107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • DJ Skyline
    #15476
    nem tudok alul visszakeresni, fél évig tölt, majd egy üres lapot ad be! úgy hogy ha a következő kérdés sűrűn feltett lenne, akkor elnézést
    szóval, minden meg van, karakter, autó, lakás, vásárlás után mennék az első küldetésre, oda megyek, single player, kiírja melyik helyezett mennyit kap, de nem tudom elindítani a versenyt, sem kilépni, semmit, csak forog a kamera! ez mitől van, vagy mit csinálok rosszul?
  • robotnyk
    #15473
    van ötletem, reinstall xp.
  • robotnyk
    #15472
    mindkettővel megszenvedtem... a triumphosnál a célvonalnál hozzáértem egy autóhoz, így buktam el egyszer. a maseratisra meg elsőre azt mondtam, hogy ezt lehetetlen megcsinálni. :) igaz, épp elfogyott a pénzem azzal, hogy megvettem az mc12őt, és tuningra nem futotta, de taposni kellett keményen, és így is csak tizedekkel értem be időn belül.
  • Soneji
    #15469
    ez
  • Béla9248
    #15466
    milyen klub? és hol?
  • GregMaui
    #15465
    Hi!

    Hmm..az nem túl becses! Köcce a reply-t!
  • Tigristank
    #15464
    Mert ez a kártya még nem támogatja a kettő együttes használatát.
  • predakon
    #15463
    istenem de macerás ez, ott vagyok a klubnál de eltünt a pajti akivel oda mentem :S
  • GregMaui
    #15462
    Sziasztok!

    Lenne egy apró kérdésem!

    Egy Eagle Geforce 7600Gt 256 Mb -os kártyán miért nem tudom egyszerre
    használni a hdr fényt és az anti aliasing-ot?

    Nekem is le kéne szednem feltétlenül egy 93.81-es forceware drivert??
  • ZiP90
    #15461
    Hi, minden olyan magyar klubba be lehet lépni, ahova 1 barátod már belépett...
  • gematta
    #15460
    Hali
    Gamepadot támogat a játék
    Köcce!!
  • Robyeee
    #15459
    Valaki futatta Vistán?Nekem mindíg lefagy rajta!Nincs valakinek ötlete?
  • 1SaSa1
    #15458
    Hellosztok! Nekem 1 ojan kérdésem lenne ,hogy tudtok 1 ojan magyar klubot ahova belehet lépni?
  • Sland
    #15457
    Lehet jelenteni a bugreportban!
  • XuChi
    #15456
    Bocs de mi az a drive o meter???
  • Gabor_(HSF)
    #15455
    Ja az egy kemény pálya.. de lesz még egy maseratis verseny is,ami talán még nehezebb és van még egy kemény triumhpos is...........
  • Szabi1991
    #15454
    nem , az a nap...
  • XuChi
    #15453
    Az meg mi? talán egy szent jános bogár szált be a kocsidba??? :)))
  • Szabi1991
    #15452
    ...
  • REAKTOR
    #15451
    Ha van elég pénzed akkor frex gp
  • Szabi1991
    #15450
    és bocsi Sland , asszem jobblett volna priviben írni :S
  • XuChi
    #15449


    Na szal a kép.
  • XuChi
    #15448
    A tegnap esti bandázás. Amugy mitöl ilyen rohadt sötét a kép?

  • Szabi1991
    #15447
    a képre jobb klik , tulajdonságok , és kimásolod a (kép)linket [URL]
    majd
    és bemásolod a (kép)linket...
  • ZiP90
    #15446
    ok, thx
  • XuChi
    #15445
    OFF:
    Bocsi a láma kérdésért de ha a galériámba feltöltök egy képet akkor azt hogy tudom ide berakni?
    ON:
  • AdaKiller
    #15444
    3. backspace asszem és akkor cancelezve van
  • ZiP90
    #15443
    2. megvan FAQból, sry
  • ZiP90
    #15442
    Na jáccottam pár órát a játékkal, és rájöttem, hogy egy csomó mindent nem tudok :) Így most megkérdezem azt ami éppen eszembe jut:
    1. Mikor csak mászkálsz a szigeten, és nem versenyzel, akkor lehet-e csak 1 személynek küldeni üzenetet, vagy a T gombbal minden közelben lévő megkapja?
    2. Hol tudom megnézni a Friends listát? Hogy tudok felvenni vkit friendsnek (versenyen kívűl!)? Ha vki felvesz engem friendsbe, akkor az én listámon is ott lesz?
    3. Ha vkit kihívok, fényszóróval, és később mégsem akarok versenyezni vele, akkor h. tom megnyomni az oldalsó Cancel gombot? nekem ilyenkor nem megy az egér...

    A többit most nagyjából megtaláltam FAQban :)
  • 3P
    #15441
    Ha nem távolítottad el teljesen az nVidia drivert, akkor később is lesznek problémáid.
  • tzsoltika
    #15440
    kösz, kipróbálom :)
  • Eisenhower
    #15439
    na szoval először is szépjóreggelt. az x1950xt karimmal nem volt vmi rendbe ugyhogy egyenlőre visszaraktam a 7950gt-t (hál isten még nálam maradt ) szoval eddig a játékhoz használtam 93.71-es és 94.20-as forceware-t. most leszedtem a leadtek honlapjárol a 93.81-es drivert ( ftp://ftp1.leadtek.com/entertainment_graphics/Drivers/020907_V10.5/93.81/WinXP(93.81).exe ) és semmi graf bug, és látványosan nőtt az fps, gyönyörűen fut a játék. szoval egy próbát megér.
  • Soneji
    #15438
    a másik kedvenc, csak kár, hogy nincs benne drive-o meter
  • Soneji
    #15437
  • Soneji
    #15436
    ebbe meg az a poén, hogy a célba érkezés után rohant bele a jármű a szalagkorlátba - amikor már nem irányítható. egyébként ez is karcmentes lett.
  • Drephis
    #15435
    ne szpemelj :D
  • Soneji
    #15434
  • Soneji
    #15432
    bizony. csak a faszért nem működik a link.
  • Drephis
    #15431
    valszeg többször nyomott a mehet gombra...
  • tzsoltika
    #15430
    Soneji: UNATKOZOL VAGY MIBAJOD VAN? a képek ugyan azok! 1 hszben nem tudtad volna elküldeni?