107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • atomboy
    #16750
    Szep latvany. :)
    De mit szolnatok, ha az en kicsi kocsimmal allnek koztetek? :)
    Holnap meglatjuk, ha hazaerek 8 elott. :)
  • Prank
    #16749
    sikerült bejutni a reptérre a többiek segítségével (átugrattam a kocsijukon), de bookmarkolni nem tudtam:(
  • CivicVTi
    #16748
    Szerintem ehhez nem is lesz mar javitas:S Regi kormany mar nagyon. #16740 , #16739 Jo kepek lettek:D
  • AntiHero
    #16747
    aha ok
  • XRV
    #16746
    Microsoft Sidewinder Wheel és TDU nem barátok akadozik a game 2 - 3 secekre meg meg áll a játék és akkor azt se tom merre megy.
    Van valami hír erről? javítás?
  • bertino
    #16745
    nem, mert connection lost volt, így búcsúzás nélkül szétváltunk, de én már biztos nem megyek vissza :)
  • AntiHero
    #16744
    Gondolom már nem vagytok fent?
  • bertino
    #16743
    körbejárkálunk széleken általában
  • AntiHero
    #16742
    Jólenne megbeszélni egy po9ntos időt és egy pontos ehylet mindig!
  • AntiHero
    #16741
    Amugy ma hol voltatok senkit se találtam meg:S?
  • bertino
    #16740


    mai együttes SGfunclub furikázás :)
  • Danman
    #16739
    emberek még tegnapi bandázásrók kép.kicsit pseztem rajta, nem sokat elég ennyi csicsa

    jó volt, főleg az a mclarenes nyomi:D
  • XRV
    #16738
    Connection lost... jó kis móka volt :-)
  • AntiHero
    #16737
    Vaszzeg mér lagolok:S? Eddig nem lagoltam.
  • robotnyk
    #16736
    még nincs, de valszeg hamarosan lesz
  • Sland
    #16735
    NINCS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Sland
    #16734
    én 2 fajta festőműhelyben próbáltam és persze a harmdaikat nem néztem, mondván minek, ha úgysem lehetett a többiben :)
  • Brainpumper
    #16733
    Merre van a Lamborghini Countach?????????? Nem találtam sehol!! :((((((((((( Lehet hogy nincs is Countach a játékban????? Úristen!!!!!!!!!!!! NEEEEE!! Valaki mondja meg hogy van -e plíz!!! Életem autója!
  • bronco
    #16732
    Lehet festeni a delux festőműhelyben, manuális váltóval pedig ki lehet hozni a 400-at. ;)
  • Sland
    #16731
    nah végre megszereztem a ME-412-t...
    Hát nem semmi járgány. Az a gáz, hogy színt nem lehet változtatni, tuningolni nem lehet.
    Adatlapon ugye 400km/h van végsebességnek írva.
    Nekem 390-nél kampó volt :S
  • Synit HUN
    #16730
    Magyarokkal találkozni a játékban akkora poén mint ahogy képzeltem. :D
    Naon jó eza cirkálás. Srác nem tudta hol a Lambo szalon, hát odavezettem.
    Egyedülálló hangulat, tényleg.
  • kaposi1
    #16729
    Nekem meg az tetszene ha hazamehetnek mar vegre, mert szett unom magam itt a melohelyen.
  • Hmuda
    #16728
    Csinálj a játékon belül egy vadiúj GS-accot, vagy próbáld meg, hogy a régi reget használod, de egy kicsit változtatsz a profilneveden.
  • Passy
    #16727
    Hali!

    Nagy problémám van: meg vettem tegnap a gamét, de nem tudok online játszani, mert nem tud csatlakozni a tdu serverhez (failed connection to the test drive servers....).
    Mi lehet a hiba?
    Help me!
  • RedRiot
    #16726
    Köszönöm a tanácsokat, a Catalyst 7.3 és a defrag jót tett a játéknak, érezhetően simábban, élvezhetőbben fut a gépemen! + EndItAll-al érdemes kilőni a felesleges programokat. Thx!
  • Jacsó Viktor
    #16725
    nekem a Ferrari Enzo teccik
  • kaposi1
    #16724
    Ha annyira erdekel, es unatkozol miert nem probalod ki?
  • fery02
    #16723
    Gyalog is nagyon nagy élmény volna amúgy. Ezennel az OFF-olást be is fejeztem, bocsi :) Majd megmondom na, mingyá kipróbálom :P
  • razz
    #16722
    amugy öszesporoltam egy f430cabriora nagyon állat.
    na ma valahol találkozo?
  • SitatiS
    #16721
    Ez cool kérdés,nézd meg,aztán mond nekem is..
    (de amúgy visszatesz a kölcsönzőbe)
  • fery02
    #16719
    Visszaveszi? És ha nincs autónk csak az a kölcsönjárgány, akkor nekiindulunk Hawai-nak gyalog? Na jó, ez hülyeség volt, ilyet tom nem lehet, de ilyenkor akkor hol leszünk? Újra a kölcsönzőben, vagy a saját autónkban, ha egyáltalán van. Jó, mondjuk nem egy egetrengetően fontos kérdés, csak kicsit érdekel, meg unatkozok :)
  • AlexCross
    #16713
    a megkezdett versenyeket végigtolhatod vele, újrakezdésekkel együtt.
  • SitatiS
    #16712
    Ha lejár az idő,és csak restartolod a racét engedi ameddig tolod vele,de amint kilépsz a racéból,visszaveszi.:)
  • Joybull
    #16711
    A motoroknak mennyi a végsebessége 3-a tuninggal? Nekem van egy MV aug. f4 és versenyen 320km/h többet nem megy. ez jó vagy valami gáz van? előre is köszike a válaszokat.
  • fery02
    #16710
    Ha kölcsönzünk egy kocsit, akkor azt ugye max 20 percre lehet használni. Mi van, ha azzal indulunk mondjuk egy 60 perces versenyen? :D Vagy alapból el sem enged olyan hosszú versenyre? + mi van akkor, ha eltelik a 20 perc, és nem visszük vissza? Ezt még nem néztem még meg, pedig meg van a játék, csak lusta vagyok, megnézni :P Amúgy ez a plussz, hogy online-t raknak játékba tényleg nem rossz módszer a warez ellen, én is emiatt döntöttem végülis úgy, hogy hétfőn meg kell vennem :) Nagyon akarok játszani veletek (ne értsétek félre XD)!
  • atomboy
    #16709
    Nekem inkabb a "No Ferraris" szurja a szememet. Mivel indokoltak?
  • gabi89
    #16708
    Én is azt hittem jó lesz kölcsönözni de aztán rájöttem jobb ha megveszem mert sose lesz meg az elegendő kocsim (50db)
    Fernandez93: Csak eredeti játékkal lehet multizni.
    Vki még délután kérdezte,hogy hol lehet motoros ruhákat venni.Na szóval az első városba ahonnan indul a game ott van a Kawasaki motorbolt attól nem messze van egy ruhabolt na ott lehet venni.
  • autoszimulator
    #16707
    Megjeleníted az ismert kiterjesztéseket, és a txt-t átírod bat-ra...
  • Me0w
    #16706
    lol, atnevezed .bat-ra.
  • Attila889
    #16705
    sziasztok.Tudom hogy nem ide tartozik de mondjuk egy txt-fájlból hogy csinálhatok bat fájlt?