54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Ragnar360
    #2766
    Már várom :) , még akkor fenn leszek :D , majd csekkolom!
  • bazs1
    #2765
    ezt én is olvastam:D beakartam rakni de elfelejtettem:\
  • ldavid
    #2764
    minőségi lap :D
    ____________
    holnap nyit a végleges hivatalos oldal új infókkal, screenshot-okkal, videókkal (ez szerintem nem biztos) és egy Liberty térképpel
    / van ahol azt írják, ma lesz frissítve - nálunk kb. 1 óra körül /
  • Yoda001
    #2763
    nicó,wow
  • ProGabe #2762
    loooooooooooooooooool



    és mindez a blikkben!forrás:yummie.hu
  • ldavid
    #2761
    a Rockstar megint küldözget


    meg van még póló is (Liberty Swingers baseball csapat)
  • ldavid
    #2760
    igaz, az nem változott
    akkor tolatásjelző, de legalább volt xD
  • Kit--Kat
    #2759
    Ja, hogy a sipolásra gondolsz?! Az nem tolatóradar.
  • ldavid
    #2758
    csak a nagyobb jószágoknál (kamion, busz, tűzoltó stb.)
  • DJ BP
    #2757
    volt tolatóradar? Basszus nem emlékszem :)
  • ldavid
    #2756
    hm.. nem is rossz
  • ldavid
    #2755
    ja ja, az is eltűnt, csakúgy mint a tolatóradar a GTA3 után
    az AI-val az infók alapján már nem lesz gond, de majd meglátjuk...
  • DJ Skyline
    #2754
    igazából már az is jó, ha az AI-n javítanak, sokat! SA-ban kritikán aluli a közlekedés, nem is értem miért lett lebutítva, pedig VC-ben viszonylag jó volt! meg nem nagy kaland, de a rükverc lámpa is kikerült SA-ban, pedig ha jól emlékszem VC-ben volt az is
  • ldavid
    #2753
    lápának én is örülnék, meg egy index is mindenképp jól jönne (főleg a többi kocsin)
  • DJ Skyline
    #2752
    az első az jól jön, végre nem kell main.scm-et heggeszteni :D meg azért a fel / le kapcsolható lámpának is örülnék! apróságok, de az ilyenek teszik talán teljessé! a motoros dolog nem hozott lázba, SA-ban is volt már sisak asszem, a "mi van az autóban" dolog is jópofa lehet majd! meg az is tetszik, hogy a lövés nyomok megmaradnak, nem tudom hogyan oldják meg, esetleges PC verzió így mennyire lesz moddolható, pl egy jármű! vannak ötleteim, de egyenlőre jöjjön ki majd PC-re is :D
  • ldavid
    #2751
    egy német magazinban megjelent 11 új screenshot és egy artwork + pár új infó
    - miután beültünk a kocsiba küön be is kell indítani azt
    - motoron Niko sisakot visel (és még mindig nem tudni hogy kerül oda)
    - az elkötött kocsikban hasznos dolgokat lehet majd taláni (gondolom pénz, vagy kisebb fegyverek)

    scannek: 1. oldal | 2. oldal | 3. oldal | 4. oldal | 5. oldal
  • Kit--Kat
    #2750
    Megfontolandó. Én Tommy Vercetti történetét forgatnám le. Bár ez lenne a legdrágább kombináció.
  • Ragnar360
    #2749
    Erröl egyaltalan nem is hallottam :S
    Sehol nem irták ezt magyar oldalakon ^^ , na mind1

    Amugy pangás van hirek terén a jatekkal kapcsolatban :(((
  • DJ Skyline
    #2748
    hát így az elmúlt x rész után (pláne III, VC, SA) nehéz lenne eldönteni milyen vonalon filmesítenék meg! a szürke, kissé elvont, underground beütésű azt csinálom amit a főnök mond (GTA III), vagy a Hawaii, dizsi, napfény, jó nők, diszkó, 80-as évek (GTA VC), vagy a kitörök a gettóból, első a banda, a tesók, és mégis hogy jutottam el Vegasig, (GTA SA) vonalon! vagy esetleg már most elkezdeni feldolgozni a IV-et :D
  • ldavid
    #2747
    GTA mozi?

    "A Variety újonnan indult, játékokkal foglalkozó blogján számolt be egy tavalyi történetről, mikor is kis híján megkezdődtek a GTA-mozi munkálatai.

    A GTA-sorozat sikerei után érthető, hogy Hollywood legpénzesebb producerei évek óta harcolnak a Grand Theft Auto megfilmesítési jogaiért: a Rockstar bejáratának kilincse szinte kézről-kézre jár a szakma legnagyobb nevei között. Azonban ki tudja miért, a készítők válasza mindig egyértelmű "nem" volt a kérdésre, miszerint film készülhet-e a GTA alapján. Körülbelül egy éve viszont egy csapásra változott meg minden, a cég pedig beadta a derekát egy meg nem nevezett filmesnek, aki Eminem főszereplésével akarta feldolgozni a játékokat. Ki-ki örömére a Rockstar az utolsó pillanatban mondta vissza a megállapodást, a pletykák szerint nem sikerült megegyezniük a studióval."

    forrás: gamekapocs.hu
    _____________
    szvsz jobb is hogy (egyelőre) nem lesz, főleg Eminem-mel..
  • ldavid
    #2746
    még egy kisebb méretű kép a Yahoo-tól
  • ldavid
    #2745
    konzolos vitákat kéretik máshol lerendezni, thx!
  • offkorz
    #2744
    pc-s topikban konzolozás és off.jóak vatytok.
  • Casper007
    #2743
    A GTA IV már ízig-vérig next-gen alkotás, nincs helye a régi konzolokon.
  • n3whous3
    #2742
    Technikailag az aktuális verziót nem lehet PS2-re rakni, ne is fognak biztos gyengusozni, de mondom: TDU is van PS2-re... Csak hát annak köze sincs grafikában és egyebekben ehhez... sa tö bi
  • Casper007
    #2741
    Izé, PS2 már hogy lenne? Ez mind technikai, mind gazdasági okok miatt lehetetlen. És akkor még nem is jelentették be PS2-re. Egyelőre csak Xbox 360 és PS3 verziók hivatalosak, reménykedünk ugye PC-s megjelenésben is. Egyébéknt nem hiszem, hogy atomerőmű kell majd alá, azért a grafika nem egy Crysis, bár a terület hatalmas, és elképesztően kidolgozott, az tény, de így inkább hely kell neki, nem? :)
  • n3whous3
    #2731
    hhh

    totál 0-ról kellene megírni meg stb (egyébként miért is ne lehetne gyengébb minőségen? TDU is van PS2-re, csak bűnronda grafikával és az online játék hiányával...)
  • Ragnar360
    #2730
    loool , ezt ps2 -re vicc ? egy sima dvd re amit a ps2 kezel ? vicc ...ezt ps2-re vicc ,h birná el az a szerencsétlen kis gép a 233mhz -s procijával , vicc
  • n3whous3
    #2729
    jahjah
  • Alwares
    #2728
    Jah végülis azért csúszott mert az engine-t nem tudták optimalizálni, főként PS3-ra (az xbox360-as se volt tökéletes), és akkor majd csúszik még, hogy kijöjjön egy prev-gen gépre is! Na ez az év vicce, biztosan nem lesz PS2-re, a Sony-nak a San Andreas eladta a PS2-öt, a PS3-at meg majd eladja ez....
  • ldavid
    #2727
    100% hogy nem lesz, üzletileg nagyon nem lenne jó a Sony-nak
  • AntiHero
    #2726
    sztem is nem lesz ps2-es verzió
  • n3whous3
    #2725
    Egyik cikkben említik, hogy mivel eddig PS2 volt figyelni kellett olyanokra, mint a memória ugye, tehát eltűntek a dolgok mikor elfordultál, vagy nemsoká tűntek el. MOST MÁR EZ NEM ÍGY LESZ, mert többmindent ki lehet a nextgenből hozni. Ebből én azt következtetem, hogy nem lesz PS2 változat...
  • ldavid
    #2724
    szerinted ha PS3-ra lesz, akkor PS2-re miért lenne?
    a Sony sem hülye... majd pont azt nem akarja hogy vegyél egy nexgen konzolt
    azonkívül meg se mozdulna rajta, GTA3, VC, SA sem volt PS1-re
  • John Cena
    #2723
    A konzolos megjelenés 2008 április 29-én esedékes.
    Ez PS2-re is vonatkozik? oda vaní rva hogy konzol de nem tudom hogy ezt biztosan ki adják majd rá!

    Igen lesz, de egyelőre nem sok információt tudni róla.
    Annyi biztos, hogy a történethez szorosan kapcsolódni fog,
    és a kooperatív-mód is megtalálható majd benne.
    és ez is lessz PS2-őn magyarán (Playeres mód)
  • Cat 02 #2721
    Nekem is, de elvileg a fagyások a duplamagos proci miatt vannak
  • JaSoN HuNTeR #2720
    Nekem meg sose fagynak le a játékok:D:D:D és még a gyári hütök vannak fent.Én ma rakok be új VGA/Proci hűtőt.Tuning miatt.
  • Cat 02 #2719
    Nem kell bele hűtés xP
    Nekem sincs csak procin,vga-n,tápon és csak napi 1-2-szer fagynak le a játékok ;)
  • JaSoN HuNTeR #2718
    hát nekem pl egyáltalán nem hangos a gépem.Aki gamer az átcseréli egyből a hütőket a gépben.Max 15 ezerből kijön.Amivel még a tuning is megy.
  • Casper007
    #2716
    Igen , így gondoltam én is. A rendszámtábla sdajnos nem jön össze, mert az Amazon nem szállít haza. :(