54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • ldavid
    #2436
    nem tudom mi az optimális konfig a Crysis-hoz, de azon szvsz már mennie kell majd
    (ha több is kellene neki, nem hinném hogy sokkal)
  • kifli
    #2435
    jééé télleg igazad van :) most nézem csak.
    A lényeg az hogy tudjátok miröl van szó. ;)


  • Yoda001
    #2434
    szerintem elég lesz neki egy core 2 extreme magonként 4 ghz-el 10giga hely neki 8800gtx sli-ben és tudtom szerint nem bluee-ray olvasó,hanem blu-ray :D persze sok különbség nincs XD
  • Fido4life
    #2433
    ezt max a jövőből a GTA 5 gépigényeként írtad :D
  • Kandurex
    #2432
    teljesen elfogadható ;), de minek neki annyi hely, 700 terra?
  • kifli
    #2431
    mondom milyen config kell MAJD* neki:
    -700TB hdd
    -intel q12344 8,6ghz (persze magonként)
    -nvidia 123800gtx sli
    -blue-ray olvasó
    -1TB ram
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    *10 év mulva ha kiadják pc-re ez a config teljesen átlagosnak számít majd
  • Doog
    #2430
    Midenesetre nagyon elszomorítana ha nem lenne PC-re.
  • ldavid
    #2429
    vagy lehet hogy mégis.
    ez pont egy olyan dolog amiről a Take2/Rockstar-on kívűl senki nem tud semmit.
  • JaSoN HuNTeR #2428
    lehet hogy mégse lesz PCre.
  • ldavid
    #2427
    Csak akkor lesz valakinek is fogalma a gépigényről, ha lesz róla hivatalos infó. Addig csak találgatni lehet.
    De jelenleg a konzolos megjelenés van soron, aztán ha megvolt a PC-és bejelentés is, majd jöhet a konfig.
  • Yoda001
    #2426
    mit vártál ember? xD..
  • theodor
    #2425
    Szóval a Pc-s verzióhoz kell egy PC. O_o túlszárnyalod Columbus-t hallod.
  • Máté94
    #2424
    meg PC!
  • Yoda001
    #2423
    persze,ps3 és xbox....
  • theodor
    #2422
    Tud vki vmit a várható gépigényről?
  • Ragnar360
    #2421
    A tegnapi nap folyamán, Jordan Liles egy igen érdekes hírrel lepett meg minket. A PlanetGTA.com szerkesztője ugyanis szert tett olyan információkra, melyszerint a nagyobb internetes játékportálok ismét betekintést nyerhettek a Grand Theft Auto IV legújabb lehetőségeinek széles tárházába.

    Jordan állítása szerint, az IGN, a TeamXbox és a GameSpy munkatársai egyidejűleg kapták meg a GTA IV legújabb, a sajtó számára publikálható változatát egy San Fransiscó-i hotelben, ahol körülbelül egy órán keresztül ültek a Rockstar legújabb sikerjátéka fölött, de mégsem adtak ki semmilyen információt a legfrissebb verzióval kapcsolatban.

    Azt is elmondták az "önjelölt teszterek", hogy a fejlesztők a játék nagyon sok aspektusán csiszoltak, tehát ez a verzió már sokkal inkább tükrözi, hogy mit várhatunk a megjelenéskor. Emellett még kiderült az is, hogy a jövő hét folyamán kerülnek publikálásra bizonyos előzetesek, melyekben információval és képekkel látnak el minket!

    Izgatottan várjuk!


    gtaplace.hu


    de elöször ITT a gta4.net -en láttam , érdemes ezt is megnézni!
  • JaSoN HuNTeR #2420
    nekem is van elég sok eredeti játékom ^^ nyugi
  • Attila8805
    #2419
    Nagyon vicces vagy!
    De nem csak én voltam így.
    Sok embert ismerek Liveról aki csak eredetivel jáccik!
  • JaSoN HuNTeR #2418
    volt 2 játékod xD
  • Attila8805
    #2417
    Élő példa ként itt vok!
    Míg volt Xbox360-am csak eredetim volt!
    Ennyi!
  • Kandurex
    #2416
    AlienWare gép nem jön ki 200 -ból, max valami fél gagyi :)
  • csabush
    #2415
    nyilván nekem is, főleg hogy mostmár nincs akkora szakadék a kettő között.. a legjobb az lenne ha lenne mind a kettő, de a ps3 még várat magára (addig nyúzom unokatesómét:D)
  • Yoda001
    #2414
    xD nekem aztán mind1 h megközelíti vagy sem ... :D nekem elegendő a ps tudása, ennyi
  • csabush
    #2413
    jó, akkor megközelíti, öröm bódottá?
  • JaSoN HuNTeR #2412
    AlienWare gépet kell összerakni 200e forint dualvkari stb stb xD
  • Yoda001
    #2411
    szerintem ne menjünk bele h veri-e vagy nem..lehetne rajta órákat vitázni,mert így szószerint nem veri..és a ps sem véletlen 100k,on :)
  • csabush
    #2410
    ez már megint az a fajta vita aminek nincs értelme... fél millából összeraksz olyan gépet ami veri a ps3at. csak a ps3 100k. és még tv se kell hozzá, elég egy 24"-os moncsi, és ott a fullhd. mindenki döntse el maga.
  • JaSoN HuNTeR #2409
    ezt mondhatnám úgy is hogy mutas egy olyan embert aki Konzolon minden játékot eredetin játszik! DE HAGYUKMÁR A konzolos témát ez nem is az a topik :D
  • Yoda001
    #2408
    most mivan? :DDD ezen a pixeles képen semmi észrevehető különbség nincs :D
  • Attila8805
    #2407
    1-et mutass aki minden játokt eredetibe jáccik!
  • kifli
    #2406
    aktívan résztvenni x360-al multiban. Én úgy tudom magyarországon nem elérhető az xbox live vagy én vagyok a hülye (nem figyeltem mostanában csak egyszer olvastam valahol :D )
  • JaSoN HuNTeR #2405
    Tényleg nagyon szép!Best
  • JaSoN HuNTeR #2404
    xD jó duma de szerintem fejezük be.Én már játszotam nagy HDTV-n.Jó volt de nem kell elszálni,mivel nem volt jobb se rosszab.:) Ja és amugy minden PC-s se warezol :D ENNYI
  • Doog
    #2403
    Attól függ. Egy p3-as gépnél igen. :D
  • bertino
    #2402
    asszondja szebbek... :DDD

    sztem nem :P
  • Yoda001
    #2401
    persze nem okoskodásból mondom,meg ez igaz a dobozra is,de semelyik konzolon nincsenek problémák az u3-al
  • Yoda001
    #2400
    képzeld el,hogy nem minden konzolos warezol,és az hogy "Nem a pcnek vannak problémái az U3 futtatásávall",az hazugság ilyen formában..nemhiszem hogy ltáttál te valaha ps3-mon játékot,ezért ne is állítsd hogy a pc-nek nincsenek vele bajai,szerintem...egy konzolon mindig is szebbek voltak játékok,főleg most
  • JaSoN HuNTeR #2399
    és te ismersz olyan embert aki PS3at használ?:D Me én csak Xbox360 ismerőseim vannak :D
  • Fido4life
    #2398
    akkor én lennék a nagy kivétel ? (amúgy énse sokáig :D) btw PS3-on még tudtommal nincs warez, sőt aki aktívan részese akar lenni a "nextgen" játékoknak (gondolok itt a multira) az x360-on se warezol.
  • JaSoN HuNTeR #2397
    és igen konzolon is minden ember warezol...Konzolon azért nagyobb néha a bevétel mert 20000FTért adják a játékot.:D
    Nekem pedig van 1-2 konzolos barátom és van 20-30 játékok és mind warez[Bolhán veszik 2000/3000Ftért...:D ennyi.Ja és mostmár egy flashelni a legkönnyeb csak egy programot ráraksz és máris megy minden játék :D