107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • hykao #16503
    Te, egyébként miért ilyen nyomott a kép? Milyen felbontás ez? Valamit állítani kéne szvsz.
  • Joey_The_Man
    #16502
    akkor nem látszana a TV
  • Alexease
    #16501
    A TV-d nem erdekel;) 10 eve nem nezek TV-t, nincs is:)

    Ha meg nem a fiatal generaciohoz tartozol, akkor meg eleg ciki, hogy nem ismered es keptelen voltal megnyomni a PrintScreen gombot...:/ De ha meg csak a TV miatt csinaltad igy, akkor meg no comment;)
  • robotnyk
    #16500
    lesz
  • kaposi1
    #16499
    Neked is lehetne ha vállalnál 33000Ft-os ingyenhitelt kilenc honapra.
    Majd holnap küldök neked printscreent-es képet is ha akarod.
    Az uj generációval meg nagyon melléfogtál.
  • Alexease
    #16498
    Gratulalok!
    Bazi nagy TV, fenykepezo az van. De printscreen-t csinalni es JPG-t az ma nem megy:) Eljen az uj generacio! :)
  • Joey_The_Man
    #16497
    Valaki mondja már meg, hogy Edonis van a játékban ? Mert a FORZA tuningnál mindig látom, de amúgy nem nagyon...
  • kaposi1
    #16496
    Azt nem értem ha minden ruhás bolt minden darabját megvettem már, akkor hogy lehet még mindíg ennyi tickettem van.A többivel mit csináljak?
  • kaposi1
    #16495
    Sajna ahhoz úgytudom clubbot is kellene létrehozni. Az meg offlineban nem megy.Bár ezek után ki tudja.
  • bronco
    #16494
    Tényleg, most hogy mondod online nincsenek, vagy csak nagyon kevesen. Gondolom, hogy ne zavarják a csoportos barangolást.
  • hykao #16493
    Nálam már nincsenek rendőrök freeride-ban! Egyáltalán nem látok rendőrautókat az utakon, és ha ütközöm, akkor is csak a pajzsok jelennek meg, rendőrök ezután sem tűnnek fel. Nem tudom mitől lehet ez, lehet, hogy champion fokozaton már nincsenek vagy nem tudom.

    @kaposi1: akkor lehet, hogy ez valami bug nálad, és te leszel az első ember, aki 100%-ra jut a játékban miatta! :) Ruhákat hiába vásárolok, hisz csak két ruhakollekcióra ad pontot, és azok már megvannak! De számold ki! A képen amit beraktam: a felső 3 téma sorban 10 - 20 - 30 pontot jelent, az alsó kettő pedig 10 - 10 pontot! Szóval ha ezeket (összesen ugye 80 pont) hozzáadjuk a mostani 920 pontomhoz, akkor pont kijön az 1000 pont, azaz 100%.
  • kaposi1
    #16492
    Most látom hogy rengeteg a ruhás ticketted.Szerintem vásárolj be mindenböl, és meg fog ugrani a százalékod.Kicsit idő igényes de megéri.
  • kaposi1
    #16491
    Nekem már volt 170ezres büntim is, de akkor is csak fél percet ültem.
  • kaposi1
    #16490
    Helló!
    Abszolút nem kétkedem.De passzolom hogy miért van nekem 92% és miért neked? De most már módfelett érdekel hogy meddig jutok.
    Elméletileg még kellene vennem hat házat, és a szigetböl még be kell járnom 7%-ot. Ezért még pontokat kapok nem is keveset .Kb 960-990 körül kell befejeznem.
  • bronco
    #16489
    Én még nem voltam sitten, de fizettem már 270000$-t. :)
    Ha jól tudom csak 30 sec a börtön.
  • fsgh
    #16488
    jajj azt hogy utálom...ülhettem fél percet a sitten:PPP ott lehet órákat is ülni?:DDD
  • bronco
    #16487
    Jól kiköltekeztél, vigyázz a zsarukkal! :)
  • hykao #16486
    Na szóval azért érdekes a dolog, mert én úgy állok 92%-on, hogy már összesen csak a képen halványan látható dolgok hiányoznak!!! Minden más megvan! (kétkedés esetén berakok mindenről képet :D)
  • MrTressy
    #16485
    sztm is :)
  • kaposi1
    #16484
    Milyen teljesítésre váró feladatra gondolsz?
    Ami még nekem hátra van? Vagy ugy álltalában, ami még azokra vár ami a 92% előtt van?
  • DJ Skyline
    #16483
    bakker, most olvasom, hogy nincs is Countach a játékban (még), én meg végigmazsoláztam az összes szalont, ahol van Lambo' embléma! :|
  • AntiHero
    #16482
    Hát aztat senkise tuthasa
  • vki
    #16481
    És egy valami közös a TDU-ban, és az NFS5-ben. Mind a kettőt az Eden fejlesztette. Vajon honnan a hasonlóság? :P
  • DJ Skyline
    #16480
    én is így gondolom, nagyon sokat játszottam az NFS 5-tel! vagy 5x végig vittem a Factory drivert :D
  • Adam II
    #16479
    Szerintem az NFS5 volt az utolsó igazi NFS. A Test Drive pont azért tetszik mert hasonlít a régi NFS-ekre csak van benne egy rakás extra.
  • DJ Skyline
    #16478
    ügyes
  • TPG
    #16477
    Jaja, nekem is az NFS5 volt annó a kedvenc, imádtam a Porsche-ket, a Factory Driver módot, meg az orbitálisan hangulatos pályákat (Normandia, Cote d Azur,Pireneusok,Fekete-erdő stb.). :) Remélem TDU-hoz is habar kijön ez az RUF-os pakk, és remélem ezzel együtt már kijavítájk majd a sok orbitális hibát is.
  • atomboy
    #16476
    Azta...
  • AntiHero
    #16475
    De lehet hogy ez: Track 3
  • AntiHero
    #16474
    Passzzz
  • Lyan Kyj
    #16473
    az utánalevő:)
  • atomboy
    #16472
    Uff, egy kukkot se tudok germanul... valaki leforditana?
  • Truck Driver001
    #16471
    A motoros videó alatt lévő zenének,mi a címe?:C
  • AntiHero
    #16470
    Jó otóóó!
    Imádom a Porschekat.
    NFS 5 ezér volt a legjobb:D Leg jobb része szerintem az NFS szériának.
  • Vlala #16469
    Tegnap megpróbáltam a Millionaire"s challenge-t. Béna vagyok hozzá. Először 62:32, másodszorra 61.10 perc lett az eredményem, és mindenneknekimentem, ami él és mozog...
  • Alexease
    #16468
    Ja a RUF (Porsche) nekem is a kedvencem lesz;))

    Es ha mar csuszas, porges, addig legyen egy masik program, masik Porsche:)))

    Porsche Spining

  • AntiHero
    #16467
    Hát majd..:D
  • hammerGT
    #16466
    mikor lesz benne RUF?? én is azzal mennék de nagyon
  • AntiHero
    #16465
    Baz jöjjön már a TÖBBI KOCSI IS:D

    RUF FOREVER, nekem egy ilyen kel!!:
    RUF VIDEO1
    RUF 2

    Ez meg csak szimplán jól motorozik:
    MOCI STUNT

    RUF lesz szerintem a gedvenc kocsim majd
  • retek683
    #16464
    okok adig dualba volt 1 giga míg nem jött a stalker is kevés volt neki az 1 giga így áéthoztam a szomszéd gépemből egy felest így szépen megy a stalker a test drivenak meg mind1 ennyi, ja Me0w ami t írtál az biztos nem hiszem hogy a kormány miatt esne le az fps de kipróbálom vki tud még vmi tippet?