107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Jocy10
    #15535
    Nekem tökéletesen fut Vista alatt. XP nél néha beszaggat, Vista alatt meg sem rezzen ugyanazokkal a beállításokkal.
  • predakon
    #15534
    én is klubtag lettem amúgy :)
  • predakon
    #15533
    van valami technika arra, hogy minnél gyorsabban lássam az online embereket?? nem teljesen értem a müködésést, van amikor egy térkép nézés után látok 8 embert, meg van hogy senkit sem talál ez a szar :S
  • Smuge
    #15532
    Sajnos amugy ez télleg igaz , sok nfs-en felnőtt tejfogu elrontja az egészet. Kár hogy nem látnak ennél tovább egyesek , meg rögtön az az elsö kérdése melyik a leggyorsabb auto. Ez a játék rég nem erröl szól. Tegnap is békességbe leparkolok bal fenti parkoloba egy német mellé, dumálunk meg minden , erre jön valaki és képes volt egészen a közelbe lévö szakadékig eltolni minden eröfeszítésével majd lelökött.. Komolyan mondom néha nem tudom hol vagyok
  • Danman
    #15531
  • XuChi
    #15530
    Sajna sok a köcsög aki csal. Ez van.
  • autoszimulator
    #15529
    Meg mikor megyek egy G-s autóval, és a csávó ENZO-val rámbök, h akkor most Race...

    Instant Challenge-ben nem találkoztam még csalóval, de ha megnézed a Single PLayeres versenyek teljesítése után a global rankingot... Van aki ilyen 5 mp odaver a második, tegnap éjjel is említettem egy hasonló hihetetlen telejsítményt.. Aztán akkor elmegy az ember kedve az egésztől, pedig az íze pont ebben lenne, hogy végre van valami adatbázis, ahol össze tudod mérni az erődet másokkal. De így, hogy pont azokat a versenyeket, melyekben forgalom a nehezítés, forgalom nélkül teszik meg, az plusz 5-10 mp tud lenni minimum.
  • Alexease
    #15528
    Ezert jo, hogy lehet baratokat, klubbokat "letrehozni" a jatekban, nem kell veletlenszeru emberekkel versenyezni;)

    Nem sokat mentem online versenyt, de mind szar volt;) Ugy kezdik, hogy leloknek, aztan mint az allat mennek keresztul mindenen, tornek, zuznak;) Es gondolom full automata, full segitseg, kulsonezet, olyan elszabadult NFS-rider-ek:))
  • autoszimulator
    #15526
    Hát a forgalom kivétele alapból csít, akárki akármit mond.. Aztán az autók tulajdonságainak a fabrikálása is előbb utóbb elő fog jönni. Mert amit haxolni lehet azt az ember haxolja is sajnos. És a szerver egyenlőre még nem ellenőrzi a fájlok tartalmát, h megegyeznek-e az eredetivel.
  • XuChi
    #15513
    Sorry.
  • hykao #15512
    Az ilyeneket inkább a másik topikba...
  • atomboy
    #15511
    Ugy emlekszem, a jatek keszitoi Google Earth alapjan csinaltak meg a szigetet. :)
  • XuChi
    #15510
    http://www.visit-oahu.com/

    Egy kis hivatalos web lap.
  • XuChi
    #15509
    Nézzétek meg google earth-el oahu szigetét. Beszarás minden ott van ahol kell lennie. Alig néhány dologban tér el a játék a valós szigettöl.

    FENOMENÁLIS.
  • autoszimulator
    #15508
    Igeen? Azt nem tudtam hogy a 100%-hoz meg van hogy x autót össze kell gyüjteni... Nah mindegy, most már a champion szinten gyorsan jön a pénz, meg tudom venni őket, de eleddig még eléggé szükölködtem :DD
  • hykao #15507
    Ja értem már, hogy mire gondoltál. Hát azt kell, hogy mondjam, érdemes megvenni őket akkor is, ha nem jönnek be annyira! (egyébként az Ascari és a TVR-ek pont, hogy megérik az árukat!) Ugyanis 50 olyan autó úgysem lesz, ami tetszeni fog, a 100%-ig vezető úton pedig muszáj lesz legalább ennyit begyűjteni - akkor meg már miért ne olyanokat, amik amúgy is kellenek bizonyos küldetésekhez?!
  • autoszimulator
    #15506
    Hát ez alatt azt értem, amire egy fillért nem költenék :) pl Ascari KZ1, vagy a TVR-ek. Minden kategóriából van kb 2 autóm, azokat használom, nem kell mégharamdik. És akkor ezeket csak bérelem, aztán 2-10k körül meg is van :) De igazad van, rosszul fejeztem ki magam, nem speciális :)
  • hykao #15504
    Hogy érted, hogy "speciális autókat"? :S
  • Sland
    #15503
    Kurvajó!
    Küldd el priviben, akkor nem felejtem el berakni a FAQ-ba :)
  • autoszimulator
    #15502
    Ez de szar vicc
  • autoszimulator
    #15501
    Csináltam egy kis doksit a V-Rent autókölcsönzök "tartalmáról", mert épp most tartok ott, hogy a speciális autókat bérelnem kellett, és így könyebb rájönni, melyik hol van :) Hozzácsatoltam a bérelhető autókhoz a tulajdonságaikat is, s egy térkép is melyen ábrázoltam a számozási metódusomat is.
  • hykao #15500
    Gondoltam, hogy valami faszság lesz, gyorsan ki is szedtem a linket onnan...
  • Alexease
    #15499
    Ez volt benne (VBS file): "Jó nagy szívás ember ! Mostantol kezdve a cd-rom a gépeden 1020x kinyitódik"
  • Alexease
    #15498
    Ezt meg veletlenul se probaljatok ki, szivatas!

    Eleg ha csak beleneztek a file-ba!
  • hykao #15497
    Adj forrást, hogy honnan van!!! Ne linkelj közvetlenül egy tömörített fájlt mindennemű információ nélkül!
  • AlexCross
    #15496
    még nem tudom melyik hibákat javítja, de sokan mondják, hogy ilyen meg olyan jó.
  • atomboy
    #15495
    Ugyanugy lehet kuldeni bugreportot, mint beta teszt idejen? Remelhetoleg holnaptol en is kereshetem majd a bugokat.
  • XuChi
    #15494
    Sorry én raktam a képet. Csak poénnak szántam :(
  • hykao #15493
    Te, a bugokat ne ide szórjad már, hanem a fejlesztőknek bugreport formájában!!!
  • Szabi1991
    #15492
    lol
  • XuChi
    #15490
    Ezen a helyen lévö oszlop amit a képen láttok az ugy müködik mint egy ágyu.

    Ha nekimegyek kilö a picsbe :)))
  • XuChi
    #15489
  • XuChi
    #15487
  • autoszimulator
    #15486
    Ez sajnos nem egyszer előfordult velem a végleges, dobozos verzióban is :S
  • gduck
    #15483
    Ez az első hivatalos verzió (PC Digital Download) hibája! Akik megvették azok letölthették hozzá a javító PATCH-ot vagy újra az egész játékot ;)
  • XuChi
    #15481



    Kis móka :D.
  • gaspy
    #15480
    ezt nekem írtad?
  • birka1001
    #15479
    kapcsold be
  • gaspy
    #15478
    Hy!
    Azt nemtudjátok hogy nálam miért nem jelöli a térképen az autoszalonokat?
    Állítólag ha már megtaláltam egy szalont akkor utána jelöli a térképen...
    Namost én már voltam az alfa és a nissan szalonban de nem jelöli a térképen:(
    Ez lehet hogy a tört verzó hibája?
  • Eisenhower
    #15477
    köszi hogy szolsz de én mindíg is ugy csináltam hogy driver leszed csökkentett módban driver cleaner lefuttat vagy 2x ujraindít driver felrak. szoval nem ezért volt graf bugos a gamma....