó szállítós feladatokat, de a térképen nincs ezek közül egy sem, hogyan tudnék tovább menni. Vegye még autókat vagy házat és akkor ad még verseneket.
  • DJ BP
    #15574
    de vajon mi lehet? kezd idegesíteni
  • magus
    #15573
    milyen driver van fenn neked?
  • predakon
    #15572
    12/1 es net, szal avval nincs gond.
  • predakon
    #15571
    hihi némát srác nem bírta hogy lenyomtam a 3as tuningos mv agustámmal :D
  • ZiP90
    #15570
    testdriveunlimited.com-on communitynél bereggeltem, és küldött visszaigazoló mailt, de a link ami benne van nem müxik... nektek volt ilyen?
  • gematta
    #15569
    magus
    nekem megy 1024*768
    és hdr is be van kapcsolva
    amd a64 3200+ 6800 1.5 gb ram
    szer vga driver
  • Gabor_(HSF)
    #15566
  • Szabi1991
    #15565
    kormány nincs bedugva ?
  • DJ BP
    #15563
    úgyértem, hogy aki látja is a játékosokat

    amúgy milyen neted van?
  • magus
    #15562
    1024*768, medium, no aa, játszhatatlanul akad

    amd a64 3000+, 7600 gt, 2 giga ram

    vki vmi ötlet, hogy miért csinálja? vagy hogy mit kéne csinálnom? : (
  • JetiRulez
    #15561
    Helló!
    Alíg várom, hogy kipróbálhassam, de amíg nincs pénz új masinára ez nem fog menni. Addíg élvezzétek helyettem is.
  • Soneji
    #15560
    nosza rajta! lássuk!
  • predakon
    #15559
    nekem az van, de ettől függetlenül megy a multi, csak érdekes :S
  • DJ BP
    #15558
    egyet kérdeznék, NOD32-t használsz?
    És van olyan, aki nod32-t használ, és működik a multi?

    Csak hátha :)
  • Sland
    #15557
    Soneji, megtanulnál képet beszúrni?
  • Gabor_(HSF)
    #15556
    Ezt meglehet csinálni 2 percen belül is
  • Soneji
    #15555
    [img=http://img44.imagevenue.com/loc392/th_31546_TestDriveUnlimited_2007_03_25_16_04_04_92_122_392lo.jpg]
  • predakon
    #15550
    basszus én ezt nem vágom, ha látom az embereket pirossal a térképen? akkor a játékban miért nem látszanak?? valakinek ez folyamatosan jól megy???
  • DJ BP
    #15548
    vagy mit próbálhatok meg csinálni?
  • Kit--Kat
    #15547
    Hogy vannak ezek az esti dzsemborik?
  • DJ BP
    #15546
    néhányan biztos olvastok más fórumokat, külföldit pl., volt már ilyen problémáról szó? Hogy a térképen látok játékosokat, global ranking is működik, de játékban nem találkozom senkivel :(

    Belegondolva lehet nem is a sávszél a ludas, hiszen GT Legendsben 15 játékossal is jól működött a multi...
  • V43 1105
    #15545
    Nekem is volt már, mondjuk múltkor száguldoztam Gallardoval, láttam két németet előttem, villogtam a lámpával, és lehúzodtak, aztán mondtam nekik hogy köszi hogy lementek.., míg máskor valami ökörmagyar elkezdett dudálni, lehúzodom és nekem jön...
  • gematta
    #15544
    Hali
    mért van az hogy néha kiesik az
    autó irányitása
    akarom mondani
    ha végzek egy feladatal
    és sikerül nem érzékeli hogy gázt adok?
  • AdaKiller
    #15543
    4 fele visszaérek a dolgomról, azt jöhet aki akar, dobj egy privit küldöm a képet hova menj, azt felveszlek
  • DJ BP
    #15542
    jó nektek, én továbbra sem látok embereket. :) Sehol nem írnak arról, hogy min. milyen sávszél kell neki, mert arra gyanakszom, hogy 512K kevés neki, de miért nem szóltak erről a készítők?
  • bertino
    #15541
    engem is meghívhatna valaki :(
  • Alexease
    #15540
    Ha mar klub;)
    Valaki majd ismet meghivhatna, mert a Beta-s regisztraciomat (Alexease[HUN]) nem birtam beizzitani, es a boltiverziossal (AlexIsEase) meg nem vagyok sehol;) Jo lenne valami normalis, ismeros arcokkal is talalkozni neha a szigeten;) THX!
  • Alexease
    #15539
    Olyan nekem is volt sokszor;) Bekesen autokzazok a hegyekben valami hangulatos autoval (pl. Jaguar E-Type), szol a radiobol a zene, es latom jon mogottem valami kamikaza ezerrel, lehuzodok jobbra (szinte leallosav), de nekem jon, es ha nem borulok fel vagy repulok a fak koze, akkor addig tol amig lehet:) Ez legyen a legnagyobb orome az egesz jatekban:)) En nyomok egy resetet, aztan autozom tovabb;)))
  • autoszimulator
    #15538
    Én sajnos még billel tolom, mert MOMO megadta magát, G25től meg elment a kedvem, mikor hallottam a váltóhibát, és mondom azzal még várok, hátha előjön vmi hiba, mint anno momo-nál (persze remélem nem lesz semmi).
    Szóval nekem az élvezetek helyett egyenlőre marad a teljesítmény :)
  • Danman
    #15537
    gyarapodunk, gyarapodunk:) olyan 6körül estefele v később klubverseny? jó sokan vagyunk és úgy már az nagyon király:))
  • Alexease
    #15536
    Meg ha nem is csalnanak, akkor sem lehet korrekt a hasonlitgatas a jatekstilus es a lehetosegek miatt;)

    Engem a vezetesi elmeny, az autozas, a hangulat erdekel, azert is jatszom, autozom vele. Es ugy is "vezetek": hardcore mod, full manual, minden segitseg off, belsonezet, kormany, FFB, H=Patter-nes valto, harom pedal, kuplungolas, stb. Egy hosszabb palyan (nehany perc), mar magamra is tobb masodpercet verek, ha csak pillangovaltoval megyek, automata kuplunggal, 2 pedallal. Akkor milyen, amikor osszeeresztem magam egy totalisan arkad kolyokkel, meg ha szabalyosan is megy:))) Fel uton sem vagyok, es O mar beert a celba;)))

    De altalaban eleget teszek a kihivasnak, meg ha 3x jobb is az autoja, es kitudja hogyan megy;) Egyreszt elvezem a vezetest, masreszt neha nem is kapok ki annyira, mert torik, zuzzak magukat, en meg kenyelmesen haladok;))