54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Ragnar360
    #2596
    Erről jut eszembe , csak nehogy ez rengeteg MINDEN , mármi ami a REALIZMUST illeti kicsit rovására menjen a játéknak !
    Oké ,h szabadság , de gondolok és emlékezzetek ti is az előző részekre , szinte csak a fantázia szabott határt a dolgoknak , itt meg nem hallunk mást ,csak ,h minden reális lesz blablabla
    de én BÍZOK a R* -ba !
  • ProGabe #2595
    talán pont ezért változtattak rajta!gondolom nem lesznek puszipajtások Nikoval a játékban,és megvehetőnek,erőszakosnak,korruptnak lesznek beállítva.így,hogy nem fbi,swat,nypd (tudom!),cia,stb a nevük,nem vádolhatják meg a R*-t

    gondolom érthető a gondolatmenet
  • n3whous3
    #2594
    jaj de vitzes -.-
  • n3whous3
    #2593
    FBI-osok helyszinelésnél meg akciónál kék zubbonyt viselnek -.-
  • Fido4life
    #2592
    A világon 10 féle ember létezik: 9 akik kipróbálás után fikázzák a GTA 4-et, és newhouse..
  • AntiHero
    #2591
    Majd biztos az FBI-osok ilyet hordanak:D Azok öltönyösök. Tuti nem azt jelenti mint való életbe.
  • n3whous3
    #2590
    OMFG ez a legnagyobb faszság... eddig nem volt a valósághűségen a hangsúly, most meg hogy azon lett, ezeket is "elkúrják". Hát fasza -.-
  • ldavid
    #2589
    ebből vágtam ki, csak felhúztam a fényt meg a kontrasztot


    n3whous3: Eddig eredeti néven voltak, igen. Sőt, most a SWAT-ból is NOOSE lett.
  • n3whous3
    #2588
    mekkora buziság, eddig perszerű FBI volt benne... xDDD (őhm, legalábbis majdnem tuti, hogy az eredeti néven voltak benne (?))
  • Pepsi Twist
    #2587
    FIB = FEDERAL INVESTIGATION of BUREAU (sztem, ez csak saját vélmény és lehet ökörség)
  • Yoda001
    #2586
    ldavid.extra.hu xD
  • Ragnar360
    #2585
    ez honnan van ?:D
  • ldavid
    #2584
    FIB (lsd. #2575)
  • Yoda001
    #2583
    ja tényleg,akkor sry
  • ldavid
    #2582
    a szerda esti 10-esben ezek is benne voltak
  • Yoda001
    #2581
    ezek a képek voltak már? 1. 2. 3.
  • Fido4life
    #2580
    "• Niko can swim, but not underwater." hát az gáz, VCSben is elég pocséknak tartottam az ilyen fajta úszást, bár legyen ez a legnagyobb gond a játékkal :D
  • n3whous3
    #2579
    úristen, aszongyák "talán"

    Hát ennyit ezekről
  • ldavid
    #2578
    csak pletyka és amúgy is vótmá' (#2561)
  • Yoda001
    #2577
    gémszar,jólvan,viszlát
  • Soldiers
    #2576
    Pc-re talán Októberben jönn ki
    forrás: gamestar
  • Ragnar360
    #2575
    GamesRadartól hoztam nektek :D

    • Niko can swim, but not underwater.

    • One of Rockstar's big goals is to eradicate all loading screens once the game is being played, so there will be no action-breaking pauses when entering/exiting buildings etc. Certainly in all the instances we've seen the game, we haven't spotted any loading interruptions.

    • We still haven't seen anything of the PS3 version of the game.

    • The game's version of the FBI are called the FIB.

    FBI, FIB néven lol :D kérdés ,h minek a rövje lesz akkor :P
  • ldavid
    #2574
    nem véletlenül hallgatnak, eddig nem volt ilyen kiélezett verseny a két konzolgyártó között (nem is volt csak PS2)
    ha azt mondta volna a Rockstar hogy X hónap Y napján jön a PC-re, annak gondolom a két nagy nem igazán örült volna
  • Darth Razor
    #2573
    Még semmi hír a PCs verzióról. Kevesebb kérdőjel esetleg?
  • n3whous3
    #2572
    Mondhatok valamit erre a PC dologra? Nekem az az érzésem, hogy nem hiába sunyítanak a PC felől. Vagy meglepi módon PC-re is ki fog jönni időben, vagy NEM IS AKARJÁK megcsinálni. Ha észrevettétek semmilyen PC-s dologról nem beszélnek, nem válaszolnak semmi PC-vel kapcsolatos kérdésre (bár asszem nem is kérdeztek ilyet tőlük :D)
  • Hedic
    #2571
    van mar hir PC re???????????????????????????????????????????????????????????
  • n3whous3
    #2570
    Kaptam egy tartalmas hírlevelet a Rockstartól, ezt figyeljétek :D

    "GRAND THEFT AUTO IV Coming April 29, 2008

    4.29.08
    Grand Theft Auto IV"

    Ennyi :DD:D:DD:D:D:D:
  • n3whous3
    #2569
    Hát az elég uncsi lenne sztem :D Alaszka... looool, na meg Ohio, na mind1 xD

    Sztem meg valamilyen európai, vagy Távol-keleti várost kellene :)
  • LeryStar
    #2568
    de nem csak ez a 3 város lesz majd gondolom. én pl. örülnék egy GTA beli Kansas-nak, Alaszkának, vagy Ohionak
  • BIZ0906
    #2567
    jaja sokkal jobban modolható lásd SA-MP :D
  • ldavid
    #2566
    foglald le magad addig valamivel :)
  • JaSoN HuNTeR #2565
    Azért mert nekem jobban bejön az irányitás itt.Meg jönnek a modok nah azokat imádom:P
  • rotator
    #2564
    Miért?
  • JaSoN HuNTeR #2563
    Lófaszt kell ennyit várni.Addigra már kiélvezem magam Xbox360on.De én PCn akarok játszani!
  • Djemba
    #2562
    nagyon remélem kijön pc-re is de tuti 2009-ben
  • rotator
    #2561
    Nem megerősített hír, szóval senki ne nyúljon magához, de...

    http://www.jeuxpo.com/afficher_news-10880.html

    Nem franciaajkúak kedvéért: PC megjelenés a viszonteladók ütemterve alapján 2008. októberben.
  • ldavid
    #2560
    4 új shot (kisebb méretűek)







  • rotator
    #2559
    Bizonyára butítva van többek között a textúrák részletessége, meg atomra tömörítve van minden, amit csak összébb lehet nyomni. Azért egy dual layeres dvd-re elég sok cumó felfér, PC-n is az átkozott gigás Bink videók szokták megenni a hely nagy részét.
  • Yoda001
    #2558
    szerintem a gta egyik alfaja az h nem eredeti kocsik vanak,ez alap náluk :) persze hasonmásokat csinálnak,amiből következtetni is lehet,ez így jó
  • ProGabe #2557
    :O

    eddig sem csak annyi történt,mint amit írtál!nem értek hozzá (konkrétan ahhoz,hogy hogyan csinálták az autókat a modderek),de nem lehet,hogy a program számolja ki?nekik csak annyi dolguk van,hogy rendesen összerakják az autó modelljét

    arra gondolok,hogy a játéknak "meg kell mondani" hogy melyik a kocsi ajtaja,motorházteteje,stb és ezek alapján csinálja meg amit kell.valaki aki már csinált kocsikat elmondhatná hogy is van ez