1528
Mercedes-Benz
  • PyRex
    #219
    Én is MB fan vagyok, de azért hülye nem, ha egyszer ilyen, akkor minek tagadjam le?
  • ITM
    #218
    Most sok igazság elhangzott itt ! SAJNOS !! MB FAN
  • DJ Bee18
    #217
    minek ekkora autó? :DDD
  • PyRex
    #216
    Amikor anno kijött az új 4 kerekes S osztály (tehát nem a mostani legújabb), akkor cseréltük a régi 500-ast arra. És hát ne tudd meg mennyi szar van vele. Komolyan, nevetséges. És persze a javítás nem 2 fillér. Ez nem luxus(autó), basszus. Egyébként van olyan ismerős, aki 2 hónap után ugyanilyet cserélt le egy Audi A8 long-ra és azóta is azzal jár :) Mondjuk a design az első osztályú. De az anyagok már nem azok, amiből építik az autót. Pl. az első hűtőrács szerintem hihetetlen gagyi műanyagból készült, stb... Motorikusan marha jó az autó, csak minden mással van gond. De kezdve ilyenektől, hogy a napfénytető elég furán működik, a rádió sokszor magától bekapcsol induláskor, néha érdekes dolgokat jelez az autó (kiírja, hogy pl. gond van ezze-azzal - közben pedig semmi probléma), szóval... Meg a Budapesti utak miatt folyamatosan vinni kell vissza mert rendszeresen "kotyog" valami főleg az első 2 kerékben. Szerintem ez sem normális azért.
  • DJ Bee18
    #215
    miért, opellel mi a gond?
  • DJ Bee18
    #214
    komolyan? durva, mondjuk BMW 7-eseket is bőven lenyomja a Suzuki mgbizhatóságban. (mondjuk a Suzuki ebben az egyben szinte verhetetlen)
  • PyRex
    #213
    ja..
  • GregSB
    #212
    "A tradicionális Mercedes értékekhez való visszatérés azt is jelenti, hogy a sportosság már nem élvez akkora prioritást, mint mondjuk 1995-ben, az új kereklámpás Mercedes leleplezésekor. Akkor az volt a cél, hogy fiatalítsák a Mercedes vásárlók átlagéletkorát, és bemutassák, hogy sportos autókat is tudnak gyártani, nem csak nagypapáknak valót."

    Úgy látszik ha a Mercedes sportal, sportossággal próbálkozik annak csak meghibásodás lesz a vége... lásd Forma 1
  • PyRex
    #211
    Nekem mondod? Az új S mercik hihetetlen fosok, több gond van velük, mint az opellel. A többi "osztályról" nem tudok nyilatkozni, de ha a luxuskategóriában ezt képesek nyújtani, akkor kíváncsi lennék milyenek az "átlagos" személyautóik...
  • TomBond
    #210
    Szerintem nem árt a mercedesnek ha rámegy egy kicsit a megbízhatóságra. Az utóbbi időben tényleg nem erről volt híres.
  • ITM
    #209
    És ez mi ? :P
  • PeeVee
    #208
    SSangyong Powered by Mercedes! ;)
  • ITM
    #207
    Hy All!! ITT érdekes friss hírek vannak. Ajánlom mindenkinek. Megváltozik a Mercedes ! A 3. hír szól erről !
  • ITM
    #206










  • GregSB
    #205
  • ITM
    #204
    Bocsi, ez túl nagy kép lett. Elnézést !!!
  • ITM
    #203
    Az AMG ereje. AMG Power. Feel the speed!


  • ITM
    #202
    Jah, és kifelejtettem a motorját.

  • ITM
    #201
    Az Új BRABUS ROCKET. 6.3-as, V12-es, BiTurbo-s motor.



  • Dred bíró
    #200
  • Dred bíró
    #199
    Golyóálló
  • Dred bíró
    #198
    Mercedes-Benz S-osztály Pullman:
  • ITM
    #197
    ITT <-- meg olvashatjátok a hozzátartózó friss híreket...Enjoy the speed !!
  • GregSB
    #196
    Új CL:





    Generációk:
  • ITM
    #195
    Mercedes-Benz. A Szenvedély Hatalma. Tehát így kell. Köszi. Amúgy aki látta a honlapot, van valami ötlete, hogy mi kellene még az oldalra? Üdv. Zsolti.
  • ITM
    #194
    Köszi!
  • TomBond
    #193
    Használd az URL gombot a MEHET és a TÖRLÉS gomb alatt! :-)
  • ITM
    #192
    Leírnád nekem hogy, hogy is van ez a kód? plz. Hogy ne jöjjön be a link tegyél csillagot a kódba, hogy lássam az egészet. THX. Üdv. Zsolti.
  • TomBond
    #191
    Így:
    Mercedesfanpage
  • ITM
    #190
    Hy. Remélem itt sok érdeklődőre és fanra találok. Mercedes portált csináltam. Akit érdekel nézzétek meg! Friss hírek a főoldalon, sok kép a menüben stb...
    http://gportal.hu/portal/mercedesfanpage/
    Mellesleg: Hogy kell klikkelős linket csinálni?
    De az oldal érdekesebb. Mercedes-Benz. A Szenvedély hatalma. A banner még készül az oldalhoz.
  • CSOCSO
    #189
    az also EVO nagyon tetszik!
  • GregSB
    #188
    Top Gearben tesztelték az új S mercit most szombaton. Torrenten fent van ha esetleg vki lemaradt róla :)
  • ngcsnet
    #187
    én is Merci fan vagyok, bár ezek a tuningcsodák egyáltalán nem tetszenek.
    Merci az legyen hosszú, alap, és elegáns...
  • Jhon Balu
    #186
  • Jhon Balu
    #185
  • PyRex
    #184
    OK, de ha megnézel mondjuk egy CL mercit, ami nem kicsi, akkor sem ilyen drabális állat. Legalább valami formája van, vagy nemtom, de ez nekem sajna nem tetszik :((
  • Magnumrolcsi
    #183
    Kivételek vannak (mint mindig)!!
    De ha megnézed akkor mind1ik .......
  • PyRex
    #182
    "Általában ezek jellemzőek egy sportautóra :)"

    Nanana... SL merci, Corvette - ezek kifejezetten kis (számomra) autók és mégis... :)
  • Magnumrolcsi
    #181
    Már mért lenne gagyi a felni? Mert ízléses és nem az olcsó kat. tartozik?
    Nem terepjárót akartak csinálni hanem egy ütős SPORT kocsit!!

    #174
    "Nagyon brutális és nagy egy sportautóhoz képest...
    Általában ezek jellemzőek egy sportautóra :)

  • Jhon Balu
    #180
    semmi extra igy szép ez a tütü....