107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Leky
    #16383
    Itt egy hosszabb verzió.
    http://www.youtube.com/watch?v=62VmJReYNNI
  • JohnnySmith
    #16382
    #16305
    volt már
  • Leky
    #16381
    Ezt nézzétek meg:
    Ferrari Enzo
    Nem semmi. LOL.
  • JohnnySmith
    #16380
    Majd jön az update "patch" és abban unlockolják valszeg... a többi autóval együtt.
  • Rocko
    #16379
    Sziasztok!
    Az R34et mikortól lehet megvenni? A Nissan szalonban csak a 350Zk vannak... Hány százalék után adja vagy mit kell megnyerni hozzá?
  • bronco
    #16378
    Az Enzo egy IMBA autó, egyszerűen nem hiszem el, hogy egy ilyen erős RWD ennyire kezelhető...
  • Me0w
    #16377
    Tegnap vegre megvettem az enzomat, haaaaaat :)) Gyorsba megcsinaltam ket olyan delivery missiont amit a mercimmel csak ugy tudtam megcsinalni, ha egyszer sem rontottam utkozben, itt meg maradt a vegere 30 masodpercem. Csites auto :P
  • InfiniteReality
    #16376
    Egyébként van az a hülye kiesős verseny a sziget felső középső részén. Azt Gallardoval egyáltalán nem, Sagaris-szal épphogy, Maranelloval meg úgy nyertem meg, hogy bár 1 ember mindig kiesett minden kör végén, majdnemhogy rájukvertem 1 kört...
  • InfiniteReality
    #16375
    Csak onnan hogy valakinek írkáltad hogy 92%-on vagy, ő meg azt írta hogy offlineba 90valahány %.... vagy csak félreolvastam valamit?

    Tudtommal offline-ban 89% a maximum amit el lehet érni...
  • bertino
    #16374
    most vettem meg én is a Maranellot
    de, hogy ennek alaphangon milyen pocsék hatásfokú féke van...
  • bronco
    #16373
    Szerintem gyorsulásra is jobb a Maranello, hiába az 1 pont különbség, mivel a kanyarokból jóval gyorsabban jöhetsz ki a Ferrarival a jobb kezelhetősége miatt. (az online C-s speed challenge-eket is Maranellok vezetik)
  • hykao #16372
    Gyorsulásra jobb a TVR, nézd meg az adatlapon...amúgy meg én online játszom, nem tudom honnan vetted, hogy offline...
  • InfiniteReality
    #16371
    C-ben a legjobb szvsz a Ferrari F575M Maranello (persze Stage 3-on. Legyorsulja az összes egyéb TVR-t meg Gallardo-t és minden egyéb C-s kocsit. Hozzáteszem hogy billentyűzetről és automata váltóval. Nyilván full manuálisan vezetve nincs ekkora különbség...
  • InfiniteReality
    #16370
    Hogy a répában érsz el 92%-ot offline-ban? Nekem 89% sikerült csak... És egyedül multiplayer dolgok hiányoznak (5db kihívásos verseny megnyerése megvolt)...
  • dzsiii
    #16369
    este lesztek vhol? sose talállak titeket, hol szoktatok randalirozni? :) hol a klub?
  • wander01
    #16368
    Redokee nézd meg a klubranglistát. 2 napja vagyok bent :PPPP
  • wander01
    #16367
    most bent vagyok a hungarian team-ben :PPP jopofa társaság csak kicsit nehezen kanyarodnak :))
  • Tomy Lee
    #16366
    Más fórumbeliek más fórumon beszélték meg a találkát.Láttam is őket sőt még a klubba is majdnem beléptem de nem tettem mert rájöttem a nevükből,hogy bizony hw.. fórumról valóak amit én sosem látogatok:)
    Egyébként én minden nap betartom a napi találkahelyeket sürün ott vagyok csak sajna sikertelenül.
  • Lyan Kyj
    #16365
    Megvettem az Enzot, és hirtelen a kormányom is elkezdett rendesen működni, lol.. lehet szándékos a dolog
  • AntiHero
    #16364
    Én adtam minden napra egy talihelyet.
    De úgylátszik mégse ott szoktak lenni.
  • Kit--Kat
    #16363
    Holnap én is szeretnék menni, kérlek avassatok bele mi hol szokott lenni:)
  • CivicVTi
    #16362
    Aha oke, 7-8 korul szerintem a tobbsegnek megint jo lesz!
  • bertino
    #16361
    holnap megbeszéljük mikor ujra tali a klub előtt!
  • CivicVTi
    #16360
    Igy van, nagyon megeri a penzet a game:D
  • bertino
    #16359
    igen, így van
  • atomboy
    #16358
    Na, holnap estetol raerek setakocsikazni.
  • TPG
    #16357
    Kösz a tippet az autóra, mindjárt megyek is ki is próbálom.

    A Tour de Island-ért nem csak 200k jár? A Millionare's Challange (vagy valami hasonló a neve de most ne ugrik be) az ami 1M-et ad és meg kell kerülni benne a szigetet nem? Megnézem a játékban, biztos ami biztos.
  • AntiHero
    #16356
    Közbe is simán kaphatsz
  • hykao #16355
    Attól függ milyen versenyhez. Szerintem minden kategóriában - de főleg D és a fölött - mindenképp érdemes 2-3 félét is bevásárolni. Esetleg próbáld ki a TVR Sagaris-t, ha jól emlékszem az gyorsul a legjobban a C kategóriások közül.

    Klubok közti versenyről én még nem olvastam semmit. A klubbokban ott a lehetőség rá, de még nem működik...

    "Tour de Island"-ért nem jár külön pont szvsz...legyen elég egy millió érte... :)
  • TPG
    #16354
    Asszem a Tour de Island ad 10 pontot a profilba a pontszámhoz (mintha külön tétel lenne), de nem tenném rá a fejemet. :)
  • TPG
    #16353
    A klubbok közti versenyről már lehet tudni hogyan fog kiviteleződni?
  • TPG
    #16352
    Gyors kérdés: szerintetek melyik C-kategóriás autót érdemes megvenni? Én idáig mindig Ferrari 575M Maranello-t használtam, az érdekelne igazán hogy van-e ennél jobb választás.
  • hykao #16351
    Max egy kis "connection lost"-ot... :)
  • gabi89
    #16350
    Tour de Island után kapok valamit amúgy a pénzen kívül??
  • bertino
    #16349
    így van és ez a társaság járta be most megint a fél szigetet
    méééghogy nem éri megvenni a game-t ? hát ezt se tudom ki találta ki, de ez vmi iszonyat nagy élményt ad, hogy mindenkinek uaz a forgalom, ugyanugy kerülgetjük őket, driftelünk és egyebek... gecinagy feelingje van és egyáltalán nem bántam meg, hogy befizettem rá!
  • hykao #16348
    Ha csak 9 háza van, és csak a sziget 90%-át járta be, akkor tuti, hogy nem lehet 92% offline-ban!
    Mondom, én úgy vagyok 92%-on, hogy összesen 5 online pontot érő feltétel nem teljesült (10-20-30 rangsorolt online verseny megnyerése, 2 Drive-In versenyszám megnyerése, 10 klubok közti verseny megnyerése - ez utóbbi miatt egyébként jelenleg lehetetlen elérni a 100%-ot és a vele járó ACE rangot, mivel még nincs is klubok közti versenyre lehetőség a játékban...), minden más megvan! (sziget úthálózatának felfedezése 100%-ban, 8000km megtétele, 50 autó, 15 ház, összes kollekció, összes versenyszám-küldetés stb...)
  • dashed_
    #16347
    az elso legaslissan letoltheto (digital download)verzioban volt ez a bug .. ezert is kaptak "ajandek" dobozost akik megvettek online..
  • AntiHero
    #16346
    Egyszerű... Kérünk egy picturét a játék állásodrol:D
  • hykao #16345
    Szerintem inkább 830 pontod lehet.
  • zoltang
    #16344
    egy mai találkozó képei: