107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • tonytomi
    #16664
    Fel jön valaki furikázni?
  • bertino
    #16663
    a "megtelik a szerver" dologhoz:

    simán meglehetne ugy oldani, hogy üzembe helyez idővel több szervert az eden games földrészenként
    így kiküszöbölhető lenne a telítettség, az uj servercímeket meg update-ként vagy választhatóként frissíteni a játékban a fejlesztőtársulat
  • kaposi1
    #16662
    Azt értem, de akkor már miért nem 85 vagy 90? Ez igy tök szokatlan.
    Na mindegy.Még ha ez lenne az egy furcsaság a játékkal kapcsolatban!!!


    InfiniteReality
    Nálam sem azért fehér holló mert sajnálom rá a pénzt.Munkámból kifolyólag így is rengeteget ülök a gép elött.Próbálom távoltartani az otthonomtol,de mát nem hiszem hogy sokáig sikerül.
  • Gabor_(HSF)
    #16661
    mert a maradék 110 pontot,azaz a 11% ot,csak multiban lehet megcsinálni
  • II Rocky II
    #16660
    bocsi nemtudtam hogy ez annak minősül,haverom mondta kérdezzem már meg mert ő nincs beregélve.Mégegyszer elnézést akkor.
  • Sland
    #16659
    WAREZ!
    Nem lehet még most sem megérteni?
  • AlexCross
    #16658
    a Brandon nevű stoppos feladatot miért nem adja meg perfectre? van valami trükkje?
  • InfiniteReality
    #16657
    Kérlek menj a warez topicba. Ott találsz megoldást (jóesetben) erre a problémára. Ha eredeti megvásárolt játékod van, akkor bocs, nemszóltam:)
  • InfiniteReality
    #16656
    Gondolom azért, hogy "rávegyék" az embereket a multira. Nem mindenhol fehér holló az internet így 2007-ben és nem mindenhol sajnálnak az emberek x ezer Ft-ot rá...

    Jó dolognak tartom, hogy a tendencia a multiplayer felé terjed. Ilyen szempontból jónak tartom a warezt is. A warez valamilyenszinten arra kényszeríti a fejlesztőket, hogy olyan pluszt tegyenek a játékba, ami warez-zal nem használható. A legegyszerűbb módja ennek az online mód. Az online dolog egy plusz érték a játékban.
  • kaposi1
    #16654
    Bocs, nincs elöttem.


    Gábor_(HSF)
    És miért pont 89% a határ?Egyébbként nem kell mindent Perfectre csinálni.
  • Synit HUN
    #16653
    Hehe! Megvettem a Maranellom és boldog vagyok :) Ki is hívott azonnal egy csóka egy Koenigsegg-el. A sziget bal felső részén nem túl bonyolult szakaszon. 1x nyert 300+ pontot, aztán 3x elpicsáztam 13000+ pontért :D. Király!
    Yo! Kocsiba be, ablakot le, könyököt ki, 2-esbe be...
  • kaposi1
    #16652
    Hát, ha te mondod .Én ilyet nem csináltam.
  • Gabor_(HSF)
    #16651
    ott vagyok én is
  • hykao #16650
    A barna az inkább fekete szerintem.
  • Gabor_(HSF)
    #16649
    Hát ez pedig olyan!!!
    csak online lehet 89% fölé menni...
    Én háromszor játszottam végig,2x offline-ba,mindent megcsináltam többször is,ráadásul az összes küldetést perfect-be...De akkor is,normál körülmények között 89% a max...
  • kaposi1
    #16648
    Persze hogy lehet.Kéket,zöldet pirosat,barnát.......
  • AntiHero
    #16647
    Én most oda állok amíg a neten nem dob le:D
  • Gabor_(HSF)
    #16646
    Jövök én is..
    Mikor lesz a találka???
    "Gabor63" nevem
  • AntiHero
    #16645
    NEM én 4x kezdtem újra onlineba mert elkurta az elmentésem és rögtön champion szintre léptem:S
    5 gyére még jó:D Persze én mostmár minden kilépés után archiválom az elmentéesem nem akarom megint újrakezdeni 6 gyéra is:D
  • kaposi1
    #16644
    Én nem vitatom hogy lehet hogy a mentés sérülés miatt lett 99%-om,de én még nem találkoztam olyan játékkal amit nem lehet 100%-ra teljesíteni.Ez elég lehangoló.Nem mindenki multizik!
  • InfiniteReality
    #16643
    Elszaródott valszeg. Másold vissza ha volt backupod. Ha nem, akkor sajna gáz.
  • Szilardk
    #16642
    Sziasztok! lehet más motoros ruhát is venni mint ez a piros?
  • InfiniteReality
    #16641
    Letesszük a kocsit egy olyan útra, ahol van párhuzamosan egy másik út, és megvárjuk míg arra téved egy AI csóka.
  • Atti12
    #16640
    ajaj, bajban vagyok aszem :S. Szal játszottam és egyszer csak áramszünet volt. amikor visszakapcsoltam a gépet akkor elinditottam megint, és a continue game szürke volt, nem tudok rákattintani. Most ezt csak azért csinálja, mert kifagytam, és várni kell hogy megint jó legyen, vagy pedig beszart a mentésem? :S Dr megnéztem, a dokumentumokba ott van a profilom, még a bookmarks ok, meg a fotók is ott vannak. Remélem nem szaródott el :(
  • fery02
    #16639
    Az elmentések csak akkor tudnak elkúródni, ha megbabráljuk a játék fájljait/könyvtárait?
  • kaposi1
    #16638
    Ne haragudj de elvesztettem a fonalat.
    MI ez a "beállunk egy útra dolog" ?
  • Lyan Kyj
    #16637
    thx
  • AntiHero
    #16636
    Igen ha készitettél már Bookmarkot akkor márcsaka sorokat kel mindig beilleszteni az elejére és működik is.
  • Lyan Kyj
    #16635
    Az ilyen külső címeket szeretném beszúrni, amiket itt fórumon írnak. Ha készítek ingame egy bookmarkot, akkor csinál a játék könyvtárában egy mappát, és onnantól csak oda kell beraknom az itteni bookmark sorokat? Vagy hogy működik?
  • InfiniteReality
    #16634
    Ez stimmel.
  • InfiniteReality
    #16633
    Persze hogy ki. De mint egy fentebbi HSZ-edben látom, megsérült a mentésed. Az enyém nem sérült meg, így mindent teljesítettem, amit offline-ba lehetett és így 89%. (Offlineban az egyetlen teljesíthető multis dolog, az 5 db kihívás megnyerése. Beállunk egy útra ami mellett van párhuzamosan egy másik és nincs fal, kihívunk egy arra császkáló AI-t, és a másik útra rakjuk a célt. Az AI végigmegy az első visszafordulásig, mi meg a füvön átmenve ~5 sec alatt megnyerhetjük.)
    :D
  • kaposi1
    #16632
    Megnyomod a "P" betüt.Aztán kiválasztod a Bookmarkot.New,majd fényképezel,beírod nevet amin majd megtalálod aztán elfogadod a Confirmal.De lehet hogy nem pont így mert nem vagyok otthon de a lényege ez.
  • kaposi1
    #16631
    Nekem be kellett járnom az utolsó kis keresztutcát is.Mire kiadta hogy sikerült.Jó sok időm ráment.De visszagondolva ,a mentésem még a legelején nekem is megsérült.Akkor váltott karaktert, és elveszett egy pár teljesített küldetésem.
  • AntiHero
    #16630
    Köszi:D
    Kreatív vagyok én neaszarjatok be:D
    De most túl fáradt voltam a keresgéléshez. 1x megtehetem sztem ezt is:S
  • Lyan Kyj
    #16629
    Bookmarkot hogy tudok készíteni?
  • kaposi1
    #16628
    Most melóban vagyok de ha hazamegyek megnézem hogy melyik küldikről van szó, mert így nincs elöttem.
  • Me0w
    #16627
    I-12 a terkepen, a cellaban a bal oldali.
  • Atti12
    #16626
    ok köszi
  • CivicVTi
    #16625
    Map modba vannak filterek, azon lehet Friends listre szurni. A Lock pedig akkor jo ha a masik fel is visszalockol. Ha nem nyom ra ö is akkor neked se jo. A listat en sem tudom hogy lehet elovarazsolni.
  • kaposi1
    #16624
    És ki is írta szöveggel hogy "Fantasztikus........"