107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • M@TriX
    #16207
    online
  • Pacal17
    #16205
    ja és hogyan lehet használt autót venni?
  • DJ BP
    #16202
    biztos nehéz lett volna :))
  • Me0w
    #16201
    Ezert mondtam, hogy el van kurva :)) Azert nem hiszem, hogy nem neztek at a teszterek a dolgot.
  • DJ BP
    #16198
    nem mert kanyarok közben is lehúzódik, amikor nem láthat :DDDD, de ez legyen a legnagyobb baj :)

    Viszont örülnék ha mi is indexelhetnénk, meg folyamatos fényszóró lenne, mint az NFS5-ben volt, itt is meg tudták volna csinálni :), nem olyan nagy dolog, talán patchben :)
  • DJ BP
    #16197
    nekem is ez volt, amikor szóközt hagytam a nick névben
  • Alexease
    #16196
    Pl. az is pozitiv. Persze, nem mindig huzodnak, csak ha belathato mogottuk az ut - vagyis latnak -, es ha van hova lemenni.:) De kellemes mar messziro latni, hogy az egesz sor indexel, es menekul le a savombol;))
  • M@TriX
    #16195
    gamespy id-édet szépen létrehoztad? élesítetted a jelszót jól adtad meg?
  • M@TriX
    #16194
    pontosan, ez is egy nagyon jó dolog, mintha figyelnének a visszapillantóra, bár mondjuk lehetne, hogy dudálásra vagy villogásra lehúzódjanak, mondjuk ezt nem teszik, de azért ez nem akkora gáz.
  • M@TriX
    #16193
    abszolút egyet értek, hihetetlen meló van a játékban és tényleg nagyon komplex, nagyon részletesen lemodellezték a szigetet és az autókat is az AI-k is rendben vannak, változatos játékmenet, a rendőrök használhatóak, ritka az ilyen "hibátlan" játék.

    aki meg a kis pöcs hibákért nyávog, az nézzen szét egy kicsit autós játékok terén...
  • bertino
    #16192
    viszont az pozitívum, hogy tépek 1 sávban 200mph-el és előttem az autók kitérnek
  • M@TriX
    #16191
    nálam csak olyankor ha nem tud sávolt váltani, mert pl valaki van mellette...
  • M@TriX
    #16190
    le vannak ültetve, a hawaii benszületek úgy szokták... ;)
  • bpeti72
    #16189
    sziasztok lehet hülyének néztek de hogy a bánatba lehet online játszani, mindent úgy csinálok ahogy le van írva a könyvbe mégis azt írja hogy hibás felhasználó név. légyszi valaki segítsen. köszi
  • atomboy
    #16188
    Azert az bosszanto, ha 4 savos autopalyan robog 130al, aztan hirtelen fekez, es lassan, ovatosan a szomszedos savra valt..
  • DJ BP
    #16187
    nem az AI, az út az oka :), kicsit darabos lett, nem tudták kisimítani
  • DJ BP
    #16186
    igazából nekem sincs bajom vele, csak kevés a sávszélem hozzá ez már biztos, talán tudok 2Mbitre váltani majd, ha minden igaz, mert 512 szem egyszerűen kevés, azért nem látok más autót, a ranglistáná is lassú, ezéért gondolom
  • Me0w
    #16185
    Azert a hegyes-volgyes utakat csunyan elkurtak, ne mondd azt nekem, hogy az normalis, hogy az elottem halado AI kocsik mindegyike szikrazik a lejton/emelkedon/bukkanon es altalaban hullatjak az alkatreszeiket :)
  • Alexease
    #16184
    Erosen rendszer fuggo a jatek. Persze kell neki proci, sok memoria es normalis buszsebesseg is.:) De a "szolgaltatasait" tekintve, az amit nyujt, foleg osszehasonlitva mas autos jatekokkkal, mar az is csoda hogy ilyen jol megy;) Szerintem profin ossze van rakva! Irozatos munka van benne. Nagyon komplex az AI, a scriptek, foleg az online lehetoseg miatt, es "nincs" benne hiba! Legalabbis en eddig nem talaltam olyat, hogy azt mondtam volna, hogy ezt elb*szt*k.;) Persze, van itt ott 1-2 poligon csuszas, de egy ekkora meretu "palyanal" az nulla.

    Szerintem a fagyasok, villogasok, durva belassulasok 90%-at a rendszer-software kornyezetnek lehet betudni (rosszul karbantartott rendszer, pocsek virtualis memoria, toredezett meghajto, hatterben futo sok szemet - virusirto, letoltes, tuzfal, egyeb driver/kontroller profil szarok, minden mas program).
  • bertino
    #16183
    nálam se szaggat, egyáltalán
    nem értem miért mondják pcdome-on is, hogy beakad a game, mikor nálam 1 giga/667mhzes PQI RAMal semmi baja
  • Alexease
    #16182
    Nekem igazabol semmi bajom a jatekkal (eredeti). Leszamitva, hogy kicsit lassu (fps), de az meg ertheto. De azert hasznalhato, atlagban azert normalis fps-t produkal (3200+, 2Gb, 6800GT, XP Eng Prof SP2, 800x500 ). Nalam bug, lefagyas, villogas, textura hiba, mentes elvesztese es egyeb anomalia nincs.
  • M@TriX
    #16181
    lehet nem kellene annyit szívnod... ;)
  • gduck
    #16180
    BUG! Megoldás: ALT+TAB kilépsz winfosba, majd ALT+TAB visszalépsz gaméba :D
  • chicco
    #16179
    30 fps hddr nélkül 4x élsímítás 1280*1024
    c2duo x1950 super pro 2 giga ram
  • PeeVee
    #16178
    Nektek is állandóan villog a kép? Mintha valami másik textúra akarna bejönni vagy nemtom... már az intróban is ez volt.. Lehet, hogy ez BETA?:S
    plz help!!:)
  • Lyan Kyj
    #16177
    nálam a két sensitivity maxon van, a linearity meg középen
  • edeleny
    #16176
    Lenne pár hülye kérdésem.
    Saitek kormányom van,van valami speckos beállitás a kormányhoz,mert billentyüvel 1280-fullon szaggatás nélkül fut,game paddal 1150-ben,kormánnyal meg 1024-mediumon is szaggat?
    A kormány beállitásainál a két "sensitive",és a "lineális" mod mit is takar tulajdonképp,mert vagy ugy megyek nagy sebességnél az uton,mint aki be van rugva,vagy kis sebességnél nem fordul az istennek se?
  • Lyan Kyj
    #16175
    pff.
  • PeeVee
    #16170
    Nektek nem villog állandoan? Szal bugos vagymi...?!
  • fsgh
    #16169
    nekem is megy normálisan...minden maxon van és jó:) (kivéve az élsimítást...az 4x szaggat de 2x tökéletes)
  • M@TriX
    #16168
    hát én nem értem, vesszek meg, de nálam nem szaggat egy cseppet sem, igaz az oprendszeremre kényes vagyok és tisztogatom mindig, pedig már nem egy nagy csúcsgépem van, sokkal jobb is van itt embereknek de folyamatos a kép. mégha 350-el hasítok 3-as körözési szintel akkor is....

    mindenből persze gyári és legrissebb, hangk driver, vidk driver, directx... 1024x768 HIGH 4x élsimítás, HDR off...

    néha van, hogy indításkor kb minden 10.-nél, hogy amikor térkép módra váltok áttünedezik villogva valami textúra. akkor egyszerűen kimegyek exitre, újraindítom és már tökéletes is...

    FRPAS-al néztem egyszer, 20 felett van mindig az FPS, de nem szoktam FRAPS-elni mert nem az érdekel, hogy hány FPS, hanem hogy én lássam folyamatosnak ;)



  • Me0w
    #16167
    Egybkent az egyetlen ilyen delivery mission amit mar husszor kezdtem ujra az a koenigsegg-es, az a szemet auto annyira meg tud indulni... persze fekezni nem lehet vele - az enzo majdnem olyan gyors, es megis meg lehet allitani rendesen - ebbol kovetkezik, hogy a hajamat tepem a bu*i billentyuzet miatt ;)
  • Me0w
    #16166
    En ott szivtem meg, hogy 4-bol nem haromba tettem vissza hanem kettobe, majd gazadas - termeszetsen padlogaz, mivel billentyuzet - es kicsit megmozdult az auto segge es leert az utrol... utana mar minden mindegy alapon padlogazzal mentem vegig es mindent megusztam ;) Majd screenshot es retry :P
  • M@TriX
    #16165
    hihi ;)

    én így ritkán járok, de csak azért mert az utolsó negyedben már nagyon vigyázok. addig azért nyomom. de volt már, hogy 3/4 távnál egy barom lefékezett előttem, meg volt olyan is, amikor egy ilyen táv alatt legalább három akkora mákom volt, pár mm-errel hülye autósok között húztam el persze satufékkel, néha kivert a víz ;)

    de az autós küldiket azt én is mind Perfect-re csinálom, király verdákat lehet vezetgetni... ;) kiélvezem
  • gduck
    #16164
    OFF:

    De! :D Ha PCIe-re váltok, akkor nem sajnálom kidobni az ócsó alaplapot. Amúgy stablian műkszik és a i865 csipszet egy egészen jól sikerült széria ;)

    ON:
  • gduck
    #16163
    Áhhh.... A lényeg hogy minél előbb visszakapja a kölcsönző az autót :D Ha picit összetörik nem baj ;)
  • jui
    #16162
    Van már patch a játékhoz?
    honnan lehet letölteni?
  • Tomy Lee
    #16161
    Igen ő az:Syncro W12-es motorral 5,6 literes 420 pacis.
    Kemény!
    Összes teljesített feladat?Hát az még odébb van:(
    Máshogy nem tudom beszerezni?
  • AntiHero
    #16160


    Gondolom ez az eggyik készitő!
  • Alexease
    #16159