107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Atti12
    #16623
    valaki nem tud segiteni? (#16610)
  • Synit HUN
    #16622
    Ne olvass vissza! A banneren találsz térképet! Tessék kreatívnak lenni!
  • Gabor_(HSF)
    #16621
    Nem ez a kérdés! hanem az,hogy offlineba a multis pontokat hogyan zsebeled be?
  • AlexCross
    #16620
    gondoltak rá, hogy minden autópálya-felhajtót, meg nyúlfarknyi kis utcát idegesítő lenne keresgetni a végén. olyan másfél km lehetett még az amiről tudom, hogy hiányzott a végére. azon túl még biztosan voltak kis utcák, szóval olyan három- öt km az amit ki lehet hagyni az 1600-ból. az azért korrekt.
  • AntiHero
    #16619
    És az hun van? Nincs kedvem vissza olvasni bocsika.
  • InfiniteReality
    #16618
    Semelyik megnyert autót nem lehet tuningolni.
  • Atti12
    #16617
    valaki?
  • Me0w
    #16616
    Ferrarit a Forza tuningnal.
  • InfiniteReality
    #16615
    Gondoltam. De én TÉNYLEG minden kis mellékutat is bejártam:D Összevissza csak rakattam le magam, szineztem, rakattam máshova stb. Aztán 1x csak megadta.
  • AlexCross
    #16614
    és onnantól kezdve, hogy megadta a házat, meg megünnepelt mint felfedezőt, minden út kiszineződik.
  • AntiHero
    #16613
    Hát szép nagy bug az biztos:D Nemártana elküldeni az ATARYnak.

    Gyerekek a mai találka lehetne itt?


    Ez egy kis sziget, Nagyon kevesen szoktak rajta lenni!
    Jó nagy a parkoló:D
    Bokmarks:
    "SG - BONUS TALÁLKAZÓ" 7 32836.58 3.65 41006.93 -0.890 -0.006 -0.455 427917959


    U.I.:FERRARIT hol a faszba lehet tuningolni? Ja és a Ford MUstang GT-R Conceptet lehet tuningolni?
  • bronco
    #16612
    Ugyanez volt nekem is, megsérült az offline mentésem és így meg lehetett 99%-osra csinálni...
    Vicces volt látni, hogy offline nyertem 30 rangsorolt online versenyt.:))
  • InfiniteReality
    #16611
    Bocs... kék minden út!
  • Atti12
    #16610
    lenne egy két kérdésem a multival kapcsolatba. Szal az első az, hogy felvettem egyik haveromat a barátlistára, és nemtom hogy hol tudom megzéni a barátlistát. Melyik gombal lehet előhozni, mert megkérdeztem egy gyereket a játékba, és azt mondta hogy az F el, de azzal a free roam playerek jönnek be. Szal melyik gombal elhet behozni ha egyáltalán belehet?

    A második az az hogy ha lockolok valakit, akkor neki visszakell valamit jelölnie? Mert Lockoltam a haverom, elindultam aztán el is tünt :(.

    Elolvastam a faq-t de ott nem találtam rá választ, meg a forumba is rákerestem ilyen címszók alatt: "barát" "barátlista"

    Válaszokat előre is köszi! :)
  • InfiniteReality
    #16609
    Én minden apró részt bejártam, az egész sziget minden útja zöld, valamint mindent teljesítettem. De 99%-ot akkorsem sikerült elérni.
  • AlexCross
    #16608
    a szigetbejáráshoz nem kell minden apró részt felderíteni. nekem hiányzott egy egészen hosszú rész , amit egy verseny közben jártam volna be, és egyszer csak megadta. visszatöltöttem még vagy kétszer a mentésemet, és mindig így lett.
  • kaposi1
    #16607
    Hátha valakinek segít.
    Itt van egy kép, a feltárt összes feladat helyéröl.
  • Gabor_(HSF)
    #16606
    Igen erre én is kiváncsi lennek,hogyan lehet tovább menni..
    Off-ban én is csak 89% ig jutottam,pedig még mind a 80 verdát is mevettem...
  • bucsher
    #16605
    ja oké :) én meg csak úgy találomra csinálgatom a küldiket, nem vagyok ilyen ambiciózus ;)
  • InfiniteReality
    #16604
    Mondjuk azt, hogy szerver, net már van. De ez a legkisebb gond.
    ;)
  • kaposi1
    #16603
    Sajnos tudom.Nézd meg a harmadik képet.Clubbot kellene létrehoznom a hiányzó 10 pontért.de az nem fog összejönni Offlineban.
  • AlexCross
    #16602
    ott van a kép róla. a club.
  • Lyan Kyj
    #16601
    és tudod már, mi a maradék 1%?:)
  • kaposi1
    #16600
    Csak annyit szerettem volna illusztrálni vele hogy minden kis mellékutnak kéknek kell lenni ahhoz, hogy 100%-os legyen a szigetbejárás.
    Elég brutál volt megtalálni a kihagyott kis szürke részeket.
  • AlexCross
    #16599
    és honnan lesz meg a server? vagy egyáltalán ezt hogyan gondolod?
  • InfiniteReality
    #16598
    Nem lett felvéve velük a kapcsolat, mivel mint írtam, a project nagyon az elején jár.
  • AlexCross
    #16597
    a negyedik képen mit kell látni?
  • AlexCross
    #16596
    hogy-hogy nem tudnak róla? talán mert nem is érdekli őket?
  • CivicVTi
    #16595
    Aha ez eddig is megvolt:D Csak ha megyunk felre eso helyre, nagy valoszinuseggel tuti lesz ott olyan is akinek nem kene:D Ez par nappal ezelott azert meg nem volt ilyen "durva". Latszik hogy eleg sokan rakaptak. Ami persze nembaj. Es sajnos ahogy rakaptak, annyival tobb lett az idiota is, ez mar sajnos tapasztalat:S
  • GerY5
    #16594
    Na megnéztem az értékelést én is... Sztem azért elég nehéz elfogultnak lenni, és 7-et adni grafikára, miközben még a cikk is csodaszép in-game képekkel van megtűzdelve, és a galériában is ott figyel még plusz közel 140 képecske.
    Ez "irigység"....
  • hykao #16593
    Egyszerűbb félreeső helyen találkozgatni, és akkor kisebb az esély, hogy nem kívánatos online játékosok is épp arra ólálkodnak...

    Más: akinek a gépe hardverének gyengeségei miatt lassú vagy akad a játék, az talál a FAQ-ban növényzetsűrűség- és látóhatár csökkentő módosítást, illetve próbálkozhat még a röpködő dolgok (madarak, papírfecnik) kiiktatásával (...az \Euro\Bnk\ könyvtárban található "Details" mappa átnevezésével), valamint a gumifüst eltávolításával (...az \Euro\Bnk\FX mappában található "particles.bnk" fájl átnevezésével) - esetleg a forgalom kiszedésével, de az már CHEAT-nek számít, és ONLINE módban pofátlanság alkalmazni...
    Bármilyen átnevezett mappa vagy fájl növeli a mentés fájl sérülésének lehetőségét, illetve a játék nem fog tudni normálisan kilépni!!! (Alt+Tab, majd Taskmanager-ből leállítás szükséges)
    Szóval bárminemű variáció előtt ajánlott mentést készíteni a profil aktuális állapotáról, illetve innentől kezdve rendszeresen megtenni ezt...
  • kaposi1
    #16592
    Helló!
    Megmondom őszintén már félve merem feltenni a következő eredményeket.




  • InfiniteReality
    #16591
    Egyébkéntmeg szerver terén lehet tudok alkotni valamit. Ennek előkészítése folyamatban van (nagyon az elején van a dolog, de ha az elképzelésem beválik, akkor sikerülni fog a dolog). Ez a dolog nem úgy megy, ahogy 1 friss reges user (emlékeztek a KUNTÁS-os rogerkére) emlegette.

    Amit tervezek arról az ATARI/EDEN még nem tud.
  • InfiniteReality
    #16590
    Lehet session-t izolálni. De semmi értelme, mert 1x megnézed a térképet és kivág belőle.
  • CivicVTi
    #16589
    Szerintem az a Filter csak arra van hogy térkép modban csak a frineds listben levo neveket mutatja. Nem rossz dolog, de keves. Ha vmerre megyunk, es vagyunk 5 en mondjuk, + 3 kulfoldi, akkor maris ott a 8. Varni kell mig elmegy, vagy szolni neki. Addig ugye mas magyar nemjohet.
  • Synit HUN
    #16588
    Jah! Én is olvastam a kézikönyvben, hogy úgy el lehet különíteni a barátokat hogy utána nem is találkoztok idegenekkel. Mondjuk ha 8-an vagyunk akkor ez már bekövetkezik. :D
  • Alexease
    #16587
    Elvileg be lehet allitani a jatekban, hogy kiket mutasson online (filterezes): baratok, klub tagok, ismerosok, mindenki, egyebek, stb. Eddig nem nagyon foglalkoztam az online-nal, nem tudom mennyire mukodik, de ez a funkcio epp' emiatt lenne (elvileg). Ki kellene probalni, hasznalni kellene, stb.
  • Me0w
    #16586
    Ez milyen mar megint... tiszta ego, ezert kar volt multiplayer a jatekba :(
  • CivicVTi
    #16585
    Aha pont neztem en is, akarmerre mentem, vegig 6-7 en voltak... Egyre nehezebb lesz 8 magyart osszeszedni:/ Vagyis inkabb szerencse kerdese:)Mert ugye megkerni oket(kulfoldiek) nemlehet hogy huzzanak arrebb arrol a reszrol:/
  • bertino
    #16584
    7-8 között gyülekeztünk tegnapelőtt és tegnap is
    végülis nekem mind1, a lényeg hogy amennyien csak lehet játszunk

    más: sajna elég szomorú, hogy csak 8 player látja egymást 1 körzetben egyszerre
    tudniillik olyan szinten tele van ez az európai szerver, hogy tegnap már alig volt körzet, ahol nem volt 8 játékossal tele
    szal marha jó lenne, ha alkotnának valamit a fejlesztők etéren, mert nem sokáig fogunk így esténként játszani :(