54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Code92
    #2476
    nah visszaolvastam sry ^^ tévedtem
  • Code92
    #2475
    lol de lámi vagy..... az U3 engine amúgy mer "UNREAL 3 engine" sztem akkor maradjunk ennyiben az fps ismereteidből
  • Ragnar360
    #2474
    ALÁZNI ÉS GYALÁZNI FOG !!!
  • Ragnar360
    #2473
    HOHÓ FIAIM :DDD

    http://www.gtaplace.hu/index.php

    Első előzetes kinnt van !
  • Ragnar360
    #2472
    LOL , akkor meg ugy ird ,h UT III , vagy Unreal Tournament III (vagy 2007) .. na mind1 :DD
  • kifli
    #2471
    Igazad van nem elég a jó mototr önmagában :) A játékfejlesztőknek jól is kell a játékot megcsinálni hogy jol fusson a motorral.
  • ProGabe #2470
    ja persze.a cell is azért olyan k.rva erős,mert ilyet volt kedvük csinálni.nem azért,mert xy shaderekhez,meg ilyen-olyan valós idejű fényhatásokhoz,árnyékokhoz brutális számolási teljesítmény kell.....

    konspirációhoz értesz,azt látom...

    tényleg az egyik leghülyébb dolog amit olvastam ma!fele ekkora gépigénnyel?még nem is tudjuk mi lesz?vagy te egy fél boxra értetted?amíg gta-zol,addig a kis doboz SETI számításokat végez egymaga,persze^^
  • n3whous3
    #2469
    Látom szövegértelmezés megvan... U3 enginet tudom, hogy az Epic csinálta. Én az UNREAL TOURNAMENT 3-ra gondoltam. (Nem a 2003, hanem tudjátok: az, ami most jelent meg -.- )
  • Ragnar360
    #2468
    Ja igen , a bio-t kifelejtettem , az is U3 és brutál azért a graf :D
  • bertino
    #2467
    ea termék tudtommal, szal vlszleg semmit...
    amíg a bioshock nekem 1280ban 30 FPSel futott a 7600GTvel, az airborne keményen szaggatott :)
  • Ragnar360
    #2466
    Epic csinálta az U3-at ;) és még most is baszottjó :D és majd milyen lesz az U4 , muhahaha
    1ébként meglehet nézni ,h Stranglehold , MOH Airborne stb. is szintén U3 as graf motor hajtja őket mégis milyen FOSRONDÁK a Gears of War -hoz képest :P Ebből is látszik ,h nem elég licencelni :D , amugy is az Airborne egy szar lett , csak azt nem tom ,h mit csináltak rajta ennyi sok éven keresztül!
  • Yoda001
    #2465
    mi az a 3? én csak psről és dobozról tudok
  • n3whous3
    #2464
    Lehet van benne igazság, DE

    3 azaz HÁROM platformra fejlesztik ezt a szerencsétlen játékot. PC-n pedig már létezik duál proci, sima is van, AMD, Intel, ATI, NVidia, azokon belül is sok architektúra... Ne mondd már komolyan, hogy lehetséges minden csapatnak optimális és gyors kódot írni? Egy 2-3 évvel ezelőtti gépen is mehetne egy mostani játék, ha azóta nem lett volna újítás és ki tudták volna használni egy-egy hardver eszköz erejét.

    (Hozzáteszem az Unreal 3 enginet készítők iskolapéldái a fejlesztőknek, talán az évtized legjobb kódját írták meg, UT3 alatt látszik... Csak hát ugye ők a fejlesztés 95%-ban a grafikus motort csinálták... Ja tényleg, egyáltalán az Epic csinálta az UT3-at? Vagy CSAK az enginet... Na mind1)
  • Fido4life
    #2463
    Ott a pont.
  • Fresh Duke
    #2462
    Azért ilyen nagyok a gépigények, mert a hardware fejlesztők lefizették a R*-t hogy minnél nagyobb legyen a gépigénye, és megvegyék az új ramokat, procikat.....
    Meg lehetne oldani fele ekkora gépigénnyel is, de hát akkor mi értelme lenne 2 magos procikat csinálni?
  • Soldiers
    #2461
    na azé mert olvastam én vmi előzetes féle
  • ldavid
    #2460
    ja, hogy ha arra gondolt akkor igazad van, csak nekem n3whous3 postja után úgy jött le hogy biztos a trailer-re gondol..
    (egyébként a Kikizo-é is szerda körül várható)
  • Ragnar360
    #2459
    miröl beszélsz ?:D
    Szerdán jön már az IGN-es ! :P
  • ldavid
    #2458
    még az sem biztos, hogy egyáltalán lesz
  • n3whous3
    #2457
    megjelenés előtt? :-|
    Talán
  • Soldiers
    #2456
    mikor is lesz az új előzetes?
  • rotator
    #2455
    :DDD
  • ldavid
    #2454
    február kizárt, arról már tudnánk
    jövőhéten a "nagy előzetesek" mellett várható a hivatalos dátum bejelentése
  • Pepsi Twist
    #2453
    Azaz sosem? A 2 hónap között nincs holt tér amikor megjelenthetne, legfeljebb Februárba vagy Márciusba lehet!

    [gúnyolódik]
  • AntiHero
    #2452
    Elvileg Február és Március között valamikor...
  • Csaba42
    #2451
    Én úgy hallottam, hogy a PS3 miatt késik a játék februárig. Azóta új fejlemény? :)
  • PENGEinno3d
    #2450
    Rispect
    #2447 ezért rossz ha 2 különböző konzolra kell írni játékot...
  • hen-tes
    #2449
    Mármint a microsoft..
  • hen-tes
    #2448
    Külső, ami nem alaptartozék. És elvileg a fapados boxon is mennie kéne minden játéknak.. Gyökerek..
  • ldavid
    #2447
    hallani hallott, van külső HD-DVD olvasó, és ne varrd a box nyakába a késést, csak annyit mondtak hogy mind2vel van gondjuk
  • PENGEinno3d
    #2446
    1. ide most ugye azt kéne írnom hogy: Konzolra könnyebb játékot írni! Nem!! Azért van mert a konzolgyártók "lefizették" a R*-t hogy arra adja ki előbb és majd félév mulva PC-re, vagy soha(ugye nem kell magyarázni hogy miért)! Jah meg mi miatt késik a játék? Talán hogy az xboxnak van egy apró hibája! Csak dvd9-et támogat HD DVD-ről vagy Blu-ray-ről nem is hallott! Majd krúzingolásközben kiírja hogy rakd be a 2-es lemezt!
    2. ööö ezt nem tudom :P
    3 Talán mert nem tudnak jól optimizálni...a kevés multis játéknál meg 0 a netkód(tisztelet a kivételnek)
  • ldavid
    #2445
    1. mert a konzolos eladásokból jóval több lé van, ugye egy játék ára is majdnem 2x annyi, és így még további gépeket tudnak eladni
    2. pont az
    3. szvsz az ritka hogy nem tudják, inkább a kiadó nyomása miatt nincs elég idejük rá
    (de eddig a Rockstar-nál ilyesmivel nem nagyon volt gond)
  • kifli
    #2444
    Én nem fikázom a pc-k teljesítményét :)
    Inkább a játék készítőit kritizálom.
    Ja és egy pár "költői" kérdés is megfogalmazódott bennem :)
    1. miért nem adják már pc-re hamarabb a gta-t?
    2. csipkebokor vessző
    3. Miért van az hogy a konzolos játékok pc-s átiratát nem tudják jól optimalizálni? (tisztelet a kivételnek)
  • PENGEinno3d
    #2443
    Nos látom neked már megvan a GTA18 gépigénye! Ugyan már! Amikor kijön PC-re (ha ugye egyáltalán kiadják), akkor már egy középkategóriás gépen vígan fog meni fullon(és nem kerül százezrekbe meg millókba? , max 250E )! Nem értem ,hogy minek kell mindig fikázni a PC teljesítményét( nem tehetünk róla, hogy szarul portolják át a játékok többségét PC-re) ! Vagy most ez a trendi?
  • AntiHero
    #2442
    Jolteszed. Én most vettem egy xbox 360at GTA 4 meg előrendelve:)
  • kifli
    #2441
    mondom nem lesz nagy a gépigény leírtam... :P
  • Yoda001
    #2440
    ha nemlesz 3 ledes talán szerencséd is van xD
  • JaSoN HuNTeR #2439
    :D okés.De csak nem lesz Óriási gépigénye.
  • theodor
    #2438
    Én sztem addigra beszerzek egy 360-at. Azzal úgyis fog menni. És ha a gépem elég lesz hozzá, akkor logikus, hogy melyikkel fogom nyomni.
  • JaSoN HuNTeR #2437
    szerintem 7600GS-en,3GHZ+,1GB ram-al menni fog.Annyira nem durva a játék.Még talán Fullon is.