54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Kit--Kat
    #2556
    Ezen én is gondolkodta,. nem hülyeség, eddig a 2 lökhárító az ajtók, meg a motorháztető és a csomagtartó lepotyogott, nem volt nagy dolog, most már viszont Driver szintü törés lesz benne.
  • Kit--Kat
    #2555
    Szerintem a perek kizártal, a Drivert és Gateawayt sem perelték,
  • ProGabe #2554
    pc-re még mindig nincs bejelentve!

    a töréssel eddig sem volt gond.eleve jól moddolhatóra csinálják meg!
  • bertino
    #2553
    te játszottál a GTA eddigi részeivel ?
    igen ? akkor miért is mondasz ilyen marhaságot ?
  • Máté94
    #2552
    Szerintem nem lessz cserélhető mert ki lessz az aki a törést olyan jóra megcsinálja:)
  • Máté94
    #2551
    PC-re vagy XBOX360 ÉS PS3?:)
  • csoola
    #2550
    a fiktív hely a perek elkerülése miatt van, a jármüvek licenszére költhetö pénzt meg inkább a játék értékes részeire forditják (vagy megtartják:D)... ugyis csinálnak majd modokat meg autokat hozzá amiket kicserélhetsz...
  • n3whous3
    #2549
    Szar true crime meg kocsikat nem tudott eredetieket berakni ugyanúgy, szóval... az se jobb :))) És nemtom mit izgat, úgyse lehet az eredeti várost egészbe belerakni, akkor meg nem mind1, hogy úgy szerepel, hogy NY, vagy Liberty City?
  • ldavid
    #2548
    ő a mai Rockstar propagandával érkezett:

    külön poén, hogy a kép neve "nico" (a R* is hibázhat)
  • AntiHero
    #2547
    ja
  • JaSoN HuNTeR #2546
    gondolom konzol?
  • Ragnar360
    #2545
    ez az 1ik , meg ugy sztem nem is lenne annyira poén

    de miért pont kedd , ez érdekes :D

    viszont 1 dolog annyira aggaszt és már beszéltük itt is , csak nem hagy nyugodni , főleg mikor a Kikizo irja ,h a bemutatón bármit kérdezhettek a R* -tól és ök válaszoltak (igy derült ki asszem ,h nem lesznek évszakok) , akkor mi a szarért nem kérdezték már meg ,h a Xbox 360-nél ,h a faszba nyomjk rá egy DL -re v ,h hogy oldják meg , mert ez egy DL -re ha rámegy le a kalappal . Mondhatnának már vmit erről !
  • Kit--Kat
    #2544
    Szerintem idővel megjátszható lenne. Még ezzel a motorral valszeg lemegy a Vice City és az SA, aztán már a 3. generációs motorral unalmas lesz, ha megint elkezdik a Liberty cityvel.
  • ldavid
    #2543
    azért írtam a tükrös dolgot, ha igazi lenne minden az egy rakás pénzbe (járművek) és egyéb engedélyekbe kerülne

    Ragnar: mint mindig :)
  • Ragnar360
    #2542
    Ápr 29.
    KEDD !!!! :DDD
  • Kit--Kat
    #2541
    Nem a város nevének megváltoztatását kérdezte, hanem, hogy miért csak fiktív helyeken fiktív járművekkel játszódik.
  • ldavid
    #2540
    még a legelső '97-es GTA-ban is ez volt a város neve, miért változtatnának rajta?
    és amúgy is az egész GTA világ egy "görbe tükör"
  • Yoda001
    #2539
  • AntiHero
    #2538
    UPDATE: Megvan a hivatalos és végleges megjelenési időpont: ÁPRILIS 29.
  • Ragnar360
    #2537
    Értem , köszi!

    szerk.: a gtaplace.hu -n kinnt van egy összesitett előzetes + a kommentjébe hozzáirtam az én ,ldavid ,rotator (#2529) hsz-ét is a teljeség kedvéért , remélem nem gond :)
  • rotator
    #2536
    Nem. A Rockstar szerint a játék erőssége nem valamelyik egyedi elemében keresendő majd, hanem abban, hogy minden tökéletes harmóniában működik együtt.
  • N o N a m e
    #2535
    Hamarosan beszerzek egy konzolt. Tuti!
  • Pepsi Twist
    #2534
    Bakkerka én már GTA 4ezni akarok :D
  • theodor
    #2533
    Mi lenne ha egyszer rendes autókkal meg rendes helyeség nevekkel meg városnevekkel sdnák ki? A szar true crime kitudta Ny ként adni a városát akkor a roksztár mé nem.
  • Ragnar360
    #2532
    Rockstar is shooting for the most sophisticated and believable Grand Theft Auto world yet, while at the same time retaining all the hallmarks of what makes the series. "We don't see Grand Theft Auto IV's strength as any one particular feature or aspect," explains Rockstar. "It's about the sum of its parts working together harmoniously, to make an immersive experience with bucket loads of fun."

    Hmm... lehet félreértelmezek meginnt , de e(z) szerint még mindig nem láttunk vmi nagyon durvát a játékban!
  • ldavid
    #2531
    a rádiót már írtam én is

    a szöveget én úgy értelmezem hogy a Rockstar embere a bemutató alatt az usb bill.-el belépett a debug módba és felgyorsította a játékot hogy megmutassa az ég hogyan változik

    szerk.: lassan írok xD
  • rotator
    #2530
    égbolt
  • rotator
    #2529
    A bemutatón a Rockstar a debug opciókban állította be az éjszakát. Nem azonnal váltott át a nappalról, hanem azokkal a lépésekkel/átmenetekkel (égbőlt, időjárás), amik normálisan is lezajlottak volna, csak gyorsítva.
  • Ragnar360
    #2528
    Nem feltétlen szükséges járműben lenni ahhoz ,h idézem "GTA IV Soundtrack" -jét hallgassuk , mert a mobil segitségével ez már megoldható !

    Ez pedig érdekes lehet , csak nem értettem :

    Mission : Truck Hustle

    Rockstar casually changes the setting to nighttime for this mission, using its sneaky USB keyboard tapping right into the debug options in the game. Even this debug option (think of it like a traditional 'cheat' in San Andreas) is smooth; the change to night time actually speeds through the different skies and natural weather that would occur to get from the current point all the way forwards to night time.
  • Ragnar360
    #2527
    A demo alatt szereplö egyik küldetésben a tetőre kellett feljutni , ezt természetesen egy liftel tehetjük (fontos ,h ezt bármikor használhatjuk később is) , a mesterlövész puskával ha mellélőttek szal nem találták el a célpontot akkor azok megrémülve lövöldöztek több irányba .

    A kapcsolat épités is nagyon brutál lesz , ha ittasan vezetsz (demo-ban Roman -al "ittunk" , hazafelé kicsit rázós volt az út:D) akkor kicsit másabb élmény lesz a vezetés :D

    Brucie küldijében (demoban)egy rendőrautót kell szereznünk !
    Ezt természetesen többféleképp megtehetjük , az 1iket ti is tudjátok , viszont :
    lehet híni a 911 -et egy bizonyos "helyre" , s miután a járőr megérkezik , kiszáll a kocsiból ,h körülnézzen máris "ambush"olni lehet (kiiktatni , gondolom) , vagy csak szimplán elcsórni a kocsit!

    Ebben a feladatban egy Lyle Rivas nevezű ürgét kell (azt pontosan nemtudom ,h megölni -e ) megkeresni , a rendőri adatbázisból kideritjük a címét , elérünk a "tett" helyszinére , majd közöljük az illetövel ,hogy üzenetet hoztunk Brucie-tól , Rivas , erre meglepődik , mond egy-két szót (már nem emléxem) , majd menekülöre fogja és kiugrik a fürdöszoba ablakán , icckiri utánna és üldözzük a reptér felé ... a küldi teljesitése után , MISSION COMPLETED ,felhivjuk telón Brucie-t ,h minden okés , nem kell aggódnia többet



    még hámozok több infót :)
  • ldavid
    #2526
    összeszedtem néhány érdekesebb dolgot:

    - a rendőrcsónakban korábban felfedezett térkép, tényleg a város térképe
    - a régi kamera állások mellett lesz belső nézet is
    - mint a 3. trailerben látható volt (Elizabeta), a szereplőkön különböző ruhák lesznek láthatók
    - drive-by-nál be kell törni a kocsink ablakát
    - a város reptere, a Francis International (a neve azonos a GTA3-ban megismerttel)
    - a mentés automatikus minden küldetés után :( de továbbra is lesznek mentési helyek
    - a mobilszolgáltató neve (Whiz) megváltozott, most már Badger
    - a kapcsolatok kiépítése még mindig nagyon fontos
    - a barátainkkal lehet kajálni, biliárdozni, dartsozni, bowlingozni stb.
    - lesz egy IF99 nevű rádió
    - a játékbeli idő duplájára nő, azaz mialatt a játékban 1 óra telik el, addig a valóságba már nem 1 perc ( mint az előző részekben), hanem 2
    - 3 új szereplő neve derült ki: Playboy X (Elizabeta által bemutatott, későbbi munkadó), Ray (valamiféle maffiózó) és Bell (róla semmi infó)
    - a drágább kocsikban komolyabb GPS lesz, még beszélni is fog
    - a mobilunkon lehet majd rádiót hallgatni
    - évszakok nem lesznek, tehát havazás sem (kár)
  • Ragnar360
    #2525
    KIKIZO IS THE BEST !!!!!!!!!!! YEAH!!!!!

    All our transcripts contain strong language from the game.

    Niko: [entering garage] Hello?
    Worker: [Voice from underneath car] I'm busy!
    Niko: I said, HELLO! [Kicks him]
    Worker: Ow! Motherfucker!
    Niko: Is your boss around?
    Worker: What did you do that for?
    Niko: Is your boss around?
    Worker: Yeah, he's around... Brucie! Some fucking Polak asshole for you!
    Niko: Pleasure to meet you too...
    Brucie: [entering room] He's not a Polak, he's a gentleman.
    Worker: He's still a fucking asshole.
    Brucie: Sorry Niko man, how's things?
    Niko: OK.
    Brucie: Sweet [he then play-punches Niko and makes stupid noises] I got you man! I'm big, but I'm also fast, wake up boy!
    Niko: Ooh, I'm sorry, can show me that again?
    [this time Niko counters and locks his arm causing pain]
    Brucie: Ow, ow! Enough, man! Whoo, that's some army shit, serious! You gotta show me that one, I'm ALL about power... c'mom, feel my pecks man...
    Niko: No thank you.
    Brucie: Rock hard! I bench 450, I'm like, [breathes deeply]... shit, no shit, what you doin' here Nik?




    OMGGG ELKAPOTT A GTA FEELING SÁLÁLÁLÁ :))) , mi lesz most velem :DDD

    "Yeah, he's around... Brucie! Some fucking Polak asshole for you!"

    WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

    nyugi ezek csak örömkönnyek
  • n3whous3
    #2524
    Ha a híd ilyen széles a térképhez képest, akkor kis fostalicska :DD:D:D:D::D:D::D:D:D:D
  • Ragnar360
    #2523
    Már rájöttem igen ... épp most olvasom angolul ...BRUTÁL lesz :D , amugy a példa szar , terminator sucks , fujj , vidd innen :P
  • ldavid
    #2522
    looking for that special someone...
  • ProGabe #2521
    váá,pont ezt akartam én is leírni :)
  • rotator
    #2520
    Láttad a Terminator 2-t? Amikor a T-1000 megjelenik, kinyírja a rendőrt és beül a kocsijába, majd John Connort kezdi keresni a rendőrségi számítógépen. Na pont ezt csinálja a Nico gyerek is.
  • ldavid
    #2519
    Ezzel valami nagyon nem stimmel.
    A Broker bridge teljesen rossz helyen van, a képek/videók alapján Algonquin déli végén található.
    Továbbá érdekes hogy minden városrész nagyjából az eredeti helyén van, de Queens és Brooklyn meg van cserélve.
    Kikizo-ék rosszul emlékeztek :D
  • ldavid
    #2518
    max ha valaki lefordítja, esetleg a PC-éshez készülendő fordítást átírják majd boxra
    amúgy → konzolos topic
  • AntiHero
    #2517


    Kicsi e?