33535
  • adam944
    #3067
    Állítgasd a grafikai beállításokat,ha nem jó a GPS,hátha nem bírja el.
  • ellington
    #3066
    franc, akkor sose fogom tudni követni az irányokat.
  • adam944
    #3065
    A "radaron" változtatni elég kevés gépen lehet. Pl a 747-esen egy, a kijelző fölötti tekerővel,de nálad szerintem valami beállítás nem jó,mert nekem is alapértelmezettben jelezte az útvonalat.
  • ellington
    #3064
    letöltöttem, felraktam, setup megvan, de a végén valami Voice programot nem tudott felrakni. de azért kiírta, hogy rendben va a telepítés. lett is egy ikonom egy fdc live cockpit ikon. ez lenne maga a szimuláció? mert mondanom sem kell, freeflightot egyből betöltöttem, adtam neki gázt, és semmi beszélgetés nem volt..
  • ellington
    #3063
    adam kérdésére a válasz engem is érdekelne. plusz még, hogy melyik gombbal kell a radaron a megjelenítést változtatni.
  • adam944
    #3062
    Milyen oldal?
    Szerintem keversz Ellingtonnal. Én a follow me-t meg a kitolást kérdeztem.
  • félix1995
    #3061
    megadnád az oldal címét!
  • ellington
    #3060
    ezer kösz, már töltöm is. én nem is fedeztem fel ezt az aerosoft cuccok közt..
  • Frequency
    #3059
    Ez meg a másik:
  • Frequency
    #3058
    Egyébként itt egy videó róla:
  • Frequency
    #3057
    Ellington!Ajánlom neked az FDC Live Cocpit nevü kis remekművet,pontosan azokat kapod amikre vágysz...pl:A másodpilótád szövegeli ha te bármit csinálsz..futóbehúzás,fékszárnyak állása.Ezen kívül van stewardess szövegelés is,szóval mint a kiegészítő nevéből is adódik,megtelik a pilótafülkéd "élettel".Én használom ezt a progit,és nagyon bejött.
  • adam944
    #3056
    (már ha van ilyen)
  • adam944
    #3055
    Hol lehet Follow me-t és kitolást kérni?
  • félix1995
    #3054
    Egyetértek ellingtonnal!
  • ellington
    #3053
    és olyan kiegészítőt, ami free flightos repülés közben is szimulálja a beszélgetéseket? mármint tudom, hogy a légiirányítókkal amúgyis kell, de imádtam mikor a stewardess mondja, hogy kapcsold be az öveket, meg készülünk a leszálláshoz, köszönjük hogy minket választottak...
  • félix1995
    #3052
    Nem tud valaki olyan letöltést ahol rendes normánis pilota fülke van?
  • ellington
    #3051
    na pont az az egy van meg:D
  • Frequency
    #3050
    Rengeteg "missionokat"találhatsz a neten,pl ezt:Simulator.X.ADDON.Aerosoft.Flight.Tales.
  • Frequency
    #3049
    Azt nem thermalnak nevezik....hanem termiknek.Amúgy meg a játékon belül be állitható hogy lásd ezt a felfelé áramló meleg levegőt,ha bele repülsz egy
    ilyenbe akkor tartsd a gépet ebben a spirálban körbe-körbe,és közben emeld
    a vitorlázó orrát.
  • kockafej554
    #3048
    nincs ATC hang vagy ha van akkor egy vagy két szót ismételget hol lehet a hiba?
  • ellington
    #3047
    na azt nem tudja valaki billentyűzeten melyik gomb? nem tudom hogy keressem.
  • adam944
    #3046
    A legtöbb gépnl lehet egy kapcsolóval állítani azt a kijelzőt,ahol az útvonalat kell mutatnia.Ha azt tekergeted,akkor meg kell jelennie.
  • ellington
    #3045
    nálam nem mutatja a műszerfal, azért kérdem.
  • Vlala #3044
    Valaki tudna segíteni abbasn, hogy hogy kell vitorlázni? Addig ejutottam, hogy vannak bizonyos helyek, amely felett a levegő melegebb, ezért felszálló áramlat keletkezik, ezt nevezik thermalnak. Namármost, ebben kellene körbe-körbe menni addig, amíg el nem érem a kívánt magasságot, ezt a légáramlat-mérő hanggal jelzi is. A gyakorlatban viszont ez nem akaródzik működni...
  • adam944
    #3043
    Elvileg ha a GPS mutatja,akkor a műszerfalon is ott kell lennie. Az pedig valószínüleg grafikai hiba,hogy mindig be kell tölteni.
  • ellington
    #3042
    a gps. minden nézetváltásnál újra kell shifteffhármazni. de engem inkább az érdekelne, hogy a repülő műszerfalán a radarba bele lehetne e valahogy táplálni, mint a küldetéseknél..

    pluszba még megkérdezném, hátha valaki tud rendes fizetős missionökről, hogy melyik cég gyárt iylet..?
  • adam944
    #3041
    Hogy érted hogy eltűnik? Mi tűnik el? A GPS, vagy az útvonal?
  • ellington
    #3040
    2998?
  • adam944
    #3039
    Igen,az sok gépnél előfordul, hogy vagy egyáltalán nemjó, vagy tűrhető,vagy más gép fülkéjét használja. Ezzel számolj minden letöltésnél.
  • félix1995
    #3038
    Sajnos a pilota fülke nem valami jó.
  • félix1995
    #3037
    Ok mégegyszer is nagyon szépen köszönöm adam944!!!!!!!!!!!
  • adam944
    #3036
    Navégre.Örülök,hogy segíthettem.Minden letöltött cuccal ugyanezt kell csinálni
  • adam944
    #3035
    Akkor nem jó helyre másoltad az egészet.Ne becsomagolva másold be az Airplanesbe,hanem bontsd ki. A kibontott mappában kell lennie egy Model,Panel,Sound,és Texture mappának, és esetleg van Effects és Gauges is.Ezen kívül kell lennie egy aircraft.cfg fájlnak, valamint a géped neve.air fájlnak. Ezeknek kell bentlenni az Airplanesben,de nem bedobva,csak úgy,hanem a gép mappájában. Szal valahogy így kell kinéznie: C:\\Program Files\Microsoft Flight Simulator X\Simobjects\Airplanes\gép neve*.

    *:ebben a mappában vannak a fenti mappák és fájlok.Az Effects-el és a Gaugessel pedig már tudod,mitcsinálj.
  • félix1995
    #3034
    Baszkulcs baszkulcs sikerült nagyon szépen köszönöm adam944 nagyon szépen köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • félix1995
    #3033
    Most letöltöttem eggyet és se gueges se effect nincs benne mit csináljak?
  • félix1995
    #3032
    Be se tölti nem találom a free flightbe.
  • adam944
    #3031
    1. Az Airplanes a Simobjectsben van
    2.Mi nem működik? Betölti,de nincs pilótafülke, vagy hang, vagy akármi, vagy be se tölti és nem találod a Free Flightban?
  • félix1995
    #3030
    Sajos nem jó de azért nagyon szépen köszönöm a segitséget!!
  • félix1995
    #3029
    Az airplanes a sim objectbe van igaz?
  • ellington
    #3028
    #2998?