54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • JaSoN HuNTeR #2396
    hát ez nem igaz hogy egy NextGen konzol erősebb mint a PC-k :D Max 2005be voltak azota már egy kicsit változot a világ Core2Duo és barátai.Nem a pcnek vannak problémái az U3 futtatásával xD
    De én ugyan ugy szeretem mind2 platformot,mind2 vannak jó játékok.
    Max akkor váltok konzolra ha tényleg bejön ez a "PC játékoknak leáldozot"[Játékok]" gondolat.+Egér és billentyűzet :D
    "A PC-seknek amúgy sem szokásuk megvenni a programokat"
    Magyarországon lehet[Habár kis magyarok is vegyék meg szerintem]Külföldön egyes országokba megveszik.Ne soroljam!
  • Fido4life
    #2395
    messze nem annyira elterjedt a warez konzolon, mint pc-n..
  • BIZ0906
    #2394
    #2393
    #2392
    Pontosan ahogy mondjátok!

    #2387
    Miért a konzolos meg chipelt konzolal nyomúl. Akkor miről beszélünk?
  • bertino
    #2393
    vagy 400 000
  • Shiwo
    #2392
    "A PC-seknek amúgy sem szokásuk megvenni a programokat"

    Magyarországon lehet... de külföldön szerintem jobban megveszik..lévén a fizetés/játék ára arány nem 80 000 / 10 000 , hanem mondjuk 200 000 / 10 000
  • Kit--Kat
    #2391
    Amilyen gyorsan fejlődnek, mire odakerül, hogy PC-re adják ki, karcolni fogja szerintem.
  • hen-tes
    #2390
    Az átlag pc-t nézd.
  • kifli
    #2389
    halo2 is vista only...
    Én xp-n játszom
  • bertino
    #2388
    nem olyan sokkal gyengébb az.
  • Timbu
    #2387
    Semmi számot nem írtál
    Nos, ugye a portolást is el kell végeznie valakinek:
    1. Ugye fizetni kell a programozókat, tesztelőket, stb. Tehát ez nem annyi, hogy csettintenek a főnökök egyet, hogy ha már megvan X360-ra, akkor adjuk ki PC-re is. 2. Akik a portolást csinálják, addig nem tudnak más munkát is végezni, ezért mérlegelni kell, hogy mi éri meg jobban: megiratni velük a Manhunt 7-et vagy ezt. (Ezt a közgazdászok majd eldöntik.) 3. A PC-seknek amúgy sem szokásuk megvenni a programokat, ráadásul egy mai PC még gyengébb a nextgen konzoloknál, megfelelően erős gép hiányában így még keveseben veszik meg. (lásd Crysis) Ellenben: 4. MS-nek tényleg érdeke lehet, hogy kijöjjön PC-re és Vista only legyen. 5. Azért remélem jöb PC-re, de ha nem, akkor sincs baj: jön a Mafia 2
  • hen-tes
    #2386
    Nah az kéne még.. :D
    Büdös vistát én fel nem rakom, még a gta kedvéért sem... egyenlőre.
  • bazs1
    #2385
    legyen igazad
  • ProGabe #2384
    kihagyjátok a legfontosabb(közvetett) okot arra,hogy miért is lesz :) PC-re:Microsoft games for windows kampánya!
    közvetett,mert a lényege az,hogy Vista-only lenne,amihhez mindenkinek Vista-t kéne venni,így mégtöbb pénz csurogna az MS zsebébe,és még jobban elterjedne a Vista,ami mostanában az MS fő célkitűzése!
  • bertino
    #2383
    ujraértelmezte, igaz
    én értettem félre
  • HUNMemphis
    #2382
    Nézd, én ezt a 576 újságból olvastam ki, szóval én abból az üzletből fogom megvenni.Természetesen PC-re.
    És tudom mit beszélek különben meg kussolok ha nem értek a témához.Nem írok baromságokat csak azért hogy legyen egy H.Sz.
  • Yoda001
    #2381
    miért is? simán lehet annyi
  • bertino
    #2380
    XBOX360=16.000Ft

    téged is a fejedre ejtettek szerintem :P
  • HUNMemphis
    #2379
    Nézd.Mondok egy két érvet hogy miért lesz PC-re is.1:A R* nem fog elszalasztani egy olyan lehetőséget hogy PC-re nem írja át vagy nem tudom ehez nem értek.A profithoz viszont értek és szerintem sokan az R*-nál értenek ahoz hogy hogyan lehet több pénzt kisajtolni az emberekből.
    Én nem tudom hogy hányan XBOX-sok és hányan PC-sek hogy aránylik a kettő egymáshoz.
    De azt tudom hogy sok sok dolcsit kapnak majd azért hogyha ilyen olyan platformokra kidobják a játékot.
    Kicsit az árakról.XBOX360=16.000Ft PS=15.000Ft PC=12.000Ft Wii=17.000Ft
    Általában ez az ára egy új játéknak legyen az GTA4 vagy Crisys vagy TDU vagy akár egy stratégiai játék.
    Szóval ha mind a négy platformot nézzük akkor sokan veszik majd itthon PC-re és BOXra is, sőt PS3ra is.
    Kűlföldön már a Wii is mutogatja magát, de arra nem biztos hogy kiadnak egy ilyen komoly és összetett játékot.
    Szóval szerintem sokan így gondolkodnak és én nem is merek arra gondolni hogy PCre nem adják ki.
    Az egy baromság lenne.Hiszen egy átirat nem annyira nagy dolog pár hónap de a bevétel visszatéríti a befektetett munkát.
    Tehát nyugodtan hátradőlhetünk és várhatunk.
  • ldavid
    #2378
    Az is volt még a német oldalon hogy a 4. trailer után jön egy gameplay videó is.
    A cikket már törölték a németek. Várható volt. (de a gugli becachelte )
  • ldavid
    #2377
    a szokásost arra értettem hogy az utolsó trailert direkt a megjelenés előtt adják ki, a dátumot elvileg még ebben a hónapban meg kell mondaniuk

    nagykovi: lenne benne logika :D de a 3-ról csak egy volt
  • nagykovi
    #2376
    Lehet h ugy gondolják, h a gta 3-nak (és az ahoz "tartozó" vc-nek és sa-nak) 3 trailer, a gta 4nek meg 4 :D
  • Ragnar360
    #2375
    Na ez jóhír :)
    "sorry, azt kihagytam hogy (szokásosan) a megjelenés előtt pár nappal várható"
    ööö , akkor lehet ,h nem is hozzák nyilvánosságra a megjelenést , csak bedobják a 4, trailert és jön a game ? mondjuk ez sztem hülyeség lenne! azt ,h érted ,h szokásosan ? :O nem csak három trailer szokott lenni ?:D
  • bazs1
    #2374
    lol, akkor hátha kiderül hogy lesz e PCre
  • ldavid
    #2373
    sorry, azt kihagytam hogy (szokásosan) a megjelenés előtt pár nappal várható
  • bazs1
    #2372
    :O(Y)
  • ldavid
    #2371
    egy német lapnak egy Rockstar szóvivő megerősítette hogy lesz egy 4. trailer is,
    amely hasonló filmes stílusú lesz mint az eddigiek, és gameplay ezúttal sem lesz benne
  • Fido4life
    #2370
    de most hasonlítsátok össze ezt és ezt Abben persze egyet értek hogy a SA jóval szebb játékközben a VC-nél (főleg PC-n) de a videók valahogy nagyon otrombára sikerülnek (és ez nem csak a low quality miatt van, nálam is minden minimum, és mégis szebb)
  • n3whous3
    #2369
    ugyanmár

    mikor 2-3 SA kijátszás után megnéztem a VC-t majdnem elhánytam magam. Az a videó nem max grafon készült. Ja és szar is a minősége.
  • fery02
    #2368
    Végülis most, hogy így mondod, szerintem a VC graf-ra szebb, mint a SA. Nem tudom miért, tudom, hogy a SA-ban fejlettebb a motor, de mégis.
  • Fido4life
    #2367
    hát VCből szerintem szebb lett az első trailer mint bármelyik feldolgozás amit a San andreasból csináltak
  • ldavid
    #2366
    A videó minősége szar, ennyi. Valószínűleg még a beállítások is elég szolídak voltak a felvétel miatt.
  • rotator
    #2365
    Hát igen, de vigyázz, mert amikor én nemrég ugyanezt találtam mondani, jól leteremtettek! :)
    Ez a motorcsónakos térképes ügy kész...
  • fery02
    #2364
    Ez művészet, ilyen látványos videót csinálni egy nem is túl szép játékból :D Az mégnagyobb művészet lenne, ha pl a 3. részből készülne ilyen videó. Ha valaki ismer, szóljon :)
  • HUNMemphis
    #2363
    Nagyon jó videót készített.Grat neki.
  • bazs1
    #2362
    nem a grafika a lényeg
    amúgy itt nem is olyan ronda

    más: a videó végén van egy összepaintezett térkép
  • bertino
    #2361
    dehogynem
    interneten elérhető már
  • Ábéla boy
    #2360
    csáó all...nem tudja valaki h mikor jön ki a játék,vagy h honnan tudnám letölteni??:S
  • fery02
    #2359
    Neem, ilyen ez a San Andreas PC-n is. Én már csak tudom, most is fent van. Amúgy akkor sem a grafikájáról volt híres a játék :)
  • rotator
    #2358
    Vagy ez a konzolos verzió volt.
  • ldavid
    #2357
    nekem ez kicsit fura, mellette ugyanaz látható teljes méretben és, hát elég hülyén néz ki