1522
Mercedes-Benz
  • PyRex
    ja..
  • GregSB
    "A tradicionális Mercedes értékekhez való visszatérés azt is jelenti, hogy a sportosság már nem élvez akkora prioritást, mint mondjuk 1995-ben, az új kereklámpás Mercedes leleplezésekor. Akkor az volt a cél, hogy fiatalítsák a Mercedes vásárlók átlagéletkorát, és bemutassák, hogy sportos autókat is tudnak gyártani, nem csak nagypapáknak valót."

Úgy látszik ha a Mercedes sportal, sportossággal próbálkozik annak csak meghibásodás lesz a vége... lásd Forma 1
  • PyRex
    Nekem mondod? Az új S mercik hihetetlen fosok, több gond van velük, mint az opellel. A többi "osztályról" nem tudok nyilatkozni, de ha a luxuskategóriában ezt képesek nyújtani, akkor kíváncsi lennék milyenek az "átlagos" személyautóik...
  • TomBond
    Szerintem nem árt a mercedesnek ha rámegy egy kicsit a megbízhatóságra. Az utóbbi időben tényleg nem erről volt híres.
  • ITM
    És ez mi ? :P
  • PeeVee
    SSangyong Powered by Mercedes! ;)
  • ITM
    Hy All!! ITT érdekes friss hírek vannak. Ajánlom mindenkinek. Megváltozik a Mercedes ! A 3. hír szól erről !
  • ITM

• GregSB
  • ITM
    Bocsi, ez túl nagy kép lett. Elnézést !!!
  • ITM
    Az AMG ereje. AMG Power. Feel the speed!

• ITM
    Jah, és kifelejtettem a motorját.

• ITM
    Az Új BRABUS ROCKET. 6.3-as, V12-es, BiTurbo-s motor.

• Dred bíró
  • Dred bíró
    Golyóálló
  • Dred bíró
    Mercedes-Benz S-osztály Pullman:
  • ITM
    ITT <-- meg olvashatjátok a hozzátartózó friss híreket...Enjoy the speed !!
  • GregSB
    Új CL:

Generációk:
  • ITM
    Mercedes-Benz. A Szenvedély Hatalma. Tehát így kell. Köszi. Amúgy aki látta a honlapot, van valami ötlete, hogy mi kellene még az oldalra? Üdv. Zsolti.
  • ITM
    Köszi!
  • TomBond
    Használd az URL gombot a MEHET és a TÖRLÉS gomb alatt! :-)
  • ITM
    Leírnád nekem hogy, hogy is van ez a kód? plz. Hogy ne jöjjön be a link tegyél csillagot a kódba, hogy lássam az egészet. THX. Üdv. Zsolti.
  • TomBond
    Így:
    Mercedesfanpage
  • ITM
    Hy. Remélem itt sok érdeklődőre és fanra találok. Mercedes portált csináltam. Akit érdekel nézzétek meg! Friss hírek a főoldalon, sok kép a menüben stb...
    http://gportal.hu/portal/mercedesfanpage/
    Mellesleg: Hogy kell klikkelős linket csinálni?
    De az oldal érdekesebb. Mercedes-Benz. A Szenvedély hatalma. A banner még készül az oldalhoz.
  • CSOCSO
    az also EVO nagyon tetszik!
  • GregSB
    Top Gearben tesztelték az új S mercit most szombaton. Torrenten fent van ha esetleg vki lemaradt róla :)
  • ngcsnet
    én is Merci fan vagyok, bár ezek a tuningcsodák egyáltalán nem tetszenek.
    Merci az legyen hosszú, alap, és elegáns...
  • Jhon Balu
  • Jhon Balu
  • PyRex
    OK, de ha megnézel mondjuk egy CL mercit, ami nem kicsi, akkor sem ilyen drabális állat. Legalább valami formája van, vagy nemtom, de ez nekem sajna nem tetszik :((
  • Magnumrolcsi
    Kivételek vannak (mint mindig)!!
    De ha megnézed akkor mind1ik .......
  • PyRex
    "Általában ezek jellemzőek egy sportautóra :)"

Nanana... SL merci, Corvette - ezek kifejezetten kis (számomra) autók és mégis... :)
  • Magnumrolcsi
    Már mért lenne gagyi a felni? Mert ízléses és nem az olcsó kat. tartozik?
    Nem terepjárót akartak csinálni hanem egy ütős SPORT kocsit!!

"Nagyon brutális és nagy egy sportautóhoz képest...
    Általában ezek jellemzőek egy sportautóra :)

• Jhon Balu
    semmi extra igy szép ez a tütü....
  • streeter
    Szerintem jó az ott. Meg azért itt értelme is van egy ekkora spolernak. Én csak azt a csomagtartón túl lógó kis részt csippenteném le.
  • Jhon Balu
    szép csak a hátsó brutáli szárny nemkéne rá vagy kisebb szerintem.
  • streeter
    Így jobban tetszik.

• streeter
    Hmmm ez nagyon tetszetős darab. A felni szerintem kcisit nagy alá, de még viszonylag elmegy.
  • Jhon Balu
    sziasztok!
    énis nagy merci rajongó lennék bár nekem inkább a régebbi tipusok jönnek be.pl:190-sek

• PyRex
    Annyira nekem sem jön be. Nagyon brutális és nagy egy sportautóhoz képest...