107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • SitatiS
    #16463
    Szent sz*r..itt aztán volt minden mi szem szájnak ingere!
  • Atti12
    #16462
    VÉgre Original TDU :). nevem Boonx_HUN.
  • kaposi1
    #16461
    De legalább a képek alapján remélem bebizonyítottam, hogy tényleg ott tartok.
  • kaposi1
    #16460
    Akkor most már én is kiváncsi vagyok hogy meddig tudok elmenni.
  • kaposi1
    #16459
    Szerintem nekem max ugy 990 pont lesz a vége,és 98%.
  • autoszimulator
    #16458
    Hát mivel a játék leírása alapján ez elviekben lehetetlen, elég nagy szám
  • robotnyk
    #16457
    mostmár megvan online is, 3as performance kittel. huráj :p

  • kaposi1
    #16456
    Hát nem vagy egyedül ebben a problémában.
    De most tényleg.Akkora nagy szám az hogy én Offline-ban 92%-nál vagyok?
  • hykao #16455
    Hát én ezt nem értem, hogy lehet. Ha hazaérek nyomok screenshotokat. Én szintén 92%-on állok, de úgy, hogy nálad előrébb vagyok több dologban is!
  • robotnyk
    #16454
    vadevör, valami nem jó ott, az a lényeg :p
  • robotnyk
    #16453
    aaargghh
  • Me0w
    #16452
    A kormany a gond, nem a masfel giga ram. A dual channel amd-nel max 6-8%-ot szamit.
  • Szabi1991
    #16451
    360 stradale ?
  • robotnyk
    #16450
    itt a géppel lesz a gond. pl azzal, hogy a 1,5 giga ram nem dual channelben megy, az nagy gányolás
  • Lyan Kyj
    #16449
    0:16-nál az a fekete kocsi én vagyok
  • kaposi1
    #16448
    Finom csapat verődött össze.
  • DJ Skyline
    #16447
    de durva!
  • Alexease
    #16446
    Test Drive Unlimited - Get Real
  • Lyan Kyj
    #16445
    Kicsit dícsérem a játékot, ha már sokan panaszkodnak a technikai hibákra..

    Szeretem az autószállítgatós küldiket, mert perfect miatt lassan kell menni, és igen élvezetes sztem a forgalomban autókázni. Ennél intelligensebb környezetet még nem nagyon láttam. (jó, néha egy-egy őrült bug akad, de melyik játékban nincs..) Különösen tetszik, hogy a dudálás nem csak hangelemként szolgál. Legalább 3 fajta viselkedésmintát láttam dudára, ha elöttem mennek, és rádudálok: 1. begyorsít 2. lelassít, h legyen erőm megelőzni (mondjuk a játékban szereplő kocsikat nem kell nagyon félteni ilyen téren) 3. az első adandó alkalommal lehúzódik egy másik sávba. Ezek miatt nagyon élvezem az autókázást.
    Egyedül azt sajnálom, h indexelni nem lehet, egyfajta modnak igen örülnék. Tetszik, h azért van pár szemét ai vezérelt utcai autós is, pl nem egyszer szívtam már meg, h nem indexelt be a kocsi, én meg jól beledurrantottam. (még ha bugnak nézzük, akkor is fun).
    Lényeg, nekem nagyon tetszik!

  • kaposi1
    #16444
    Helló!
    Nem gondoltam hogy az ilyen különleges dolog.
    Amikor elkezdtem játszani a kapott pénzböl házakat vettem a sziget különböző pontjain.Ezzel kiváltottam azt hogy ne kelljen mindenhova GPS-el elmenni.És nem vásárolgattam ész nélkül össze a kocsikat, csak éppen azt amire az adott versenyhez szükségem volt.Sok autót csak eleinte úgy béreltem ki az adott versenyhez. Idáig háromszor csináltam meg az egymilliós futamot.Az szépen hozott a konyhára. De majd holnap készítek további képeket az állásomrol hátha az segít valakinek.Pl:Az is nagy segítség hogy arra az útra már nem kell elmennem ami kék szinnel van jelölve csak rákattintok és már ott is vagyok.Bocs ha ez nyilvánvaló másoknak de ahogy itt olvasom a fórumban szerintem a fórumosok 50% nem használja ki a játék nyujtotta segítséget,ill.lehetőségeket.
  • Alexease
    #16443
    Neked eredeti van...?
  • Sland
    #16442
    Hát jó...
  • AntiHero
    #16441
    Nem..
    Ilyen enekem is előfordult. GYakran kell az elmentéseket lementeni:D
  • eagle161
    #16440
    Annyira szégyen hogy még mindig nem adtak ki hozzá egy rohadt patch-et!
  • aya
    #16439
    sziasztok! A segitségetek kellene.
    Probléma: Rádió adot akartam csinálni a savegame mappában ( a mentéshez nem nyultam )
    utána lépek be a játékba és a fehér ruhás szöke nőcim helyett egy napszemüveges pasi fogad, úgy hogy az összes házam és ruhám oda! kocsik megvannak de amint vettem egy házat nem pakolja be, de verseny elött tudok választani közöttük.

    Kérdés hogy tudom visszacsinálni a szöke nőcit?
  • autoszimulator
    #16438
    Azért ahhoz elég nagy függönynek kell lenni, hogy beleégjen a cucc :)
  • kaposi1
    #16437
    Gondolod hogy én ezekkel nem vagyok tisztában.
    Elég sok tévhit kering a beleégésekkel kapcsolatba.
    Az már rég volt szerencsére.
    Az új generációs plazmáknál már nem kell félni ettöl.
    Sokat írhatnák a beégés elleni funkciókrol, de azt hiszem ez nem az a fórum.Persze azért ésszel kell használni.
    Hat hónapja van meg, és semmi ilyen gondom nincs vele,pedig nem keveset játszom rajta.
  • Me0w
    #16436
    Jaaa, hogy kormannyal jatszol :) Azt felejtsd el, es visszajon az fps ;)
  • Sland
    #16435
    Hát tényleg plazma. De plazmán nem ajánlatos játszani!
    Mivel mindig ugyan ott vannak dolgok (pl térkép, számok stb) ezért "beleég". Ezért van az, hogy rengeteg ember utája a 12-es 16-ös karikákat, a TV logókat, mert egy idő után "beleég" a már említett okok miatt.
    Ezért játszok LCD TV-n xbox360-nal, nem pedig plazmán.
  • InfiniteReality
    #16434
    Te hogy a répában csináltál 92%-ot??????

    Csinálj plz képet valamennyi teljesítésre váró feladatról is... köszi.
  • retek683
    #16433
    hát teljesen igazad van !! mikor elsőnek leültem a carbon elé megőrültem annyira teccet majd leültem a tdu elé júú mondom ien nics naon ötletes, kormánnyal eszméletlen jó, ezután visszaültem a carbon elé tényleg oan érzés volt mintha egy dobozzal gurikáznék, vmi mosott sz*r graf melettt, de ezek a szaggatások nem swappelés hanem oan pl hogy forditom a kormányt de ott nem fordul majd 1 msec múlva meg má a kanyart egyenesbe veszem be, vagy hirtelen 30-40 fpsről leesik 5-10-re. de akkor jelentkezik ez főleg mikor freeroaming-ba az AI jön velem szembe, akiket kilehet versenyre hívni!! egyébként nem szaggatt a versenyekbe hiába van vagy 5 AI csak freebe de akkor is egyes részeken de abból van elég sok ien eggyes részek is zavaró!!! egyébként a hatred verzsönt szedtem le kipróbálni hogy mien most leszedek egy másikat ha nem fog jobban menni akkor inkább megse veszem :(:( csak a stalkert is ennyi!!:(:(
  • Adam II
    #16432
  • CivicVTi
    #16431
    Holnap 11.30 kor.
  • mardal
    #16430
    Hello
    Tudtok nekem abban segíteni hogy azt a műhelyt mikor adja be ahol lehet a kawát tuningolni?
  • kaposi1
    #16429
    djsos!
    Ez nem a neked való fórum.
    Könnyen kint találhatod magad.
  • bertino
    #16428
    most jött el az idő: menj innen
  • kaposi1
    #16427
    Mire Érted hogy LCD? Ha a Tv-re akkor az plazma. 42PC1RR.
  • Adam II
    #16426
    Tényleg nálad lehet gond mert az én gépem gyengébb a tiédnél és 4x AA HDR on mediumon fut rendesen csak akkor swappol egy kicsit amikor városba megyek.
    Amúgy hihetetlen ez a játék esküszöm néha olyan mintha rossz napja lenne és akkor sokkal többet swappol mint amikor jó napja van. Amúgy tök ugyanolyan konfigokon tök másképp fut.

    Ettől függetlenül nagyon jó játék nem tudom ,hogy hivatalosan mi az álláspont de véleményem szerint izzé-porrá zúzza a legújabb NFS-eket méghozzá úgy ,hogy engem egy felturbózott NFS5-re emlékeztet ami régen nagy kedvencem volt és szerintem a régi NFS sorozat egyik legjobb darabja. Az EA rájöhetne ,hogy már lassan a 12 éves Vér Pistik is megunják már a sötét nevenincs cityben agyongiccselt autók tuningolását meg a 300-al 120 fokos kanyart bevevő AI Micukat és a viaszfigurának látszó élő színész pojácákat.

  • djsos
    #16425
    sracok sikerült naggyából!Köszönet!Csak még serial kellene nekem,mert a játék közben kell beírni!Hatred verzióm van!valami hitelesítési kód kellene,de nem a neten akarok vele játszani!Előre is köszi!
  • Me0w
    #16424
    Nekem ugyanez a konfigom, csak a videokrtyam gyengebb (x800) es 1024x768 high detail 2xaa-ban 35-40 fps. Valami nalad el van baszarintva rendesen. Milyen drivert hasznalsz?