54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Ragnar360
    #2516
    IGN -es igy kezdödik :
    Grand Theft Auto IV Update
    Many men died to bring you this look at a nearly completed build of Rockstar's latest.

    miva ? :D , csak nem arra céloz ezzel amire gondolok :S
  • Forza Italia
    #2515
    Várom már a játékot. Nem tudjátok magyar felirat lessz Xbox360 as verzióba???
  • AntiHero
    #2514
    jóvan na angol az anya nyelvünk:D
  • Ragnar360
    #2513
    ööö
    szal , leforditva :
    Nico egy rendörkocsiban találta magát a volán mögött
    Mielött beinditotta volna a motort (hupsz , most latom ,h ezutan valót benéztem :D , mert azt irtam volna ide ,h Mielött beinditotta volna a motort kilött a kocsibol v vmi , de ez hulyeség) vmit feltört ott a kocsiba , rendörség adatbázisát v micsoda ? ezt nem értem
  • Ragnar360
    #2512
    LOOL kajak félreértelmezitek a demot ...istenem , GTA ból mikor adtak ki publikus demot , megáll az agyam töletek néha :D , az azt jelenti ,h az FPS stabil volt a 360 as verzibol , szal frankon megoldották , a ps3 as verzio jön hamarosan ...SZAL XBOX360 -ON TESZTELTÉK ISMÉT A JATEKOT !!!!!!!!!!!!!!!!
  • ProGabe #2511
    elolvastam.

    aztajóbüdöshétmeganyócát

    tényleg elképesztő lesz ez a játék.a leírtak alapján nagyon sok olyan dolog lesz benne,amikről eddig csak úgy beszéltünk (mi játékosok),hogy "de jó lenne,ha egyszer ezt is beletennék egy játékba,sokkal élethűbb lenne,stbstb",de eddig szó nem volt arról hogy meg lesz csinálva!

    egy példa:írják,hogy amikor Niko felkel részegen,van,hogy megkapszkodik egy autóban!!!!!anyád!!!!!!!! :D
  • ldavid
    #2510
    eddig csak X360-as volt
  • Yoda001
    #2509
    hát igen,nem semmi játék lesz várom már a demot :)
  • ProGabe #2508
    elkezdtem olvasni,és hát,hát...

    "Niko finds himself an empty police car and gets behind the wheel...
    ...Before he starts the engine though, Niko fires up the in-car computer and searches through the police department's criminal database"

    jelentem már itt beszartam igazuk volt a HW-seknek:a többi játékfejlsztőnek át kell majd állítania a gyártósoraikat,mert itt forradalom lesz játékok terén

    na olvasom tovább :)
  • Yoda001
    #2507
  • AntiHero
    #2506
    ozt xboxra nem lesz demó?

    Edit:
    Ja jó félre értelmeztem:) (lesz)
  • Yoda001
    #2505
    "Grand Theft Auto IV is looking fantastic at this point. The framerate has been solidified (on the 360 at least - PS3 demos are coming soon) and the gameplay looks to be wholly intact. There's no official release date yet" azért van benne jó dolog is :)
  • ProGabe #2504
    IGN cikk

    3 oldalacska :)

    "There's no official release date yet"

    oh' fuck :(
  • Yoda001
    #2503
  • ldavid
    #2502
    10 új screenshot
  • AntiHero
    #2501
    18:30
  • AntiHero
    #2500
    Nem harcolok, de tudvalevő akkor is hogy PS3 verzió volt lemaradva pár héttel.
  • Ragnar360
    #2499
    hát ja :D , közrejatszik , ...lehetséges , de jobb is igy,h most jön , mintha akkor jött volna oktoberben :P
  • bertino
    #2498
    FLÉM, ezaz gyerünk mégmégmégmégmégmégmégmég FIGHT!!
  • Yoda001
    #2497
    buzi mikroszoft miatt csuszik,adják már ki ps3ra!
  • ldavid
    #2496
    hivatalosan mind2 miatt
  • AntiHero
    #2495
    Én meg azt várom hogy adják már ki xbox360ra!
    Buzi ps3 miatt csúszik:(
  • ldavid
    #2494
    igen, az
  • Ragnar360
    #2493
    elvileg helyi idö szerint , ja ...bár nagyon várom :D
  • ProGabe #2492
    30 perces

    hát igen,ennyit a gameszarról :P

    a 18:30-as időpont 100%-os?helyi idő szerint?
  • ldavid
    #2491
    a második üzleti negyedév április végéig tart, és mellesleg a gs azt is írta hogy az első trailer 30 perces lesz....
  • Yoda001
    #2490
    aha,és a hírt mégis honnan szedték?
  • JaSoN HuNTeR #2489
    elvileg a Gamestarba is irták hogy jön PCre.
    2008 májusában jön Pc-re.
  • n3whous3
    #2488
    jea
  • ldavid
    #2487
    Holnap 18:30-kor lesznek elérhetők az előzetesek olyan oldalakon mint a Kikizo, CVG, GameSpot, IGN, 1UP és GamesRadar
  • Doog
    #2486
    Értem kösz.

    #2485 Jólvan na én csak most jöttem képbe...
  • n3whous3
    #2485
    -.-

    Már rég mondták, hogy helikopter lesz benne...
  • ldavid
    #2484
    csak a legelső előzetesekben írták azt, egy későbbiben már megerősítették a heliket
  • Doog
    #2483
    Egyébként nem úgy volt hogy nem lesznek repülő "alkalmatosságok" a játékban ???
  • n3whous3
    #2482
    Azért bírom a cikkírók felkészültségét:

    "Annak, hogy a játék már nem a 80-as és 90-es években játszódik, egyik legfőbb előnye a technológia. Nikonak lehetősége van kapcsolatot tartani az ismerőseivel, munkaadóival telefonján keresztül...."

    1. GTA3 is a jelenben játszódott annak idején (a belvárosban volt egy két oldalt üveggel szegélyezett épület, volt ott is Netcafé, csak megjegyzem)
    2. Telefon eddig is volt, csak nem használtuk ki. Mert nem volt feature a játékban ez...

    "Niko képes lesz helikoptereket vezetni, valamint azokkal a nagyobb épületek tetejére leszállni. Ha szerencsénk van, akkor a magaslatokból leadott lövéseknek köszönhetően akár az alattunk pár méterre található járdaszegélyre zuhanhatnak ellenfeleink."

    Itt csak a szövegbe kötnék bele: ha ház tetején vagyunk, akkor nem csak pár méter alattunk a táv a földtől :)
  • ldavid
    #2481
    "Bár az internetes oldalak beígért előzetesei, és az IGN szerdára várható információi még nem érkeztek meg, de a német illetőségű Games Aktuell magazin legújabb számában egy GTA 4 előzetessel lepték meg a nagyérdeműt."

    erre gondolsz? amúgy meg máskor direkt linkeld plz!
  • Ragnar360
    #2480
    görgess már lentebb tesa :D , a gtaplace.hu-n , ne itt !
    Már kijött egy !
  • Ragnar360
    #2479
    OMG , nem UT3-as , csak U3 as azaz Unreal engine 3 graf motor hajtja ,csak láccik milyen szarul néz ki , de nem az U3 tehet róla ,hanem a fejlesztök , az egész jatek egy szar

    na több OFF ne legyen , mert mennek a büntipontok :D
  • ldavid
    #2478
    ez még nem az
  • tobias88
    #2477
    Airborne UT3-as??? Az durva.... Nem látszik rajta egyáltalán