107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • atomboy
    #16543
    Hat ezt megszivtam... Tul keson fekeztem, a kor utan allt meg, tolaltni akartam, de lejart az ido.. A csaj meg duhosen kilepett... Utana probaltam meg haromszor, de annyira felbosszantott, hogy mindig utkoztem civil autokkal, nem sikerult eljutnom...
  • robotnyk
    #16542
    mit tudunk, későbbi autó csomagok fizetősek lesznek? egy youtubeos komment alapján xboxon az.
  • Alexease
    #16541
    Nekem a rendorokkel eddig nem volt eddig, nem buntettek meg:) Persze utkoztem en is, de utana ovatoskodtam;)

    Ami mar kicsit bosszant, hogy eddig belefutottam 3-4 olyan versenybe, ami mar erosen elarkadosodott;))) Extra autok, tobb mint 300km/h, dimbes-dombos szerpentin, hatulrol indulok, szetfustolnek, nem latni semmit, lokdosnek, letolnak, elem lokdosik a forgalombol az autokat, a rendorok azonnal keresztbe allnak az uton, stb.:) Ilyen sebessegnel, ilyen kanyarokban mar nem gyozok pedalozni, valtogatni, radasul a szintkulonbsegek miatt semmit nem latni az autobol:( Raadasul ilyen sebessegnel, forgalomban erosen esik az fps is, ami durvan szerencsejatekka teszi az egeszet;)

    Persze, nem lehet minden versenyt mindenre kulon-kulon optimalizalni, igy ezeket egyszeruen kihagyom:)))
  • sharky12
    #16540
    Találkozott már valaki olyannal, hogy nincsen hang? Föltettem a játékot, el is indult és néma csönd van.
  • AntiHero
    #16539
    Móó volt ma tali?
    Mindegy mert nyertem pókerenYes 30$. Go TDU
  • Lyan Kyj
    #16538
    nem használok semmi speckót.

    Ahogy Alexease is mondja, ütköztem, csak azt nem értem, h a 3 csillag hogy lett akkor meg. A szembejövő sávban a második kocsi is belénkdurrantott és azt is rászámolta volna? Lehet ez a megoldás.
    Csak máskor azt figyeltem meg, h ha a másik ütköző sebessége nagyobb, mint az enyém, akkor azt az ő számlájára írja... na mindegy, lényeg, h akkor ez egy valós dolog, szal vigyázni kell...

    zenéket én is lecseréltem, de inkább a tartalom miatt. Nálam ez a túldübörgés csak bizonyos kocsikban van, gondolom a sportosabb, mélyládásakban.
    Ami viszont tetszik, hogy az alagútakban sistereg a rádió, mint IRL.
  • dashed_
    #16537
    hangkartya hardware accelerationt kell lejebb venni basicre.. sajnos bug nem csak nalad van ez
  • DJ Skyline
    #16536
    akkor lehet nem tetszik neki az alaplapi integrált kártya!:D de eddig 1 játékál sem volt gond!
  • robotnyk
    #16535
    hm, nálam nagyon jól szólnak
  • DJ Skyline
    #16534
    játékban viszonylag jó zenék vannak, de ultra fos minőségben! ha olyan a szám, amiben sok a basszus, akkor dübörög az egész, mintha a fülhallgatót maximumra tennénk! nem tudom hogy nálam a hiba, vagy másnál is van ilyen!
  • Alexease
    #16533
    Ha jol latom, mindket helyen eppen utkozol. Nem toltal valakit folyamatosan?! Ha igen, azt a program szandekossagnak veszi, es jogosan azonnal buntet!!!
  • DJ Skyline
    #16532
    ha az NFS-re is több időt fordítanának, az is oda tenne, mint a régi szép időkben, de az EA ráállt erre az 1 év alatt csinálunk egy új epizódot c. dologra! :| és az is abból ál, hogy az autók felét átrakják az előző részből, és megtoldják pár új kocsival, lehetőséggel, környezettel, egy gagyi sztorival, és ennyi
  • Szasza20
    #16531
    Osztom a véleményt! Én se csalódtam a játékban! Haverokkal amikor néztük az előzetes videókat akkor mindenki mondta hogy várjunk azért vele, mert hogy majd az írányítás milyen lesz meg mennyire lesz szimulátor! És amikor kipróbáltuk, Ámult mindenki hogy tényleg azt kapta mindenki amit várt, meg látott a videón! Én nagyon sokat játszottam a Most Wanted-al meg a többi NFS-el, nem mondom hogy szar, mer az összeset kipörgettem! De azért ez odatesz neki!
  • robotnyk
    #16530
    azt látom, hogy eredetid van, de nem használsz esetleg valami cr4cket, hogy ne kérjen cdt indításkor?
  • Gabor_(HSF)
    #16529
    Nos... letnyomtam immár harmadszor is,ezuttal már online,csináltam én is egy club-or (HSF)_Hungarian névvel,úgyhogy szivesen mennék én is gamálni veletek...
  • Lyan Kyj
    #16528
    ez is multi... de nem hiszem, h 3-as riasztásért kaptam, mert mint látod, két kanyar után megint kaptam egy 40k-sat, annyira vadul meg nem vezetek:P
  • autoszimulator
    #16527
    Nekem ezt csak multiban csinálja :D 2es körözés esetén nem rendőr jön, hanem a büntetés -.-
  • DJ Skyline
    #16526
    index is van minden autón, csak te nem tudsz indexelni! na nem mintha attól jobb lenne a játék!
  • robotnyk
    #16525
    hát, ki mit várt.. én mikor először olvastam róla, az utóbbi test driveok alapján a "ki nem szarja le" jött elő belőlem. és tényleg csak azért mondom, hogy lehúzás, mert pcs szimulátort, vagy arcade versenyt sem tudnék sokat mutatni, amiben a tdu közelébe ér az autók megjelenítése, és ehhez képest 10/7 az író szerint.
  • Sipka
    #16524
    bazz, az összes autónak világít éjjel nappal a lámpája, csak a sajátomat nem lehet bekapcsolni?! Ráadásul a villantásnak sincsenek látható jelei, hát ez király... :-(
  • hykao #16523
    Hát én nem tudom, de én nem csalódtam benne. Az előzetes videók alapján árkádosabbnak tűnt, ahhoz képest kellemes meglepetés volt. ...és mondom ezt mindannak ellenére, hogy nálam bizony akadozik...

    Ebben a kategóriában nemigen van mozgás. Az NFS sorozat rég elment másfele... Talán a WR széria hozza még a régi NFS-ek fílingjét, meg most a TDU... Vagy van még valami, amiről lemaradtam volna?
  • I.C.ram
    #16522
    Jól nyilván, de a cikkíró is biztos baromi elfogult volt, mert elég sokan csalódtunk a játékban, és ilyenkor mindig félrehúz a szív.
  • hykao #16521
    Ne fáraszd magad! Az a fényszóró nem fogja az utat bevilágítani. Amúgy az éjszakai mód úgy lett belőve, hogy még éjjel, sötét helyen is látni lehessen azért.
  • robotnyk
    #16520
    8 alatt akkor is lehúzás. de ha azt veszem, 7.6 a nfs carbon, akkor pláne.
  • hykao #16519
    Hát azért ez nem ilyen egyszerű. Szerintem a ketegória legjobbja jelenleg. A kategóriáján belül kéne osztályozni, nem? Mi lenne a 10-es a kategóriában? A Carbont ráadásul többre értékelték! Na ne már...
    Grafika 7-es? Melyik ilyen játéknak jobb a grafikája jelenleg?
  • Sipka
    #16518
    ja, azt már próbáltam, menüben asszem emergencynek írja, nekem nem műxik, azért thx...
  • Lyan Kyj
    #16517
    enter
  • DJ Skyline
    #16516
    enter asszem
  • Sipka
    #16515
    és mivel villogtat alapból?
  • Lyan Kyj
    #16514
    azért kezdtem újra, mert a régin kaptam egy 150k-s ugyanilyet még eléggé az elején.. rohadt idegesítő


    Sipka, nincsenek lámpák, csak a villogtatás...
  • Sipka
    #16513
    Valaki segítsen abban, hogy fel lehet kapcsolni az autó lámpáit? Feltettem ezt a nachmodot csak hát elég sötét van helyenként, meg egyébként is jó lenne, ha lehetne...
  • I.C.ram
    #16512
    Hát ahhoz képest, amire sokan számítottak, szerintem ennél még kevesebett is kellett volna kapnia. Ha csak úgy jött volna a semmiből, akkor jóval többet érdemelne.
  • TPG
    #16511
    Ilyen nekem is volt már de csak akkor mikor elértem a 3. fokozatot.
  • gabi89
    #16510
    Ilyet még nem láttam.De ez azért elég durva dolog hamar elfogy fogyni a pénzed ha minden második saroknál ilyen lesz :D
  • hykao #16509
    A GAMESPOT -on kissé lehúzták a játékot szerintem...
  • fery02
    #16508
    Eredeti verzió? Amúgy érdekes.
  • Lyan Kyj
    #16507
    Na erről beszéltem a múltkor..WTF???????????
    Semmi rendőr, megyek mint állat, aztán egyszer csak kiírja...




    LOOOL, Ezt meg 2 sarokkal később...
  • kaposi1
    #16506
    Ha olvastad volna az előzö hozzaszólásaimat akkor tudhatnád hogy nincs otthon netem.Így volt egyszerübb, mivel a tv és a pc nem egy szobában van.Álltalában éjjel játszom, és a kisfiam alszik abban a szobában ahol a gép van.A gép és a tv clonban van összekötve, igy a monitort nyugodtan kikapcsolhatom hogy ne zavarjon senkit.Bocs hogy ekkora hibát vétettem hogy nem a prinscreent választottam.Elnézést ha másokat irritált a felvétel.De én ugy gondolom hogy idáig mindenkinek csak segíteni próbáltam idáig a fórumban.Ha reagálsz rá akkor majd csak holnap, mert most megyek haza.
  • fsgh
    #16505
    10éve nem nézel tévét?:OOOO az durva:D nem vagyok tv függő(napi egy óra hétköznap)de egy hétvégét pl meccsnézés nélkül el nem tudnék képzelni:DD
  • Szasza20
    #16504
    Mer ez TV?